Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / MIško miglos kreivės
2014-06-07 15:57:37
Žinot, kad apetitas auga bevalgant...:) kai peržengiau 70 ribą ir svarstyklės parodė 69 su viršum, atrodė šokinėsiu iš laimės, nes nebelabai ir pamenu, kada tiek svėriau.. Dabar, kai svarstyklės jau rodo 68, tai po kažkurio labai nedrausmingo savaitgalio, užlipus svertis ir pamačius 69,5 - buvo labai liūdna ir pikta ant savęs.. :) Dabar matuotis ir svertis turėsiu trečiadienį. Mano tikslas - kad rodytų kažkiek virš 67.. vėl bus pikta, jei bus kitaip.:) bet aš labai stengisiuosi.
Tiesa, šiandien mano lucky day... užėjus į parduotuvę, atrodo, per akimirksnį mane prie savęs prirakino ledų šaldytuvas. ir dar pasiūlė akciją 30% nuolaidą.. šiaip turbūt būčiau kaip nors sutraukiusi tuos ledų pančius, bet juk lucky day! paragavau pirmą ledą šį sezoną. Nu tikrai sakau - jis buvo skanesnis negu kada nors anksčiau!!! :)))
Džiugu už jūsų/mūsų visų pasiekimus. Daug daug valios eiti toliau!:)
2014-06-11 11:37:51
taip, tikrai su tuo apetitu :))
vasara man pats didžiausias darbymetis, reiškias lieka mažiau laiko valgyti. pertraukėlių metu užbėgu greit kokių braškių induką suvalgyt, vandens atsigert, sumuštinuką vieną, žodžiu, dažnai, po nedaug, kas 1-2val, gaunasi. nurodytos dietos neišeina laikytis, bet manau, kad nepadauginu per stipriai. o vakare irgi prisižiūriu, kad nepersivalgyt. na, ir šiandien jau turiu 68,8kg :) tikrai tikrai nepamenu kada taip buvo ;) praeitais metais vistiek vasarą buvau su 73kg, nes vakarais dar prisikirsdavau...
tik kas įdomiausia, pradžioj svorio metimo, kai per mėn nukrito daug kg (kiek pamenu, tai iškart kokie 6kg, tai krūtinė buvo sumažėjus ir pakritus žemyn stipriai, ir visos apimtys sumažėjo. dabar žiūriu, kad krūtinė grįžo į buvusią (77kg būsenos) padėtį ir apimtis, tik liemuo, kojos sumažėjusios kaip buvo, taip stovi vietoj. paplonint reikia smarkiai, bet kolkas nieks nevyksta. nors vaizdas veidrodyje kur kas geresnis. specialiai taip pat nesportuoju kolkas, neprisiruošiu. nors reiktų tam tikras kūno dalis dailint, kelt : )) bet manau, kad dar numetus kelis kg, pradėsiu. nes bus jau į ką žiūrėt :)
2014-06-17 15:58:43
Miško migla sveikinu, tas 68,8 taip gražiai skamba :)
2014-06-18 00:09:39
Kaip smagu skaityti, kai kas jau finišo tiesiojoje :) Bet tikriausiai sunkiausia pradėti ir pabaigti. Sėkmės!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS