Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / MIško miglos kreivės
2014-04-20 16:08:36
Superiniai rezultatai, šaunuolė!!! Na ir kaip taip smarkiai krenta tie kg žmonėms, niekaip nesuprantu...
2014-04-20 19:54:05
aš ir nesuprantu:) o kiek kc dieta?:)
2014-04-21 11:59:42
1800. bet buvo dienų, kada tikrai žymiai mažiau suvalgydavau (atitinkamai ir krūvio jokio neturėjau).
2014-04-21 12:02:06
Ačiū už sveikinimus visiems :) žinokit kaip nuostabu užsidėt sijoną ir matyt, kad liemuo YRA! :D ir kad lašinukai nebevirsta per viršų... : ))) Aišku, reiks ryškint raumenukus ir tt, šiaip buvau pamiršus, kad galiu būt tokia graži : ))))
2014-04-21 17:49:00
Super, sveikinu. Jūsų istorija labai įkvepianti :) Ir sportas super, vis pasižiūriu į pole fitness video youtube, bet man tikrai be šansų taip pavaryti, vien dėl lankstumo.
2014-04-21 23:30:51
Miško migla, puikiai suprantu tavo euforiją!! Šiandien svėriausi ir matavausi.. per 7 dienas, kiek čia esu (įskaičiuojant 1 lucky day) atsikračiau 2,5 kg. Liemuo sumažėjo 3 cm., kiti po 1 cm.. :) jausmas nuostabus. O atrodo nieko ypatingo nedariau.. net ne labai daug sportavau - tik dvi dienas ir dar vieną myniau dviračiu..:) o ir lucky day - Velykos.. tai žinome, ką tai reiškia prie giminės stalo. :)) geresnio motyvavimo būti negali. Kai vėl pamažu matosi liemens linjos ir plonesnės kojytės. o kur dar raktikauliai, kurie man yra laaabai gražu..:))) Žodžiu, užsidegimo maksimumas. Tikiuosi, kad tas užsidegimas virs rezultatais.

Džiaugiuosi už tave ir sveikinu! Pamažu visai be baimės pasitikim vasarą;)
2014-04-22 00:43:25
sveikinu. stiprybes keliaujant toliau ;(
2014-04-22 00:43:55
oj, ne i ta puse skliausteli uzdejau :D
2014-04-27 20:37:07
Nesuprantu kas atsitiko.. visą mėn viskas kuo puikiausiai, galvojau atsikračiau priklausomybės nuo cukraus ir tt, bet prieš 4 dienas kažkas užėjo ir atsivalgiau už visą mėnesį.. negana to, sekančias 2 dienas vėl kimšau :(( picos, karameliniai pyragaičiai, statoilo kava su milžinišku kiekiu grietinėlės, tortai ir tt..... rezultatas: +2kg... šiandien vėl susiėmiau, viskas normaliai, bet ištisai galvoju kaip norėčiau ko nors skanaus.. gerai, kad gyvenu toli nuo parduotuvės :D tikrai mieste būdama neatsilaikyčiau. o dabar važiuoti tingiu : ))
bet šiaip sunku darosi, nežinau kodėl :((( tikiuosi praeis..
2014-04-27 21:09:37
oi, susiimam, susiimam:)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS