Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / MIško miglos kreivės
2014-03-23 20:26:23
Sveiki,
prisijungiau į šį puslapį, nes mintyse tikrai subrendau galvoti apie save, savo sveikatą. Na, ir su šio puslapio bendruomenės nariais noriu pasidalinti mintimis ir pokyčiais (tikiuosi, tokių bus), kad kiekvieną kart prisijungus čia, turėčiau kažkokių gerų rezultatų, nes pasidalintas džiaugsmas dvigubinasi : )) Be to, tai stimulas nenuleist rankų, kad nerašyt "deja, priaugau svorio, deja, vėl prisivalgiau Hesburgeryje" ir tt. Tikiuosi, kad ši mano tema padės man pačiai savimi didžiuotis, ir neleis man palūžti. O matant gerus rezultatus, motyvuojamės visi : )
norėčiau pradėti nuo pradžių - nuo pradinės mokyklos. buvau liekna ir aukšta pradinėse klasėse. ir begalo mylėjau saldumynus : )) tad tėvų duoti pinigai savaitėms pietums mokykloje - keliaudavo į parduotuvės kasas už čipsus, guminukus, bandeles su plakta grietinėle.. įsivaizduokit, kad nuo 8metų iki dabar (man 28), visus 20metų vis dar dievinu kuo sodresnius tortus (pvz maskarponės sūrio ir tt), plaktą grietinėlę plikytame pyragaityje ir tt :D čipsus retkarčiais valgau, bet tortai, guminukai, ledai eina į trasą beveik kasdien.. nuo 14metų pradėjau stambėti.. ūgis tuomet buvo apie 170cm, o svoris jau buvo virš 65.. kaip keturiolikmetei, tai gan didelis..
taigi, mano ūgis dabar 1,73m, sveriu 77kg šiandien. nėra tiek daug, palyginus su tuo, kaip maitinuosi. viskas dėl to, kad tikrai gan daug sportuoju. mano vienas iš darbų - daug vaikščiojimo. Taip pat mėgstu kitą aktyvią veiklą. Kadangi gyvenu sodyboje, tai daug laiko praleidžiu lauke, o darbų čia netrūksta.
Bet kilogramų vistiek per daug.
Buvau pasiekus savo maximumą - 82kg. susigrąžinau svorį iki 72kg nevalgydama naktimis. deja, po to vėl porą metų visiškai neribojau savęs maisto atžvilgiu.
na, o kadangi dirbu trijuose darbuose, tai su maistu iki šiol didelė problema - pusryčių visai nevalgau, nes dažniausiai visur vėluoju, nebent jei anksti niekur nereik, tada suvalgau sumuštinį su arbata.. toliau dieną - galiu nevalgyt išvis. nes dirbu, lakstau visur, reikalus tvarkau, o va, grįžus namo, apie 19val ir vėliau - sėdu prie kompo, susikraunu viską, ką prisipirkau parduotuvėj skaniausio, ir viską už visą dieną susigrūdu į skrandį. tada jaučiuosi GERAI. nors ir persivalgiusi, bet kai vakare ir nereik niekur eiti - tai pati ta būsena, kada sėdžiu išsišiepus ir daugiau nieko nereikia : )) o miegu taip pat labai gerai. persivalgymas naktimis tapo toks įprastas dalykas, kad kūnas jau prisitaikė prie to.
būna dienų, kada visai nevartoju jokio normalaus maisto, o tik saldumynai, bandelės ir pan.
Tai ko gi aš čia prisijungiau, jei jau man taip viskas gerai, ar ne? :))
o gi prieš 2metus pamačiau vieną video youtubėj. Vieną sporto šaką, kuri mane taip sužavėjo, kad naktimis net sapnuodavau, kaip to noriu. deja, nebuvo galimybių įgyvendinti, o gal greičiau, nebuvo tiek drąsos pradėti. tad kaupiausi 1,5metų, kol nuėjau į pirmą treniruotę. ir tada mano nuomonė apie save kardinaliai pasikeitė...
iš pasitikėjimo savimi, kokia aš stipri ir ištverminga, kokia aš sportiška (nors ir paslėpta viskas po lašinukais), viskas virto atvirkščiai - tapau tešlos kalnu, be jėgų, nieko nesugebėjau padaryt, ką norėjau ir man buvo toks šokas, kad viskas apsivertė aukštyn kojom....
visiškai savimi nusivyliau. na, bet tęsiau treniruotes, ir pastebėjau, kad 4 kartas jau davė žymiai geresnius rezultatus. o rezultatų pajautimas tikrai motyvuoja!! tada norėjau pakeist savo įpročius. atsisakiau kasdieninių apsilankymų Hesburgeryje (ten net turėjau auksinio lygio bonus kortelę!). bet tas atsisakymas atėjo ne dėl to, kad nusprendžiau "viskas, neisiu", bet mano skonio receptoriai pasikeitė turbūt, nes tas kartėlis dėl mano nepajėgumo padaryt tam tikrus pratimus viską apvertė!
pradėjau parduotuvėj pirkti su protu! na, kaip ir viskas ėjo ta gerąja linkme, bet žinoma, gyvenime taip būna, kad ištinka stresinės situacijos... na, o tokių mano darbe gan daug, ypač pastaraisiais metais, tad viską tenka malšint skaniomis bulkutėmis.. o prieš akis išnyra užrašas "you are what you eat".. taigi taigi, iki šiol geros nuotaikos būdama sugebu susilaikyt nuo visiško degradavimo maisto prasme, bet kartą per savaitę taip atsiimu už likusias dienas, kad realiai tai neatrodo suvokiama. Netgi ieškojau anoniminių apsivalgytojų klubo ; )) deja, neradau. ar yra toks, gal žinot?? vis dar norėčiau ten apsilankyt :D
taigi, taip leidau ir šią atseit žiemą. atėjus pavasariui, šokau į savo nuostabiuosius kedukus ir išbėgau į mišką. prisisėmiau kilogramus nuostabių emocijų, pajutau, kaip gera, kai skauda kitą dieną raumenis nuo sporto! dar padariau kitą dieną treniruotę namie su muzika, ir prisijungiau čia :) tai buvo vakar diena : ) šiandien skauda pilvo presą ir tricepsus :)) silpniausios mano vietos : )) bet jausmas geras geras! ir šiai dienai laukiu iš kilo.lt komandos mitybos nuorodų, sporto programų ir konsultacijų su nekantrumu : ) manau, tai bus rytoj, nes sekmadienį turbūt visi ilsisi : ))
mano pagrindinis tikslas - sustiprėti ir būti sveikai. Manau ir savaime taip nukris lašinukai. mano tam slaptam išsvajotam sporte be galo svarbu stiprybė, nes reikia pakelti savo svorį ant rankų net į aukštį :)) o su per dideliu svoriu tai dar sunkiau padaryti : ) tad manau minus 10kg būtų tik į naudą : )
tiesa, kas liečia mano sveikatą, turiu šiokių tokių sutrikimų, kur per didelis cukraus kiekis viską dar blogina, bet kol pati savaime gerai jaučiuosi, tol nesugebėdavau susivaldyt. o dabar, išsikėlusi sau tikslus ir žengdama į juos, tikiuosi pagerinti ne tik savo išvaizdą, išpildyt savo svajonę dėl stiprybės, bet ir padėti savo kūnui pasveikti (ar bent jau nei blogyn) : )
Jeigu atsirado, kas perskaitė tiek, kiek prirašiau - ačiū dėmesį : )) ir tikiuosi galėsime visi pasidžiaugti savo judėjimais link tikslo :)
2014-03-23 22:27:04
Šaunuolė, kad pagaliau pasiryžai. Pilnai suprantu, tą jausmą, kai savo jėgas pervertini. Visą paauglytę ir truputi daugiau.. gyvenau aktyvų gyvenimą. Iš prigimties esu nenustygstanti vietoje, labai judri, mėgstu fizinį krūvį, tačiau kai nebegali užlipti laiptais neatsikvėpus - nieko gero nesako :D Nepasiduok :)
2014-03-24 11:27:55
Va va :))
Gavau valgiaraštį, labai skaniai viskas atrodo : )) taip ir laukiu kada pradėsiu!!! :D nes šiandien laimingoji diena :))
2014-03-24 11:28:32
Tiesa, praėjo divi dienos, kai valgau nepersivalgydama, tai jau turiu -1kg : )
2014-03-24 18:58:39
Sparčiai krenta :) saunu ;)
2014-03-24 22:07:31
O mane labiausiai domina, kas gi tas issvajotas sportas? :) Isduosit paslapti?
2014-03-24 22:24:47
: ))) va, įmesiu video geriau būtent TĄ, dėl kurio šiuo metu namuose jau stovi pagrindinis sporto įrankis : ))

Lietuvoj dar sunku užsiminti kažkam apie pole dance/pole fitness, nes visi iškart tai sieja su naktiniais barais ir striptizu. deja, pradėjusi domėtis, ypač žiūrėt video iš pole fitness čempionatų, ši sporto šaka kuo toliau, tuo mažiau asocijuojasi su nuogybėmis : ) ir būtent, kai pabandžiau, tik tada įvertinau, kaip vis tik tai yra sunku.. bet šiai dienai jau ir pakabu vien rankom laikydamasi, ir daug visokių pradinukų triukų padarau : ) nepalyginamai su pačia pradžia, bet iki bent pažengusio lygio tai OOOOIIII kaip dar toli : )
2014-03-24 23:56:31
Misko uoga, tikrai idomus ir labai sunkus pasirinkimas. Man vien jau video ziurint sunku pasidare, o tai kaip ta mergina savo kuna laiko, tai man is viso atrodo nerealu :)
Del aplinkiniu poziurio, nesukit galvos, daug kur taip - neismanymas ir kvaili komentarai gali puse entuziazmo ir malonumo sugadint.
2014-03-25 02:45:35
Na, realiai tik artimiausi ir supratingiausi žmonės žino mano šį pasiryžimą : )) tai viskas tvarkoj. bet šiaip galiu pasakyt, pasižiūrėjus video visada TIEK jėgų atsiranda toliau siekt, sportuot, stiprėt, didint lankstumą! tikrai įkvepia : )
2014-03-25 14:43:21
Žinok nepatikėsi, bet vien tik tau užsiminus apie "išsvajotąjį sportą" pirmoje žinutėje, iškart pagalvojau apie šią sporto šaką;) Nerealu. Tik yra vienas bet, tam reikia liekno kūno.:) Ir aš norėjau kažkada.....:)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS