Sportas / Svorio metimas, riebalų deginimas / Pratimai riebalų deginimui
2014-06-05 08:12:15
Bėgimas tikrai nebloga kardio treniruotė, todėl visus pratimukus reikėtų daryti prieš bėgima, na nebent jūsų bėgimas bus panašus į apšilimą 5 - 10 minučių :)
2014-06-05 19:32:57
sveiki, jungiuosi kaip naujokė į diskusijas.
Na as pajutau malonuma bėgioti tik tada, kai šiek tiek daugiau apie tai pasiskaičiau. anksčiau bėgi, "pompa" pagauni, viską skauda, prakvėpuot neįmanoma, širdis duodasi. atrodo, ką čia vilksiuos lėtai.
su supratimu, viskas pasikeitė, "nebegėda" buvo iš pradžių vilktis, na kaip greitas ėjimas, po 4 km, taip kas 2 dieną, kad būtų raumenims poilsis. Dabar rėžimas toks pats, kas 2 dieną. po 4,5 km, ir tai jau panašu į bėgimą :) kvėpavimas normalus, per nosį, o ne kaip mano šuo, energijos super pasikrovimas, krūvį pati reguliuojuosi pagal pojūtį, riebaliukai mažėja juk nuo viso kūno. rezultatai akivaizdūs. Tiesa su ausinuku, kuriame muzika sakyčiau motyvuojanti. na visumoje valandėlė po darbų praleistas bėgiojant puikus. Paivairinimui tarpinėse dienose lauko tenisas, dviratis, ar tiesiog malonus pasivaikščiojimas pasimatymo metu :)
2014-06-05 22:03:09
Raassa, ir aš panašiai bėgimą atradau, net negalėjau patikėti kai savo pirmus 6 km nubėgau, po to ir 10 km įveikiau. Sakiau jei taip ir toliau tai kitai metais gal pagalvosiu apie pusmaratonį ;) Bet tik pagalvosiu ;)
2014-07-08 21:24:46
Sveiki, jungiuosi tai pat kaip naujoke. Noriu paklausti Jus savo noru begiojat ar Jums įtraukta į programa kuri Jums sudaryta? Nes man kaz kaip nereikia
2014-07-08 22:51:55
Savo noru
2014-07-10 20:16:18
Savo noru. Tiesiog tas noras atsiranda, kai išties susitelki į bėgimą, negalvoji, kaip čia bėgti gražiai, gerai, kaip atrodau ir tt. Pvz. užsidedi ausinuką savo mėgiamos muzikos, visk pamiršti, susitelki į save ir po apšilimo pradedi lėtai lėtai ristele judėti. Pradžioje tai panašu į ėjimą, ar net trypčiojimą vietoje. Reikia rinktis toki greitį,kad galėtum kvėpuoti per nosi. Taip tesi iki savo tasko B, rekomenduociuau, ne ratu aplink stadiona, bet realu taska. Ir nesustojant judėt pirmyn vienu ritmu, kuris leidžia sklandziai kvėpuoti - judėti iki to taško. Kai pasieki ta taska B, patikek, jausmas puikus. taip kazkaip isitrauki i ta begima ir net budavo, kad norisi eit pabegiot, bet darau dienos pertrauka, kad raumenys pailsetu. po menesiuko tas vilimasis panases i begima, busi kupina jegu ir geros energijos, bei valandele sau - gera meditacija ir poilsis po kasdienių darbų. Linkiu pabandyti.
2014-09-18 19:40:08
sveiki. noriu zinoi kaip taisyklingai begti krosa? kas gali patarti?
2015-01-04 18:43:01
As ir noreciau taisyklingai ismokti begioti :)
2015-01-08 12:32:54
Svieki, suprantu,kad vasarą bėgioti kas 2 dienas yra super, aš ir pati buvau ant to užsikabinus, tačiau kaip su rudeniu ar žiema? Ką tokiu atveju darot? Aš tai kažkaip nepasiryžau žiemą bėgioti o ir kai šlapią malonumas menkas... Ar yra tokių,kurie daro priešingai? Gal kokie patarimai būtų?:) Dėkui!
2015-01-19 18:52:52
Sveikos. Begiojau ir aš pavasarį ir net su vyru :) Tikrai linksmas,geras užsiėmimas, tik reikia nepamiršti, kad po bėgimo būtinas ėjimas ir tempimo pratimai. Geriausia begioti kiekvieną rytą, prieš saulei patekant..Jausmas nuostabus, tekanti saulė, ryto gaiva...bet mes moterys turim "silpnybę"...aš per mėnesį, keletai dienų, butinai turiu nutraukti, bėgimą, nes susergu skausmingom menstruacijomis...ir tu manęs nepriversi per jas begiot :( o po jų vėl sunku pradėti...o kaip Jus darot? Sportuojat per jas?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS