Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Brigitos dienorastis 96 kg, dabar jau 89 ir noreciau numesti 20 kg :)
2014-04-18 15:02:17
as truputi prisilaikau mitybos plano su neretomis isimtimis, kaip rusu patarlej, (tri dnia otdichaet , a cetviortuju vichodnoj), t.y. tris dienas nedirbu, o 4-iseigine. nu ta prasme mitybos planas pas mane labai streikuoja, bet prisilaikau tai sio tai to... o sportuoti nepradejau dar... bet isidarbinau naujoj darbovietej, ten fizinis darbas, tai kaip ir darbe vistiek kalorijas deginu, pavalgyt nera kada, tik 2k/d, trumpai. tai tikiuosi gal visgi iveiksiu ta virsvori, numesiu... aisku dar planuoju pradeti sportuoti ir visgi prisipirkti tu maisto produktu pagal valgiarasti ir taip diena is dienos maitintis, ko kol kas dar nepradejau, bet jau tuoj pradesiu (labai jau taip uzsiprogramavau)..., ka pradesiu butinai pasidalinsiu kaip man tai pavyko. :)
pavyksta t.y.
o jums labai sekmes kuskit kas norit numest svorio, o jei yra tokiu kaip mano drauge, kuri nori priaugti svorio, nes sveria per mazai, jos ugis 170 kaskur ji sveria gal55? nu zodziu kompleksuoja, kad per kuda, tai tiem linkiu priaugti, nu zodziu kiekvienam ju svajoniu issipildymo ir laimes linkiu
2014-04-19 10:29:17
Aciu Brigita :) as cia jau savaite ir jau nuo kitos savaites irgi sau prisizadejau kad su mitybos planu taip nebeplaukiosiu kaip dabar :) sekmes visoms :)
2014-04-27 22:57:02
Sveiki:)
As nestumo metu priaugau 30kg,pries nestuma sveriau 63-65 kg.Vienu zodziu ziauru.Jau atsikraciau savo jegomis 13 kg,su sia programa kuria pradejau pries pora dienu,numeciau 1 kg.Suabalansuota mityba padeda kazdien numesti po 200gr ansvorio,sportuoju sporto klube 4-5 kartus/savaite.Noriu savo ankstesnio svorio,tikiuosiu pavyks,seima,draugai palaiko.
2014-04-28 00:46:12
Kaip faina. Tikiuosi viskas bus okk ir greitai . Sekmes.
2014-04-30 15:40:05
3-čia diena bandau laikytis valgiaraščio (kai ką pakeičiau, bet stengiausi bent nenukrypti nuo patiekalo kaloražo). Ir man visai patinka tokia dieta, pavalgau sočiai, skaniai (labai patinka receptuose ,,mėgstami prieskoniai", jie viską pataiso), receptai paprasti. Tokio dienos raciono net neapsiverčia liežuvis vadinti dieta(mano suvokimu dieta visada buvo kažkas beskonio, monotoniško ir nevalgomo maisto mažas gabalėlis). Specialiai nesisveriu, sversiuos po savaitės, kažkaip nesitiki, kad tiek valgydama nepriaugsiu svorio. Sportuot kolkas nekas sekasi, bet tikiuosi vistik prisiversiu. O va man priklausančius 2800 ml vandens išgerti tai sunku, visą laiką gurkšnoju ir vos per dieną įveikiu.
2014-04-30 19:06:32
gerai kad jus stengiates, o man kaskaip visos dienos kaip apdumijusios, nezinau...
2014-04-30 22:27:32
O ką man daryti su priklausančiais 3400ml? Geriausiu atveju prisiverčiu išgerti pusę kiekio ...
2014-04-30 22:44:18
kaip įdomu, kad toks skirtingas vandens kiekis visiems. Man pirmas dvi savaites reikėjo 2400, dabar 2300, bet išgeriu daugiau. Šiaip vanduo - įpročio reikalas. Kai jau kelinta savaitė geriu daug vandens, pastebiu, kad pradedu jo norėt. Pvz., šiandien po valandos, kai buvau visai negėrusi vandens, jaučiau kaip burna išdžiūvo. daug vandens išgerti padeda sportas. aš vien treniruotės metu išmaukiu 1500, o dar šiaip per visą dieną.. Tiesa, mano asmeninis vandens kiekis - 4 litrai per dieną. bet taip pavariau tik kartą...:D kažkaip dažniausiai sugebu pasiekti tik nubrėžtą tikslą:)
2014-05-07 16:04:53
4 l vandens? oho. man3,1000 l vandens :) galeciau nebent pasidziaugti kad pasportuoju darbe, nes darbas fizini dirbu. svoris man nekrenta nes pastaruoju metu labai noprejau sokolado. Dar gimtadieniai tortai...
2014-05-10 22:05:25
Man irgi kazkaip entuziazmas dingineja... ku daryt...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS