Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Brigitos dienorastis 96 kg, dabar jau 89 ir noreciau numesti 20 kg :)
2014-03-19 08:37:23
Labas rytas, zinoma sportas lauke yra daug geriau, ir grynas oras, o dar maudytis, dviratis aplamai faina. Jau nepamenu kada taip iseidavo. Dabar kai vaikai mazi koks ten dviratis, o jei nuvaziuoji prie ezero, tai koks ten maudymasis... viskas skubiai ant nervu...
2014-03-20 16:34:24
oi, kažkaip nesiseka
labai sunku laikytis režimo. pusryčiams suvalgiau du kiaušinius su juoda duona, paskui nebuvo kada valgyti visai, tai kokią 11 riešutų su razinom užkrimtau, paskui vėl nebuvo kada valgyti, tai du bananai suėjo, o va dabar jau grįžau allkana, tai salotų (gražgarstės, lęšiai, kiaušiniai, alyvuogės, aleikaus) dubuo su juoda duona, dar dieną suvalgiau du rafaelo saldainukus:( įtemptas darbas, makalai toks, nėra kada laikytis režimo, ko gero, šią dieną užskaitau kaip tą laimingąją, o ryt bandysiu režimo laikytis to, kas šnd priklausė. ryte pasisvėriau - kelios dienos svoris tas pats
2014-03-21 12:15:14
Sveika, man irgi svoris laikosi, gal krenta tik nezymiai, na puse kg. Ir gal tik visi aplinkui pastebi, kad pakudau, gal apimtys mazeja, o svoris laikosi toks pat. Siuo metu 87... bet as aisku ir nesportuotu ir nesilaikau grieztos dietos... :) taip norisi susiimti... :)
2014-03-21 12:28:36
aš va... pasisvėriau ir beveik kg daugiau, nors tikrai neėdžiau, suskaičiavau kalorijas, na, iki 1500 suvalgiau, bet kažkodėl pastorėjau ir joks čia ciklas ir niekas kitas, o nežinia kas, seniai įsitikinau - man reikia tik lesti. kažkada buvau svorio numetusi, bet tik lesiau už maždaug 500 kc ir gėriau vitaminus, būdavo - suvalgai kiek daugiau, už kokius 1000, iškart priaugi. labai lėta medžiagų apykaita. tai užtat, kai čia įdėjo valgiaraštį su 1800, tai... na, tik ir storėti:( kaip užkurti tą mechanizmą, tai nežinau, reikia labai labai judėti, medkirte būti kokia:) darbas tai sėdimas, deja...
2014-03-21 19:34:09
Bet būtent mažo kaloringumo dietos ir lėtina medžiagų apykaitą. Tokių dietų neįmanoma laikytis visą gyvenimą, o po jų kiekvienas kąsnis eina į kūną.
2014-03-24 17:09:59
Man iš esmės kilo.lt sudaryta dieta tai labai patinka, kaskaip man atrodo, nors man neuztenka rimto uzsispyrimo grieztai laikytis sios dietos, bet is principo, tai viskas tik i gera puse, kaskaip turiu vilties kad tas mano virsvoris nukris ir svoris normalizuosis.
2014-03-27 19:16:21
Kaip kam sekasi ? Ar laikotes dietos, ar sportuojate?
2014-03-27 19:34:26
Nezinau kaip kitoms, man sekasi prastai :( Per du menesius nuo 103 nenumeciau, bet perejau i 105 kg, bet kaltinti galiu tik save, nes valgiarascio beveik nesilaikau, o sportuoti namie neturiu galimybiu. Kazkaip vis nerandu stimulo, tik subjurus nuotaikai-nesusilaikau ir uzvalgau savo neigiamas emocijas. Mastau pradeti daugiau judeti, gal koki leta krosa vertetu pora-trejetu kartu savitei isbandyti, bet labai reikia kompanijos, gal su tokiu moraliniu bendramintes palaikymu butu lengviau. O uz tas, kurioms pavyko atsikratyti nors ir kiek tu nelemtuju kg, labai dziaugiuosi, taip ir toliau laikykites ;)
2014-03-28 08:59:49
Labas,
o kuriame rajone Viltie bazuojates, gal tiktu i vingio parka ar kalnu parka ryte leta krosa eiti? Pas mane irgi, gal reikia suniuka isisgyti, kad butu pretekstas i lauka rytais iseiti... Bet sportuoti su suniu ir reikia taikytis prie suns... zodziu gal lengviau iprasti rytais iseiti i lauka ir pabegioti paciai... As va stengiuosi, bet kaskaip kaip suletintame kine... paskutini menesi svoris stovi, aisku as nei dietos laikausi grieztos nei sportuoju... o tokiame kaip mano amziuje jau sukauptas antsvoris savaime nekrenta... beje as vasara irgi sveriau 107-105. Jausmas siaubingas, nors tuj ka, nei i nieka netelpi, kaip koks kinkongas vaiksciojau... visus rubus diesnius pirkau ar drauges nese dovanojo... ziauru. dabar 86.3... na palaukjau visus ir visas kustancias ir sekmes visiems lieknejant. manau tikrai pavyks...
2014-03-28 13:13:02
Brigita, jei ne paslaptis koks tas tavo amžius? Aš ir gi jau ne visai jauna, todėl viskas man labai suprantama. Siaip as gyvenu Justiniskese, bet Vingio parkas tiktu, tik stai rytas nelabai (mano darbas prasideda labai anksti), todel ir pagalvodavau apie vakarus. Be to, jau greitai galima bus po kroso nuvaryt issimaudyt kokiam ezere, tai gi jei sumastytum, rasyk, kad pavyks susikooperuoti :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS