Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Brigitos dienorastis 96 kg, dabar jau 89 ir noreciau numesti 20 kg :)
2014-03-15 12:56:02
Sveiki, noreciau pasidalinti savo svorio metimo eiga.... labai lauksiu jusu zinuciu...
2014-03-15 13:01:32
Ir as pagaliau cia parasiau. Esu nare jau nuo 02.12., o siandien 03.16... tai bus menuo. Rezultatai labai dziugina numeciau apie 7 kg. Nesportuoju, bet labai noriu pradeti, ir aisku su mityba ziauriai plaukioju, bet stengiuosi jei ne iskarto tai bent pamazu iprocius koreguoti. Dabar svoris nustojo kristi... Bet visos apimtys mazeja, tai nors tai dziugina... Tikiuosi kas menesi numesti iki 4 kg, tai tureciau laikytis sios dietos (arba stengtis) apie 5 menesius... Kai pagalvoju sukusiu rudeniui... :) O iki vasaros kazin ar imanoma...
2014-03-16 08:28:22
Sveika, puikūs rezultatai! Norėčiau ir aš tokiais tempais šuoliuoti, nes svoris pradinis toks pat, o per 3 sav. atsikračiau tik 2,1 kg. Man kol kas didelės porcijos maisto, dažnai persivalgymas, o šeštadieniais (laisvadieniais) pati sau pasikenkiu, nes pasileidžiu nuo vadžių ir puolu valgyti bet ką ir bet kada :( Bet tikiuosi, kad ateis ir mano kiemą šventė ir viskas pradės keistis į gerąją pusę :) Sėkmės man ir jums toliau metant svorį ;)
2014-03-16 22:47:38
Sveika!Smagu skaityti apie tokius metimus. Aš čia antra savaitė, kol kas numečiau 1 kg. O reikia dar 9 kg...Labai man padeda tas sudarytas meniu, nereik perdaug sukt sau galvos,ka valgyt. Patiekalus kaitaliuoju pagal tą,ką turiu šaldytuve. ;)sportuoju. Bet grupėje man sportuot smagiau, (lankau dar dviračiu aerobiką), negu ant treniruokliu. Plius dar pasivaisčiojimai miškė su šuniu. ;) Su sportu linksmiau!Linkiu kuo daugiau judet,svoris dar sparčiau kris :)
2014-03-17 09:32:59
Sveikos Diusia ir Numa, labai aciu uz jusu zinutes ir tai labai palaiko. Dar galiu patikslinti, kad man keistai su tuo svoriu ... kai cia prisijungiau tada svarstykles rode 96. Bet as ka tik buvau atleista is darbo. o kai isdirbau ta fizini darba buvau sukudusi nuo 100 (nes tiek sveriau) iki 91, ir kai atleido (vel maziau judejau, namuose, vaikai) tai vel priaugau iki 96. ir viskas labai staigiai, per savaite ar dvi... Tai mano tas svorio kritimas ir augimas yra toks kaip aprasiau. Dabar po gal geru keleltos savaiciu, kai jis laikesi 88-90, siandien vel 87.5, tai jau labai dziugina.... Aciu iki, tikiuosi komandoje sukusim visos ir busim savo idealaus svorio ir tikrai... aciu jums dar karta ir iki tikiuosi
2014-03-17 19:01:06
Brigita, o kiek tu nori sverti?:) ir ką darai konkrečiai. na, ką šnd padarei konkrečiai dėl svorio ir grožio, sveikatos?:)
2014-03-18 08:14:18
Labas, smagu kad paklausei. Na va, pavyzdziui, siandien ryte, as atsikelusi nuejau beveik is karto ir issiviriau avizines koses ir isikepiau kiausini, kuris siek tiek pridege, nes nedejau riebalu ir valgau pusrycius kuo anksciau. Mityba mano labai pasikoregavo, nes tikrai kai valgau, galvoju ir kontroliuoju, aha cia daugiau cia maziau riebus maistas, ir dar kadangi esu ziauri kavos megeja, ir geriu jos be sustojimo, tai nuo vakar jau pradejau riboti kava (tik 1-2 puodelius), nes pasirodo kofeino perteklius skatina organizma kaupti riebalus. Del grozio: kadangi kepti buvau istraukusi du kiausinius, o vienas nukrito ant zemes, tai manau su juo issiplausiu galva, nes girdejau kad kiausiniai labai atstato plaukus :))))))) O as noriu sverti iki 70 kg. , na max bent jau iki 75 kg. :), o dabar 87.5kg ....
2014-03-18 08:22:12
o, aš lygiai tiek sveriu:) ryte išsiviriau ryžių košės, labai norisi kažko saldaus, tai šaukštelį bent simboliškai ant ot košės uždėjau uogienės:) o vyrui kelis šaukštelius, jis nestoras, daugiau dirba fiziškai, jam galima:) šiom dienom vis dariau mankštą, tai skauda šlaunis, einu sunkokai:) o, regis, nieko aš ten labai nedariau, tik pradėjau daryti:) nes pagal tą programą visko nepadariau, jei reikia 20 pakartojimų,t ai aš 10 ir pan. bet va vis tiek db sunkoka vaikščioti:) kaip prizą užsirašiau į Visuomenės harmonizavimo parką už mėnesio, na, ten baseinas, pirtys ir t. t., tai, sakau, db turiu tikslą dar pasikūdinti:)
2014-03-18 08:33:20
Labas, manau tas saukstelis esmes nepakeis. Kad neskaudetu raumenu, reikia daryti tempimo pratimus po mankstos. Labai super individualiai kineziterapeutai mankstina (bent jau man patiko, ten isbuvau tik menesi), gemma sporto centre, vilniuje, bistrycios g. 13. Ten visada po mankstos padarom tempimo pratimus. Bet ziauriai brangu : 250 lt/men . Kada as pagaliau padarysiu tai ka noriu, nes kol kas tai tik noriu mankstintis pradeti, bet vis nera laiko, tai vaikas serga, tai valgyti reikia ruosti, ir labiausiai tai ziauru aplinkiniu demesys, nes prasides va saunuole, sportuoja, na as gyvenu su savo vaikais pas tevus.... O iseiti i sporto sale taip svajoju, bet reikia namuose bent po truputi pradeti sportuoti. Na sekmes jums Roberta. Aciu jums.
2014-03-18 08:41:23
aš anksčiau lankiau jogą, nuos jos tai svoris tikrai nekranta, bet dėl lankstumo tai gerai, galvoju, gal atnaujinti tą ėjimą, bet... pavasaris, vasara, tingėsis, geriau lauke, dviračiu, ėjimas, plaukimas....pernai vasarą daug važinėdavau dviračiu, maudydavaus, nelabai toli yra toks karjeriukas, turiu daržą, sodą, gal kaip nors...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS