Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelias link tikslo :)
2014-03-15 09:56:41
Sveiki visi, pagaliau nutariau parasyti ir as :)
2014-03-15 10:02:13
Kaip sakant, saves jau nebepavadinciau naujoke, nes jau trys savaite kaip esu cia. O pradejau su nemazu bagazu ... Ugis 178, svoris 93 kg. Turiu pasidziaugti, kad 3 kg jau nera, bet kaip savaime aisku, laukia ilga kelias iki tikslo, 74 kg :) Tad bandysiu ir as rasyti savo pasiekimus ar nuosmukius :) Gal paciai bus lengviau dalinantis. Siaip esu labai patenkinta programa, nes valgau man labai patinkanti maista, o ir sporto pratimai tikrai liuks :) Tad sekmes ir man ir jus siekti savo tikslo :)
2014-03-15 10:10:40
o kaip patinka valgiara6tis?
man tai atrodo per daug, penki kartai, kalorijų 17oo, man atrodo, kad sustor4siu:) ar jau kiek numetėte?
2014-03-15 10:11:01
ai, tiesa, trys kg
normaliai
2014-03-16 11:08:53
Is pradziu ir man atrode kad tiek valgydama ne numesiu, o priaugsiu svorio. Bet rezultatai kalba patys uz save, kaip sakant valgom ir lieknejam. Net neiveikdavau porciju, nes mano suvartojamu kaloriju kiekis 1800. O dabar jau lengvai iveikiu ir jauciuosi soti, smagu kai pati gali keisti valgiarasti ir valgyti tuo metu kas patinka :)
2014-03-17 13:20:39
Noejau pasiteirauti: keiciate valgiarati pati? Mygtuko "keisti" pagalba, ar dietologe keicia? Nes man sudarytas valgiarastis, tai ir ryte ir vakare kiausiniai, kazin ar as ju tiek noriu?
2014-03-17 15:08:22
Susidėliokite valgiaraštį kaip jums patinka, ir tada parašykite dietologei, kad pažiūrėtų, jinai visada pasako kas kaip turi būti. :)
2014-03-18 11:30:48
As naudojuosi galymybe ,,keisti" paciai. Juk ten receptai nurodyti panasiam kaloriju kiekiui. Tad manau elgiuosi teisingai, nes ir man nesinori valgyt kiausiniu ir ryte ir vakare, tad pasikeiciu i ta ka turiu saldytuve, ar i ta ko tuo metu noriu. Svarbu nesirinkti vien tik kepto maisto visai dienai. Kepta maista jeigu noriu valgau karta i diena. Manau dietologe su tuo tikrai sutiktu :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS