Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ilgas kelias laukia - 28 :)
2014-03-15 19:34:40
sveika prisijungus kvietka,sekmes tau ir geru rezultatu
2014-03-16 09:59:07
Sveika, kvietka. Esam panašių rezultatų ir panašių siekių, tai bus labai smagu stebėti, kaip sekasi mums abiems. Kol kas aš numečiau tik 2,1 kg, esu 3 sav. tai rezultatai dar ne tokie, nuo kurių svaigtų galva iš laimės :) Bet tikiuosi, pramuš ir man kada nors...
2014-03-17 21:21:34
sveiki ,dėkoju jums už atvirumą,pabandysiu ir aš pasidalinti savo nuomone, kiek pamenu save aš vis dietinuos , neseniai buvau aktyvi diukano pasekėja , per tris mėnesius pavyko numesti 15 kg. bet labai jau nusibodo varškė ir vištiena , pasiilgau vaisių , tad pabandžiau užsiregistruoti kilo, bet trečia savaitė ,ir vis nesiryžtu valgyti pagal man sudarytą valgiaraštį, išgąsdino DIDELIS KALORINGUMAS --1500,ir žinoma į meniu pažiūrėjau su šypsena bet apsilankius forume lyg abejonės po truputį sklaidosi, žiūrau tai viena, tai kita meta tuos nelaimingus kg, galvoju gal ir man surizikuot nors savaitei , jeigu lašinukai tirps šlovinsiu kilo , bet prašau parašykite --nejaugi tikrai viską suvalgote, kažkaip nesinori patikėt ,kad tiek daug valgant galima lieknėti.mielieji prašau ,parašykite nors trumpą žinutę,
2014-03-18 08:00:26
sveika trupineli,mano dieta irgi yra 1500ckal,buna visaip buna kad suvalgau viska ,o buna kad puse,man per didele porcija yra tuno salotos,tai mes su vyru sukertam abu:) ir abiems pilnas skrandis,bet labai sotu ir skanu.krenta cia tie kg,tai faktas,tik reik ir paties pastangu,krenta po truputi,bet uztikrintai,as patenkinta kilo,ir esu jiems dekinga,per 2men numeciau 9kg,sekmes tau
2014-03-18 08:22:16
Sveika Roberta, mano kilo kaloriju yra 1800 :) ir trys litrai vandens. Bet as valgiarascio nesilaikau, nes neiperku, man per brangu, tai kaska mazdaug stengiuosi i ta puse valgyti. Tikiuosi isivaziuoti su valgiarasciu kuo greiciau.
2014-03-18 11:39:51
Mano suvartojamu koloriju kiekis toks pat kaip ir Brigitos. Vandenelio taip pat turiu tiek isgert. Bet as atvirksciai, noreciau pasidziaugti kad galima valgyti pigiai ir skaniai. Daugiau pinigu isleisdavau visokieks sureliaims, pyrageliams, keptiems gaminukams. o dabar pagrinde liesa varske kuria perku norfoje ir per akcijas prisipirkta vistienos file, tad saldiklis uzbarikaduotas :)
2014-03-19 19:51:11
Nu aš jau vietoj :) Negalėjau nieko parašyt, nes buvau baliuke, paskui darbai užspaudė, tai pasakoju.....mano suvartojamų kalorijų kiekis 1800, nu bet man neišeina taip "akuratnej" laikytis nors tu ką ! :) Šeštadienį buvau dideliam baliuj- tetos 50 ! Visą dieną tokia bėganti per manikiūristes, kirpejas, visažistes ir t.t, pavalgyt nelabai turėjau kada, gavosi tik pusrytinė kava (nežinau kaip už ją peikia ar giria mūsų mentoriai, bet be jos aš negaliu), tada priešpiečiams apelsinas, ir kelionė į baliuką....nu o ten - iš karštų davė vištienos kepsnius su bulvių koše ir garnyru, tai aš tą vištieną ir garnyrą suvalgiau, o po to - visą likusį vakarą tik salotas, tokias "ale cezario", bet ten jų buvo kokių 3 rūšių - žiauriai man patiko, tai buvo liuks + vanduo su citrina (supratingos šeimininkės, ačiū joms :)) ir šokiai pokiai tai beveik nesustojant tik keičiant ritmą nuo kokių 9 vakaro iki 7 ryto :) Manau, "iškračiau kalorijas", tik vienas demonas - brendis...o taip baliukas grynai vos ne dietinis gavosi :) Sekmadienį - karšta kopūstų sriuba, kažkoks įtartinas kotletas, bet žiauriai neskanus, tai tik tiek kad paragavau, ir vėl kelionė namo su linksma kompanija ir brendžiuku... Pirmadienis - - tik vanduo su citrina ir apelsinai (brendžio pasekmės, gal ačiū jam? :)) Antradienis - intensyvaus "sporto" programa - lėkimas per darbus, košmaras, jei tavęs nėra vieną dieną darbe...valgymas gavosi katastrofiškas - pusryčiams - avižų kokteilis su apelsinais (nes nekenčiu bananų), priešpiečių - nėr, pietų - nėr, pavakarių - nėr, vakarienė apie 20 val, tik grįžus - kiaulienos kepta mėsytė (2 gb) (čia gabaliukus turėjau omeny, ne gabalus) :) + pomidoras...Miegot nuėjau vėlai- apie 2 val..
Šiandien aš ideali (nu beveik) ! Pusryčiams (8val)- kava + natūralaus jogurto 100 gr su citrina, Priešpiečiai (12 val)- aplesinas, Pietūs (16val) ale cezario salotos iš: aisbergo (pusės mažo), tuno (visas indelis mažas), pomidoro (pusės mažo), šiek tiek agurko, 4 alyvuogės, sezamų aliejaus šlakelis,ir sojų padažas (kokie trys "šliūrkšt") - super!!!!, Pavakari ų dar nėr, nes miegot eisiu vėlai, dabar kaičiuosi juodą arbatą, paskui mažu ko norėsiu :) Aij, beje, o kaip su riešutais lazdyno? Nelabai, ane? (jie mano didieji didieji gundytojai) Kolkas tiek :) Labai noriu eiti pasisverti, pažiūrėt, kokios baliuko pasekmės, bet ugdausi valią :)) Sportui neturiu laiko...kolkas
2014-03-19 20:00:19
Aij, dar - pradėjau gert tokį gėrimuką :1 litras vandens, 8 arbatiniai šaukštai medaus, 4 šaukštai obuolių acto - man labai skanu, pasitaisau dienai tokį (receptas gautas iš draugės (gydytojos) prieš kokį 10 metų kaip puikus lieknėjimo gėrimas, bet būtina dėti medų, kitaip nelabai skrandžiui sveika), o kitus litrus stengiuosi išgert su citrina (beje, iš šeimininkių pagavau gerą būdą dėl citrinos vandeny - seniau supjaustydavau gabaliukais ir sumesdavau, nu ir vos ne pirma stikline jie man subėgdavo ir nebėr, tai dabar supjaustau griežinėliais , persmeigiu ant iešmelio ir pamerkiu į vandenį - super!)
2014-03-19 21:25:58
Kvietka - na tu ir pleputė! Smagu skaityti žinok:)) Sėkmės tau dideliausios, tikėkimės šokiai visą brendį "išdegino", mat jau kaloringas bjaurybė...:)
2014-03-19 21:46:36
Perspėjau....:)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS