Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ilgas kelias laukia - 28 :)
2014-03-14 18:39:16
Ech, nežinau, nežinau kaip čia bus, bet jau taip pabodo, kad visas suknutes siuva per mažas, kad 50 dydis jau normalu, ir išvis - pabodo visur iš paskos tampytis grūdų maišą..nuo jo jau sunku - šiaip iš prigimties esu žiauriai beprotiškai energingas žmogus, o dabar jaučiu kad ta energija ne visada "išlipa iš lovos", tiesiog nuo pat ryto jaučiu, kad jos nėra, ir taip visą dieną.... Laukia ilgas ir įtemptas darbas - dabar sveriu 98 kg, esu 176 ūgio ir tik 35 metų :)) Aišku, norėdama pasiteisinti, galėčiau sakyti kad dar ir 2 vaikų mama, bet NĖVELNIO - visada sakau jog čia tik apsileidimas ir valios neturėjimas. Bet iš kur jos gauti ???? Šiaip "jaunystėje" esu svėrusi 59 kg, bet tai jau buvo nenormalu - kompleksavau dėl išsišokusių šonkaulių, raktikaulių ir vaikščiojau su maišais, o ne rūbais (beje, kaip ir dabar, tik dėl kitos priežasties). Vėliau svoris laikėsi apie 70...buvau patenkinta savimi, kol vieną dieną nesumąsčiau kad esu stora ir tada prasidėjo mano "kūdinimosi" laikotarpis, kuris tęsiasi iki šiol (jau koks 17 metų) :) Viskas ėjo maždaug taip : dieta - 5kg nėr, nesilaikau - 10 turiu, vėl dieta - 5 kg nėr, nesilaikau - 10 turiu...ir t.t. kol pasiekiau 98 iš 70 :( Taigi, puikiai suprantu, jog atėjusi čia pasiryžau visam gyvenimui pakeisti mitybos įpročius, o tai taip bus sunku.....jau įsivaizduoju. Nesu desertų mėgėja - pyragaičiai, džiovinti vaisiai, tortai, netgi saldūs vaisiai tikrai ne man sukurti, bet man reik "ūkiškai" - mėsos, lašinių, rūkytų skilandžių, šašlykų...
Prašau visų palaikymo, spyrių į šikną, duokit velnių taip, kad net anam kompo gale raudonuot pradėčiau ...
(Jaučiu nepastebėjot, kad esu pleputė, tai čia ramybės neduosiu )
2014-03-14 20:29:59
o kada, kvietka, pradėjai laikytis šios programos, kaip sekasi? :) aš tai šnd užsiregistravau:)
2014-03-14 21:50:47
Labai pažystamas "lieknejimo" budas. Ir aš taip "lieknėdama" dasivariau nemazai kilogramų,tik as numesdavau po 20 , o užaugdavo 25. Kuo didžiausios sekmes Tau,man ir visiems kitiems !!!! As ryt sversiuos,parasysiu kiek nukrito per 2 savaites.
2014-03-14 21:58:07
o kiek sveri? kaip sekasi laikytis sistemos?
2014-03-15 00:25:23
Prisiregistravau kovo1, bet kol gavau programas, atėjo švenčių laikotarpis-o man tai įtemptas darbas.....dabar jau spakaina , tai galiu sakyt pradedu nuo šiandien:-)
2014-03-15 06:55:06
aš tik vakarregistravaus, gavau valgiaraštį (kažin, gal jis visiems vienodas?:) vakar nejudėjau, šnd jau kažką darysiu, išstudijuoti sporto programą, jaučiu, neturėsiu kada, bet bent pusvalandį žadu kažką savairankiškai padaryti, pratimų kokių nors, paskui studijuosiu sporto programą, na, reikia pažiūrėti, kokie ten tie pratimai ir pan. O kiek sveri ir kiek nori numesti? man reikia 20 numesti:(
2014-03-15 10:22:47
Ochhh pažįstama.. :) Manęs laukia -32. Pradžiai :) Ir dabar sunku, nes sergu ir negaliu sportuoti. Viskas taaaip sulėtėjo..
2014-03-15 13:08:33
labas, as irgi kudinuosi, bet mane itraukia rutina namie, auginu du vaikucius ir dietos laikymasis tai ziauriai didelis issukis, ir man sunkiai gaunasi, nors gal ir gerai gaunasi, nes sveriau 96 kg , o dabar jau 89 kg. (po gero menesio). O tau linkiu labai daug sekmes ir tikrai sukusi, as tuo neabejoju, palaikau 100 procentu. Svarbu perprasti mityba, ir jos laikytis ilgesni laika, kad vel nepriaugti... Ir as kaskada sveriau 68 kg, ir visada sveriau ne daugiau 75 kg, buvau normali taip sakant kiek save pamenu iki 33 metu. O po pirmojo gimdymo priaugau gal 3-5 kg. o po antro priaugau 40kg:(((( ir jau tris metus su tais 40kg isbuvau. Bet neseniai (pries 3 men) nukrito svoris iki 96kg. ir tada prisijungiau prie kilo.lt komandos ir dar 7 kg nukrito... Lauksiu is taves zinutes, kaip sekasi :) keisti lasinius i tuna savo sultyse :))))))
2014-03-15 13:22:18
per mėnesį kokie šeši septyni kg, man regis, pats tas, labai neblogai. o kiek kc per dieną suvalgai? ką valgai? griežtai kas pateikta ar varijuoji? kiek tų kc valgiaraštis, mano tai 1700
2014-03-15 16:45:17
Sveiki visi. Jau taip depresavau as cia rasyti del savo planu... na niekur neradau tokiu skaiciu kaip kad man reikia numesti. Esu cia jau senai. Beveik du menesiai. Numeciau 7 kg, nesportuoju nes ziauriai laiko nera. Tai nukrypstu nuo sito kelio, tai vel sugriztu. Tris savaites nekrenta svoris, laikosi vietoje. Pasiskaitau forumus, igaudu stiprybes ir vel dziaugiuosi su jumis. Tad laikykimes :) Kilo komanda taip stebi mus :) Kvietkai (pleputei) stiprybes :) Seksiu ir as rezultatus :D lauksiu nukritusiu kilogramu rezultato, kad galeciau kartu pasidziaugti :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS