Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / ausrine99
2014-04-22 10:51:27
skaiciau kitam lieknejimo psl forume :) mano pliusukas 1kg. bet va irgi sedziu grauziu obuoliuka, gal istversiu pirmakart :) man tai koja pakiso saldumynai... ir labai skani anytos silkute pataluose su daaaug majonezo. dar mociutes balandeliai su bulvemis ir grietine. hm... vyno tauriu pora, sampano bei alaus prie saslyku irgi paragauti teko stikline :(
2014-05-02 14:09:52
Laba, pasiskaičiau, kad numetėt 6kg. kaip sekasi dabar, ar džiugina rezultatai?
2014-05-02 23:13:41
laba, sekasi prasciau, nes vistik kuo toliau, tuo valios trukumas pasijaucia. kaip bebutu gaila... jeigu buciau 100% laikiusis viso plano, kas zino, gal buciau jau 10kg atsikraciusi. o kolkas 6,8kg. aisku dziugu ir kad tiek nukrito bent. buna daznai silpnumo akimirku, kovoju su savim gan daznai ir kartais kova laimiu, kartais pralaimiu...
2014-05-03 10:46:21
Ausrine, bet juk beveik 7 kg tikrai nėra blogai, neabejoju, jog ir vizualiai pastebima. Silpnumų visi turim. Aš manau, kad geriau kartais nusižengti, nei visai nesilaikyti plano. Juk geriau, kad krenta, nors ir lėčiau, nei auga ;) Viskas bus gerai
2014-05-03 13:39:16
Labai teisingi zodziai, Lung!
2014-05-03 23:56:31
tai jo. as kazkaip jau pradedu suprasti jog nereikia kovoti ir per daug priesintis savo norams. kai sako "uzdraustas vaisius saldesnis" . tai gal geriau nedraust sau per daug, tuomet ne taip stipriai ir noresis :)
2014-05-04 10:06:06
ausrine99, manau, nedraust gal ir gerai yra, bet tik reikia laiku stabdį paspausti, kad tas nedraudimas per ilgai neužsitęstų ;) Man bevalei stabdžiai sunkiai spaudžiasi :D
2014-05-04 12:05:41
Sveikos merginos! Cia su tais valgymais tai viskas aisku :))) visiems visko buna,valia tai stipreja ,tai nei is sio nei is to susilpneja :) As pvz praeita savaite suklupau ant PUSES plytos sokolado su riesutais...... ziurejau ziurejau ir tada jau kaip stveriau,,,,butu buvus visa plyta tai jauciu butu tik paruke :))))) bet suverciau viska hormonams,kadangi moteriskos bedeles buvo uzpuole tai pagalvojau ,kad tiesiog to reikejo moteriskam organizmui :))))) Bet as saunuole ta diena atsisakiau pietu,ir pavakariu !!! bet visvien per savaite minus 3kg !!! Na bet norejau paklausti kaip gi jums sekasi su sportu??????
2014-05-05 11:26:56
stabdziu ir as daznai nerandu, kai isibegeju :) o su sportu tai irgi nekazka... anksciau sportas mano gyvenime uzeme pirma vieta, bet kuo senyn, tuo durnyn ir blogyn... cia mazdaug pamaciau, kad ir be sporto svoris krenta, tai ir kam to sporto reikia, ane??? bet tai yra absurdas taip manyti. as asmeniskai per daug gal uzsiciklinus i ta svori ir visai pamirsus, kad svoris tai nukris, bet kokia as busiu??? beforme, minksta, istizus ir pan... as naiviai tikiuos jog nukritus svoriui, automatiskai mano formos bus tvirtos ir dailios. bet... tikrai ne. reikia sportuoti, nors po truputi, saves nelauziant nekankinant. poto savaime negalesi be sporto, priprasi. as pvz labai sunkiai prisiverciu namuose treniruote atlikti. buna kai susimuliuoju, tai tuomet stengiuosi kompensuoti krepsinio aikstelej su vyro draugais ;) kazkoks fizinis kruvis turi buti bent kokiu atveju. taciau aisku geriausia butu laikytis cia sudarytos programos ;)
2014-05-05 16:03:00
Aš gyvenu Antakalnyje, netoli Šilo tilto, tai prie Neries yra įrengta tokia mini sporto aikštelė. Praėjusią savaitę su dukrytę nuėjom, ji atsisėdus ar atsistojus kur galėjo pasisupo, aš irgi tik pasilinksminau ir keletą atsilenkimų padariau, o pilvą ir šonus tik šiandien nustojo skaudėti :) Girdėjau, kad kažkur ir prie Vingio parko tokia aikštelė yra. Einat pasivaikščioti, sustojat 15 min. ir rezultatas po kurio laiko bus akivaizdus.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS