Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / ausrine99
2014-04-17 09:56:16
5 savaites: -6kg dabar 79kg
apimtys visur sumazejo nuo 4cm iki 6cm
paranoja....kas laukia po svenciu pas anyta :(
2014-04-17 09:59:15
Saunuole ;)) super rezultatai... o pas anyta reik daug valios ;)
2014-04-17 11:30:32
ne tas zodis kiek reikia tos valios. ne del to jog negaliu atsilaikytries jos gardu maista, bet del to kad pavargstu itikinet jog man negalima nukrypti nuo kurso. sunku atlaikyt ta nepatenkinta jos zvilgsni ir kandzias replikas, bei vos ne per prievarta kisama maista ir jo milzininskus kiekius.
2014-04-17 12:17:33
Viskas bus gerai, juk žinai, kad rezultatas teigiamas, o perdžiūvus nebūsi, juk nebūtina nuklysti į kraštutinumus. Aš dar tik trečia diena čia. Vakar visą dieną tik laukiau, kada reikės valgyti, tokia alkana buvau, skrandis vis gurgdavo :( užtai vakare labai padėjo kiaušinienė su brokoliais (galų gale jaučiausi soti, o ir skanu buvo). Šiandien kažkaip jau ramiau. Problema ta, jog dėl laiko neturėjimo, kada valgyti dienos metu, visada valgydavau labai sočius pusryčius, o dabar tenka pasitenkinti turbūt trečdaliu to, ką paprastai gaudavo skrandis. Bet matau, kad jūs visos tvarkotės puikiai (nors tos laimingos dienos neatrodo atnešančios laimingų rezultatų). Sekmadienį esu pasiryžusi laikytis proto ribose, nors tai bus mano pirmoji laisva diena... žiūrėsim kas bus, reikia kažkaip neišsiduoti giminėms, kad laikausi dietos, nes neturiu nė menkiausio noro klausyti neigiamų atsiliepimų, komentarų ir skeptiškų žvilgsnių. Labai tikiuosi, kad neatsipalaiduosiu tiek, kad nebegalėsiu grįžti į vėžias...
2014-04-18 11:13:53
as pas mama taip pat vengiu sveciuotis, nes ji su savo cepelinais tuoj mane uzkiulkiuotu)
2014-04-22 00:38:00
na tai kaip po sventinio maratono laikomes?
2014-04-22 08:31:28
As tai blogai +2 kilogramai. Ziauru, kaip jie greit gryzta, ir kaip sunku juos numesti. Siandien darau iskrovos diena: visa diena tik obuoliukai, tikiuos istversiu bo kitaip jau nebeimanoma :/
2014-04-22 10:05:04
daiva, o gal zinai kodel per iskrovos diena negalima gerti kavos? visiskai neturiu patirties su iskrovos dienom, bet noriu pabandyti :)
2014-04-22 10:19:52
Užjaučiu merginos dėl tų kg. Mano smegenys jau turbūt paveiktos, nors ir labai greitai, sekmadienį savęs labai neribojau, bet nieko daug ir nesinorėjo, tai valgiau atsipalaidavus, bet numečiau 200 ar 300 g. Galvoju net gal atsisakyti tos laisvos dienos... Kada reikės, pati nuspręsiu, bet tikrai bijau, kad pasiekti rezultatai bus mažiau akivaizdus, jei kas savaitę grįš 2 kg.
2014-04-22 10:33:02
Ausrine, o is kur tu zinai,kad negalima kavos ? As kazkaip neuzfiksavau sito, bet .. as ir siaip nesu didele kavos megeja, tai man tai nesudaro sunkumu. O siaip as iskrovos dienu stengios nedaryti, jei pavyksta, bet sitas ilgasis savaitgalis,sveciu maratonas gavosi kaip gavosi atsipalaidavau, bet nesakyciau,kad edziau be saiko, na bet rezultatai rodo savo .
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS