Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / ausrine99
2014-04-11 00:45:11
kuo toliau, tuo sunkiau. kazkaip jau bloga nuo to meniu. i tuna isvis ziuret nebenoriu, visa kita dar patenkinama... ziauriai pasiilgstu saldumynu, tad karts nuo karto nusizengiu dietai ir pasislepus nuo savo sazines suvalgau ka nors skanaus. lucky day isvis bijau ir laukti, nes zinau jog vel pliusa turesiu. belieka apsispresti, ar pasilepinti ir papilneti, ar atsisakyti lucky day ir liekneti toliau. beje jau antra savaite kai sunkiai pavyksta laikytis griezto plano tiek mitybos, tiek sporto atzvilgiu, tai ir rezultatas nekoks. bendrai paemus per menesi -5kg. nors galejo buti manau ir -8kg jeigu buciau tiek nesimuliavusi...
2014-04-11 08:37:21
sveika,del saldumynu,tai ju puikiai galima rasti ir siame meniu,as jei uzsimanau priespieciams ar pavakariams pasidarau toki sumustini,duona uztepu medumi ir uzsipjaustau bananu ir su arbatyte labai skanu ir saldumynu poreikis patenkintas:)svarbu nepasiduot,sunku,bet juodos dienos juk praeina ir vel stimulas atsiranda ir man visko buvo,patikek,cia yra netikslas greit numest o sveikai ir negriztamai,to tau ir linkiu:)
2014-04-11 08:47:02
Oi, merginos... Pas mane ta pati bėda... Po Lucky Day +1,5 kg visada apturiu, nors dažnai net tomis dienomis iki vakaro maitinuos pagal čia esantį meniu, tik vakare leidžiu sau atsipalaiduoti jei kas užsuka į svečius, bet vengiu tarkim tokio maisto kaip mišrainės su majonezu, vat vyno pora taurių sau leidžiu per Lucky Day, ir tada taip pat sekmadienį tenka smarkiai graužtis.
Laikykimės, merginos :)
Sėkmės mums visoms ir nepasiduokime !
2014-04-14 13:11:02
niu ir kaip merginos laikomes po lucky day? kokie dziaugsmai ar nusivylimai? man tai panasu jog sikart pavyko sukontroliuoti situacija :) nors buvo ir mc'donaldo kompleksiukas su ledais desertui, ir torciukas su sveciais is brazilijos. judesio nedaug, tiesiog ilsejomes su seima... zodziu, posavaitgalio -400gr. tai ziauriai smagu jog ne +2kg kaip praeita karta ;)
2014-04-14 14:19:43
OJ man sis savaitgalis buvo kosmaras, jauciu, kad koks kilogramas grizo adgal, Taip dabar blogai jauciuosi, bet mes stiprios ir mes nepasiduosim :)
2014-04-14 14:26:39
Oho, ausrine99 :D McDonaldo maistas su ledais ir torčiukas - sukontroliuota situacija? :D Ar tu čia tik apie kg kalbi, kad nepriaugai nieko po tokio maisto? :)

Aš ir per Lucky Day stengiuosi pagal valgiaraštį valgyti, nes kitaip maqn būna +2kg kas kart :D O šį šeštadienį teko pietauti kiniečių restorane, tai valgiau jų maistą (be krakmolo plutelės), kad kuo mažiau kcal būtų ir išgėriau vyno 200 ml, tai va šiandien tik +0,6 daugiau, lyginant su svoriu prieš Lucky Day :) Džiaugiuos, kad ne +2 kg, nors vis dar baisiai liūdna, kad taip užsispaudus, o tokie menki rezultatai.
2014-04-14 17:14:44
as nezinau kas itakojo sikart jog nepriaugau. gal kad pagal valandas valgiau ir po nedaug. anksciau vienu metu, ziurint koki filma, suvalgydavau visa dezute ledu "nykstukas" su karamele ir riesutais. o sikart uzteko vos mazo indelio is mc'donaldo ir tai pasidalinau su vaikais :) tortas maskarpones surio irgi gabaliukas nedidelis lyginant kiek anksciau suvalgydavau. blemba rasau ir seiles tysta :( beje ir mesainis buvo mazesnis nei ikitol :) vyras tuo pasirupino ;)
2014-04-14 17:16:58
ai, man zinot kas padeda pastebejau, kai noriu ko nors saldaus, bet jau ziauriai noriu, tai isijungiu kokia kulinarine laida, idealiausia "keksiuku karai" per tv1 kanala. nugi ir prisivalgau akimis iki soties :D
2014-04-14 17:47:14
Ką tik sportuodama tą patį žiūrėjau :D bet ne dėl to, kad kažko skanaus norėjau. Šiaip visai įdomu :D
2014-04-14 19:02:22
as tai tuo metu kava geriau ir akimis uzsikandau keksiuka ir ne viena :D mano dukrytes labai megsta ziuret ta laida ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS