Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / ausrine99
2014-03-30 23:06:19
na man si savaite ir kita nusimato sunki, nes apsirgo mergytes mano stipriai... bet nepaisant visko, mitybos prisiziuresiu nuo pirmadienio, nes savaitgali turejom visiska issimusima is ritmo. su sportu itariu bus sunkiau, nes nera jegu tiek emociskai, tiek fiziskai. pasiteisinimai pasiteisinimai pasiteisinimai... bet vistik yra kai kas svarbiau uz save siuo metu. ir per tuos rupescius del kitu, logiska jog save nustumi i gala :(
2014-04-01 16:00:07
nu visiskas š....
2014-04-02 11:29:10
Kas atsitiko? Tik nepasiduok, viskas turi buti ok :)
2014-04-02 11:54:39
nu serga dukrytes jau antra savaite, tai rankos svyra...
2014-04-02 11:58:07
O kas juoms yra?
2014-04-02 23:39:24
mazajai angina, karstis, kitai kosulys baisus, bet plauciai aceit svarus, geriam tik mixtura, nors nekosti o loja tiesiog isvien.
2014-04-05 10:13:32
trys savaites -4.5kg. per tas ligas neprisiverciau sportuoti ir mityba nebuvo tokia griezta. daznai pasidaviau silpnumo akimirkomis saldumynams... bet dziugu jog vistik neaugo, o krito, nors ir po nedaug ;)
2014-04-06 23:02:48
per savaitgali + 2kg. sekminga diena valgiau kiek imanoma sveikesni maista, taciau vakare ir tiksliau nakti teko islenkti kelis kokteilius su alkoholiu. nors ir daug sokau, to neuzteko. galiausiai vis trys valandos miego ir sekmadienis isvis isderintas visas, valgiau bele ka ir bele kiek. labai blogai jauciuosi ir miegoti einu pikta ant viso pasaulio. nes jau buvau perlipus 80kg riba ir paskutiniai skaiciai rode 79.6. po linksmos paros 81,8kg. F..k
2014-04-07 08:39:08
Man lygiai tokia pat situacija - po savaitgalio šventės (giminaičio gimtadienis) iš karto +1,6 kg, nors ir alkoholio negėriau, tik valgiau tai ką norėjau ir šokau daug, bet...Tai vat labai liūdina tokie dalykai, kad gyvenime negali nei vienos dienos nuklysti į šoną, kitaip rezultatai niekiniai pasidaro, o tai yra labai sunku - visą gyvenimą, 365 dienas per metus sekti ir žiūrėti, ką dedi į burną :((((
2014-04-07 11:30:30
gal sakau iskrovos diena tokiu atveju padetu??? patarkit
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS