Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / ausrine99
2014-12-06 10:03:18
Sveiki,Skaitau pasisakymus ir stebiuosi ,kad kai kam reikia numetinėti po 10-20kg ,o man tereikia max 6kg, Bet rėžime "valgau ir lieknėju "gyvenu visą gyvenimą .Paauginu lašinukus ir vėl einu juos deginti.Dabar krentant po 100gr ir tai džiaugiuosi,nes skubaus rezultato nereikia, nes mano amžius pasiekė močiutės :))Man patinka sudaryta programa ir dieta, tad džiaugiuosi čia prisinugusi
2014-12-07 11:30:24
sveikaDelora, jau geriau 6kg ir gyventi režime "valgau ir lieknėju" visą gyvenimą,negu kas 5 metus sėsti ant griežtos dietos ir atsikratyti(arba stengtis atsikratyti) 20-30kg.
Jau daviau sau žodį, kai pasieksiu norimą svorį, daugiau kaip3-4kg neleisiu sau priaugti. :-) :-) :-)
2014-12-08 05:48:32
Sveika atvykusi :) Aš irgi stengiausi žiūrėti ką valgau visą gyvenimą, bet kartais imu ir nuslystu. Šįkart atėjau su tikslu numesti 10kg ir padailinti savo formas. Galiu pasidžiaugti, kad jau -5kg per du mėnesius ir esu patenkinta. Man patinka, kad per tą laiką organizmas suprato kad gera yra maitintis sveiku maistu, be to labai smarkiai sumažėjo saldumynų poreikis :) dabar pasiekiau svorį, kurį turiu jau 4 metus, tad liko sunkiausias etapas.
2014-12-08 18:16:19
sekmes visoms naujoms ir jau pagyvenusioms sieloms ;)
2014-12-08 19:47:47
ausrine99, ir Tau sėkmės! Ot ką reiškia nuovargis - parašiau komentarą, ir niekaip negalėjau atsistebėti kodėl jis atsirado Tavo temoje, nes buvau įsitikinusi kad ji Deloros :D
2014-12-08 19:54:23
ačiū aušrine 99 :)
2014-12-08 19:56:33
loretuk, viskas yra pasiekiama jei siekiam,nors ne visada tampame modeliais, bet bent esame patenkintos pačios ne vien pasikeitusia išvaizda, bet ir nuotaika .Sėkmės :)
2014-12-15 21:47:34
Aušrine, tuose video Jūs? :) Na, mano manymu, puikiai atrodote net ir su šiek tiek "pliuso" :) Taigi, galite labai nesigraužti dėl tų kg tikrai ;) O dėl palaikymo ir viso kito... Aš nesiginčiju, tik manau, kad tai gal lemia, kad tie kg Jums netrukdo iš tikro ir tik dėl aplinkinių norite juos numesti :) Jei tikrai Jums jie trukdytų (jei bodėtumėtės savo kūnu ir pan.), tai jokio palaikymo nereikėtų ;) Pažiūrėtumėte į veidrodį ir dingtų apetitas :))) O pabaigai pasakysiu mintį, kuri man labai padėjo "investicija, kuri visados pasiteisina, yra į save. Kuo labiau moteris save myli, tuo labiau ją kiti myli" :) Nežinau Jūsų aplinkybių, bet, manau, kad tuos 200 Lt/mėn. zumbai ir narystei tikrai galite rasti... Jei labai to norite. Ir visai nesvarbu - vyro marškinių ar kelnių sąskaita :))) Mes, moterys, turim save mylėti labiau už kitus. Nes paradoksas - kai tik nustojame save mylėti, tai ir kiti mūsų nebemyli ;)
2014-12-16 10:58:03
Sveikos mielosios! Aš čia nepilną savaitę. Pagal valgiaraštį svoris mažėja. Čia nėra taip blogai, mat esu išbandžiusi daugybę dietų. Iki 30 m. nereikėjo jokių dietų, galvojau tik kaip ir iš ko skaniau pavalgyti. Su metais dasidėdavo po kg :-(. Nesu ir dabar laaaabai stora, bet su diiiiiidele krūtine. Tad esu labai nepatenkinta, nes visus drabužius nesusisegu per krūtinę. Pavargau :-(. Reiktų numesti kokį 12 kg. ir mano amžiui užtektų, mat esu močiutė :-). Gal sumažėtų krūtinė ir nereiktų daryti operacijos (pasvajoju ir apie ją :-)). Perskaičiau čia visus forumus, visas rekomendacijas. Atseit jei krenta, tai nuo visur, o man atvirkščiai visur krenta,tik ne nuo ten kur norėčiau. Viltis miršta paskutinė! Tikiuosi.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS