Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / ausrine99
2014-09-29 23:19:18
laba, zinok, vyra isleidziu i komandiruote, tai realiausiai startas butu sekanti ketvirtadieni ar penktadieni. ir tikrai as 17h niekad negalesiu. nes vyras po darbu tik apie 18h grizta, tai iki 19h bandysiu tik dasigauti iki klubo.
2014-09-30 08:57:11
labai gerai, nes va ka tik suzinojau kad man renginys darbinis si ketvirtadieni.. atidedam kitai savaitei... :)
2014-09-30 14:50:50
liux ;)
2014-10-06 11:53:16
Ausrine, gal pereinam i "intymu" susirasinejima :D susitarsim del klubo, baigiasi mano abonementas cia :)
mano pastas [email protected]
lauksiu tavo laisko :)
2014-10-07 10:20:29
o tai tau... tai neprasitesi? ok, lauk laiskucio ;)
2014-10-23 00:29:34
kazkaip sunkiai einasi valgyti pagal valandas... su sportu isvis pššš gavosi. visa demesi sukoncentravau i kitus dalykus, o si apleidau kaip reikiant :( cia atrodo pakrito kiliukas per savaite, cia jau ziurek po vieno gero pavalgymo vakare pliusas, kad ohoho. dar svarstykliu elementas uzsibaige, tai vat idomiai, paskutines kelias dienas rode fantastiskus skaicius, o kai idejau nauja likau apsalus +2kg.
2014-11-04 13:58:41
ar yra dar cia senbuviu, tokiu kaip as ? :)
2014-11-05 18:25:50
Aš tikriausiai prie senbuvių, bet itin gerais pasiekimais negaliu pasigirti :)
2014-11-17 22:27:15
kam sunkiau sekasi, pasipasakokit :) ar as cia viena tokia... dideliais pasiekimais pasigirti negaliu, bet kazkaip bandau priprast prie teisingos mitybos, nors sviris realiai ir stovi vietoj, bet as dziaugiuos, jog jis ir neauga :)
2014-11-18 15:30:09
Jeigu esate senbuvė, galbūt svorio kritime pasiekėte plato fazę, kuomet svorio kritimas kuriam laikui sustoja? Nenusiminkite, toliau eikit savo sėkmės keliu! :-)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS