Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / ausrine99
2014-09-23 19:01:11
Ausrine99 - ar dar nepersigalvojai del bodygym'o? man jau lb sunku psichologiskai namie sportuoti, reikia kazka keisti :)
o mano ismatavimai ir tikslai mano temoj :)) man reikia suformuot uzpakali ir kojas ir liemeni :))
2014-09-24 13:53:47
ku kū :))) nea, neapsigalvojau. tik svarstau, kad labai kvaila bus su vazinejimu. su persedimais reik vaziuot arba pedint daug pestute, tai jau buvau pradejusi ieskot arciau namu, arba pusiaukelej su tamsta kur cia susitikus paprakaituoti... kokia tavo nuomone i tai? beje, nuo kurios valandos tu galesi sportuot?
2014-09-24 13:54:59
ai,o jau turi programele sporto klubui? as jau turiu ;)
2014-09-24 16:23:23
taip ir as jau turiu programele sportui. na, bodygym man lb patogu, nes salia mano namu, o as be masinos ir be nuolatinio - gyvenu centre, dirbu centre, tai visur pesciom vaikstau, todel kazkur vaziuoti - man jau papildomos islaidos nuolatiniui ir dar laikas. o vaikscioti as galiu siaip laisviau del darbo, galiu ir kokia 17 val. jau buti sporto klube, cia kaip kada :))
2014-09-24 16:43:11
geras darbas ;) as kadangi visiskai priklausoma nuo vaiku, vyro ir jo dienotvarkes, tai anksciau nei 18h as niekaip.o savaitgaliais labai ivairiai. tai ka, teks pavazinet iki ten net, nirs pati irgi nevairuoju ir vaziuosiu is perkunkiemio... man apskritai viskas nauja, 100metu nesu buvus sporto klube.Vilniaus sporto klube isvis jokiam nesu buvus :p bludinsiu kai reikalas pradzioj as po ta sale :)))
2014-09-24 16:49:52
po sale bludyti tai dzin, netycia I vyru persirengimo kabari nenubludyki, kaip man buvo :))))) bet nieks nepyko :)))
2014-09-24 18:02:48
moteris su "karcia" patirtim :D tai vat musu startas klube jau ne uz kalnu. kita savaite dar uzsibaigiu darbus, ketvirtadieni paskutine zumbos treniruote ir jau spalio 7d kazkur zingsniuojam :)
2014-09-25 09:00:16
Ausrine, ziurek kad ir tau patogu butu :) is perkunkiemio toloka.. ir dar kamsciai musu... nebus gi taip kad mes kiekviena karta vienodu laiku ateisim i sale :) man tai butu labai smagu tureti sporto drauge, kuri tinginiui esant dar ir velniu israsytu uz neejima sportuoti :D
2014-09-25 13:56:17
na as tikiuos jog kamsciai jau 18h i ta puse bus aprime :) faktas, svarbu man pradziai sportuoti su kazkuo. zodziu kita savaite tariames kada padarom pirma treniruote drauge ;)
2014-09-29 10:47:32
labas, pas mane sia savaite tik ketvirtadienis laisvas.. kaip tau ketvirtadieni? valanda galime pasiderinti, as galeciau kad ir kokia 17 val. buti prei bodygym
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS