Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / ausrine99
2014-03-15 08:32:55
sakau, nesisveriu nuo treciadienio. ir esu cia nuo treciadienio ;)
2014-03-15 08:36:44
man tai atrodo, kad maisto per daug:)
2014-03-15 10:32:30
ta prasme? dietoj per daug atodo prirase? :)))
2014-03-15 12:10:47
aha, man regis, kad per daug maisto
2014-03-15 12:47:24
Labas, smagu skaityti... Pasidalinsiu savo cia bandymu numesti svorio, bet man sunkokai, as tingiu laikytis dietos, simtas priezasciu... ir nesportuoju . Bet vis kasdien kirba va jau siandien tai pradesiu ir jau kai sukusiu tai sukusiu... Tik deja realybe ....
2014-03-15 13:01:35
brigita, kai puiki kompanija ir tu esi neviena, tuomet ir kilogramai tirpsta manau zyyyymiai greiciau ir uztikrinciau ;) roberta, pvz, koks dienos meniu?
2014-03-15 13:14:36
Sveika, aciu uz toki spartu atsakyma... tai faina, rasau nes man tas ir yra, kad as pradejau kusti nes pakeiciau darba i fini, kur daug fizinio judejimo (nes buvau uzsisedejusi namie), ir is dalies atsisakiau tam tikru itin kaloringu maisto produktu... bet dabar noriu labai rimtai susiimti ir laikytis sios dietos , nes iki siol tik gal kelias dienas griesciau laikiausi menesio eigoje, ir sportuoti reikia pradeti...Jau dabar kiek sukudau tiek, bet jau kokias geras pora savaiciu svoris arba stovi, arga pradejo augti :(((( o motyvacija su veiksmais prasieina. Bet tikiuosi kad zinojimas kad esu ne viena padarys stebukla. Aciu tau :)))))))))
2014-03-15 13:20:16
na, ryte, sakykim, trys kiaušiniai su duona ir pora šauktšų jogurto, paskui obuolys su riešutų sviestu, paskui varškėčiai, paskui aisbergo salotos, paskui trapučiai su varškės užtepėle, iš viso per dieną 1700 kc. man atrodo daugoka:) bet sakė, kad db taip reikia, vėliau mažins kc. tai nežinau, uoliai vykdau:) prisipirkau šnd reikiamų produktų. dabar štai einu sportuoti:) bent jau pusvalandį tai tikrai, plius vaikštynės su šuniuku, na, dar šiokie tokie ūkio darbai...
2014-03-15 23:15:14
mielosios, manau pasitikekim profais ir neieskokim š...... smegenu :) tiesiog valgykim, sportuokim kaip liepta ir rezultatai kaip mat ims taisytis. kantrybes ir kantrybes mums ;)
2014-03-17 12:46:11
siandiena jauciuosi sumautai, angina, auksta temperatura, jegu nulis, nuotaikos taip pat ne laselio. taciau nepaisant visko mitybos plano laikausi, nors pusryciai ir susivelino stipriai. treniruotes teks atideti kuriam laikui, kad ziauriai uzknisa, nes po sporto as jauciuosi dieviskai, nepaisant to ziauraus raumenuku skausmo ... bet su laiku sustipresiu ;) klausimas, ar yra kam taip buve jog vyresnieji zmones, tevai, tetos aaaaanytos ir panasiai, bando atkalbet nuo to, ka mes visi cia darome??? man buvo pasakyta, kad sudirbsiu sveikata, nualinsiu organizma ir galiausiai vistiek palusiu ir tie visi kg gris su kaupu. geras palaikymas, ane? :D kaip kovoti su tokais negatyviais zmonemis, kai bendravimas su jais yra neisvengiamas???
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS