Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / ausrine99
2014-09-08 12:16:48
tai kol tu dar cia, paprasyk, jogpakeistu sporto programa namuose i sporto programa klube ;) as irgi ta darysiu. dar parasyk savo duomenis ;) mano: 178cm, 75kg,tikslas 65kg ir lieknos kojos bei jokio gelbejimosi rato!!! :D
2014-09-10 19:18:19
http://www.skelbimai.lt/skelbimas/elipsinis-treniruoklis-hammer-5710765
2014-09-10 19:19:22
tikiuosi nesupyks nieks uz reklama siokia tokia, gal netgi kam nors pasitarnausiu :) parduodu: puikios bukles elipsiukas - nepakeiciamas draugass vesiems vakarams namuose. techniniai duomenys: smagratis 16kg, kas uztikrina treniruoklio stabiluma bei tvirtuma, 8 stiprmumo lygiai, skirtingos programos, skirtingoms raumenu grupems treniruoti, pulso bei kaloriju matuoklis, distancijos rodiklis. paprastas transportavimui i naujuosius namus ir lengvai surenkamas. parduodamas, nes seimininke, t.y. as - tingine :) uzlipusi buvau ne daugiau nei 10 kartu ... taigi su nekantrumu savo erzila perleisiu didesnes valios zmonems ;)

2014-09-10 21:27:46
Ausrine 99. Reklaminiam skelbime pastebejau ir Hoola Hoop lanka :) as irgi toki bandziau sukti, bet labai nusiminiau perskaiciusi, kad is to jokios naudos. Tai nuo treniravimosi retai, perejau prie laikymo spintoje rezimo :) Mano ugis toks pats, tik va sveriu 85kg :( bet tam grazuoliui nera vietos :)
2014-09-10 21:53:47
na lankas jau irgi turi kita seimininke ;) o sitas grozis uzimtu daugiausiai metra ilgio bei pusmetri plocio ;) geras dalykas tikrai, bet deja... ne man. negaliu orisiverst viena sportui namuose, uztat nuo spalio begu i sporto kluba ;)
2014-09-10 21:55:42
beje, as startavau irgi su 85 netgi su 86 kg :) dabar beliko 75kg ir dar -10kg greitoj ateity numesti ;)
2014-09-11 16:53:58
2014-09-10 19:19:22
tikiuosi nesupyks nieks uz reklama siokia tokia, gal netgi kam nors pasitarnausiu :) parduodu: puikios bukles elipsiukas - nepakeiciamas draugass vesiems vakarams namuose. techniniai duomenys: smagratis 16kg, kas uztikrina treniruoklio stabiluma bei tvirtuma, 8 stiprmumo lygiai, skirtingos programos, skirtingoms raumenu grupems treniruoti, pulso bei kaloriju matuoklis, distancijos rodiklis. paprastas transportavimui i naujuosius namus ir lengvai surenkamas. parduodamas, nes seimininke, t.y. as - tingine :) uzlipusi buvau ne daugiau nei 10 kartu ... taigi su nekantrumu savo erzila perleisiu didesnes valios zmonems ;)

2014-09-12 00:41:27
Nejaugi?!? Ir kiek laiko uztrukai kol taip sekmingai atsikratei?
2014-09-12 10:24:40
3 menesius, bet buciau ir daugiau atsikraciusi, jeigu buciau plano laikiusis 100%. na o kitus tris menesius kovojau su savim ir stengiaus bent islaikyti ta svori, koki buvau pasiekusi. pavyko. ir dabar as nusiteikus kaip niekad kovingai :D
2014-09-12 13:06:30
Tikra saunuole! Taip ir toliau! Jei iveikei pirmus 10, tai zinau kad iveiksi ir dar tiek! Laikykis!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS