Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / ausrine99
2014-08-22 10:33:18
kas per velnias? ar gali "tos" dienos itakoti svorio kritima? nu kaip 76kg, taip 76kg. jau net verkt noris. o jau taip stengiuos laikytis nuo pagundu... ir atsilaikau. tik savaitgaliai pas anyta ir mociutes uzmeta kelis simtus virsaus, bet cia greit sutvarkoma. 30d 31d vestuviu puota laukia, reikia dar bent du kg pamesti, nu bet kaip, jeigu nejuda tas svoris??? galvoju gal atsisakyt ir man lucky day ir paziuret kaip tada eisis :/
2014-08-22 10:50:46
na man tos dienos tikrai dar didele itaka, bent jau mano organizmas linkes kaupti skyscius todel svoris kuri laika stovi vietoje nors atrodo maitinuosi taip pat tinkamai :)
2014-08-22 11:50:53
mane lb veikia "tos" dienos.. savaite pries - as negaliu susilaikyt nuo saldumynu - zveriskas noras sokoladui, bulkoms ir t.t. jei atsilaikai - rezultatas nulinis, svoris nejuda, tik nervu daug sugadinta buna. jei neatsilaikai - rezultatas irgi toks pat. as dar neatradau budu, kaip su tuo "susigyventi", nes siaip paskaiciavus per menesi gaunasi 1.5 sav. man pms'as kvailioja pilna grazia savaite...
2014-08-22 15:15:10
lelija, vat butent, kad ir laikaisi, kas ir taip reikalauja dideliu pastangu bent jau mano atveju, vistiek s... gaunasi. o dar kai veluoja pora savaiciu, tai jau ir mintys visokios lenda, is to streso ir saldumynu potraukis padideja. suvalgau koki sausaini su karamele, nesipriesinu tam per daug, nes zinau, kad vistiek kova pralaimesiu ...
2014-08-23 07:24:51
Aš problemą, kai norisi saldumynų, lucky day ir tt. išsprendžiau įsigijusi šokolado skonio išrūgų baltymų. na maisto papildas. maišai su liesu pienu, as ir su jogurtu pamaišau. saldu, skanu, ir valgai baltymus. paderini, kad būtų inkorporuota į mitybos planą, tarkim pavakariams ar vakarienei po treniruotės. ir super. ir pasmaliziauju ir jokių neigiamų rezultatų. Taip. kainuoja nemažai. bet ten nemažai porcijų susidaro, taigi ilgam užteks. per lucky day nemažai išsitaško visokiom nesamonėm ir po to dar nervai ir pastangos bandant numest, taigi rekomenduočiau.
2014-09-08 10:39:02
hallo!!! ar yra cia sportuojanciu SP? gal galit kas duot palyginima kur geriau ir greiciau galbut pasimato rezultatai, sportuojant namuose ar SP? beveik nusprendziau persikelti i spirto kluba, nors dar vilniuj jokiam lankytis neteko. taip pat ieskau norinciu prisijungti ir sportuoti vakarais bei kartais ir savaitgaliais SP " body gym" olimpieciu gatvej nrtoli Mindaugo tilto. arba galimas variantas "impulsas" fabijoniskese. truksta tik sporto draugo ir as lekiu i kluba ;)
2014-09-08 11:02:47
Ausrine - man olimpieciu gatve netoli nuo namu... ir as irgi pradedu galvoti kad gal reikia koki menesiuka pasporuoti sporto saleje... kazkaip namie jau gal sunku psichologiskai ar kas.. net nezinau.. norisi kazkao jau naujo.. tai gal ka nors darom kartu?? :D be to, ir neris salia, jei oras geresnis - dar butu galima ir prasibegti
2014-09-08 11:03:50
Raasa, ar gali imesti nuoroda tu sokoladiniu isrugu?? nes as dabar geriu kur be skonio buna, bet jei galima apgauti organizma sitaip, tai kodel gi ne :D reikia tik su Andriumi pasitarti :)
2014-09-08 11:15:50
del prasibegomo, tai sunkiai, nes as vazinesiu is perkunkiemio :D rugseji dar turiu isbaigti zumbos abonenta, tad nuo spalio vidurio noreciau jau startuoti SP ;) ar palauktum, ar tiktu?
2014-09-08 12:11:15
nu spalio menesi prasibegsim tik salej, nes orelis bus ne koks :)) tai gerai, pasiplanuojam :) tiktai mano spalio 14 d cia baigiasi abonementas, tai man kaip tik bus i sporto sale laikas :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS