Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / ausrine99
2014-06-05 15:33:53
ausrine99, tai nebetęsi narystės?
2014-06-05 17:16:53
jeigu vyras israsys lt, tada tesiu, nes dar noriu cia pabuti :)
2014-06-05 23:14:25
Aušrine, tai reikalauk vyro, kad išrašytų, o ne prašyk :) Na, žinau, kad daugiau sportuoti reikia, reikės dar ir ties šituo smarkiau susiimti. Su visom kitom grožio procedūrom, tai aš pati beveik viską pasidarau (o saulės daug man negalima, nes oda jaunystėj nukentėjo ir dabar pigmentinės dėmės greitai atsiranda, blakstienos ir taip kaip pas karvę :) žinau, kad sportas būtų pats tas, tai sukandam dantis ir toliau... Mane gal dar ir tai neigiamai veikia, kad prieš mėnesį kabes užsidėjau, tai ir atrodau negraži ir nelaiminga :) Porai metų išmesta iš rinkos :D
2014-06-06 09:11:18
Ausrine, paprasyk vyro graziai, juk ir jam turbut patinka, kad kudiniesi :) ir lik su Kilo.lt.
As prasitesiau, net 6 menesiams, nes pagalvojau, kad taip zymiai pigiau, tikiuos nenusibos :) nes as jau 10kg nuridenau, bet dar ooooooj, kiek daug liko.
2014-06-06 10:21:13
o kada prasitesei? dar nepasibaigus senajai narystei ar tos pacios kainos islieka ir po kazkurio laiko? tarkim sugalvociau sugrizti po menesio, ar butu ta pati gera kaina 130lt pusmeciui kazin? " porai metu ismesta is rinkos" :))))))))))))))) nu cia gerai pasakyta
2014-06-07 09:00:00
Negavau jokios zinutes apie besibaigiancia naryste, bet nepraziopsojau ir paskutine diena prasitesiau. Nezinau, bet manau jei veliau pirktum tai jau butu vel aukstesne kaina,kaip naujam nariui. Ir cia marketingas veikia :)
Nieko Lung uztat po poros metu busi tos rinkos pirmose eilese :) )))
Sekmes atsilaikant nuo pagundu savaitgali !!!
2014-06-11 11:23:12
na kagi...isauso mano paskutinioji :( taigi rezultatai tokie: -9kg, apimciu dar nematavau siryt, bet nesvarbu. svarbu zinau, jog jos tikrai stipriai apmazejo. pastebejau jog per siuos tris menesius kasdien daugiausiai galvodavau apie maisto pasirinkima ir kilogramu kritima, bet kazkaip ta sporta nustumiau i sali. blogai. taip pat nustumiau i sali ir kitas, seimynines, problemas. dukrytes antri metai negavo darzelio, o as taip ir nuleidau rankas, vyrui sesija ir jam stoga rauna, o as kvarsinu galva su savo svoriu ir narystes pratesimu, apleidau savo klientes ir dar galeciau pavardinti keleta pavyzdziu, kokia tapau trumparege ir savanaude.
taigi, nusprendziau vistik narystes nebetesti ir bandyti apseiti be klo.lt.nors zinant save bus tikrai sunkiaujudeti tikslo link. o tikslas dar -12kg bei zymiai daugiau sporto. su mityba simuliavau ir nemazai, tad manau simuliuosiu ir toliau, net tikiuos neilgam ir kazkaip pavyks nugaleti savo silpnavaliskuma.
kolkas, aciu kilo.lt uz viska. didziausias aciu Andriui uz malonius pokalbius ir suteiktas zinias bei kantrybe. buvo begalo smagu pazinti si zmogu is arciau. aciu jums, draugai, uz palaikyma, uz nenuobodzius vakarus skaitant jusu mintis bei potyrius. ACIU!!!
sekmes visiems ir stiprybes, priimant gyvenimo mestus issukius :***
2014-06-11 16:15:59
Aušrine, labai gaila, kad paliekate mus...Bet žinokite, kad visada būsime šalia ir jei prireiks mūsų pagalbos - visada kreipkitės. Ir toliau palaikykite gerą formą ir neleiskite grįžti taip sunkiai numestiems kilogramams. Kilo.lt komanda linki Jums sėkmės :))
2014-06-11 22:33:06
aciu ;) duosiu apie save zinot tikrai ;)
2014-06-11 22:50:50
ausrine99 - mano taip pat paskutinė diena, iš visų forumiečių Jūsų mintys man buvo vienos panašiausios į mano, o taip ir nesutarėm, kur dar pabendrausim :/...

Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS