Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / ausrine99
2014-06-02 01:48:11
Puikūs rezultatai ir svarbiausia, kad matomi :) dėl valios reikia dirbti su savim ir nebandyri perlaužti savęs staigiai, o nuosekliai artėti prie teisingų įpročių, sveikos gyvensenos ir puikios figūros :)
2014-06-02 09:33:50
Sveikinimai Aušrine ir 8,5 kg jau yra daug :)
2014-06-02 09:44:42
8,5 kg super, šaunuolė.
2014-06-02 13:16:01
Saunuole ausrine !!!!
Man ryt baigiasi naryste, irgi nezinau ka daryti, bet labiau linkstu link to, kad prasitesti. Kai sumoki pinigus padideja motyvacija :)))) o be to ir forumuose daug naudingos info.O kur dar Kilo komandos demesys ir valgiarastis. :)
2014-06-02 13:35:51
Cha, ir aš galvojau be kilo išgyvensiu. Tris savaites pabuvau viena, vadeles šiek tiek atleidau, planą primiršau. Velniop, pagalvojau - šimtas litų - trys mėnesiai motyvacijos. Visai nebrangu:D
2014-06-02 15:28:01
Jei be kilo, tai reikėtų viską labai žymėtis raštu :)
2014-06-02 21:25:25
taigi... nesinori dar begti is cia, oj kaip nesinori...
2014-06-05 15:07:38
Aš taip ne į temą... seniai nesvėriau tiek kiek dabar: 62,5 kg (dažniausiai būna apie 68 kg), bet nesijaučiu nei graži, nei liekna, nei laiminga. Kaip tik pastarąją savaitę atrodo, jog visa vėl pastorėjus, visur viskas atsikišę, minkšta... pfe... kaip jūs sau nuotaiką keliat tokiais atvejais? Aš maniau, kad jei sversiu mažiau nei 65 kg, tai jau visą laiką graži jausiuos. Juk to mes ir norim, bet nusivyliau :(
2014-06-05 15:17:19
Lung, kažkodėl toks jausmas, kad į tavo duris beldžiasi PMS ;) Nesvarbu kiek sversi ir kaip gerai atrodysi, bet bus dienų, kai būsi sau negraži, manau, tai nutinka visoms moterims ;)
2014-06-05 15:23:52
lung, manau cia dabar visagalis jau tik sportas :) sveikos mitybos iprocius igyjai? tuomet belieka tik drozt i sporto sale ir tobulint, dailint, slifuot visus tuos atsikisimus ar idubimus :D o kalbant apie vuenkqrtinius nuotaikos pasikelimus, tai nueik i grozio salona, pasidaryk manikiura, pedikiura, galbut plaukus palepink nauja sukuosena. ar siaip kokia malonia procedura pasidaryk, pvz kuno - veido masazai, kaukes ir pan... as tai nusipirkau soliariumo abonimenta, nors jau 100 metu nesu jame buvus( tiesa sakant ir nelabai megstu), bet man visad grazus buvo ideges kunas. tai nusprendziau negaudyt saules lauke, o tiesiog igauti lygu idegi solkej ;) man ttokie dalykai padeda pasijust laimingesne ir patrauklesne. ai dar jei kalbeti apie tuos krastutinumus, tai prisiaugint blakstienas galima :)))) vis kazkoks pokytis ir manau i grazesni vaizda :))) tik gink Die nepradek saves lepint ar guosti kuom nedera... o siaip daugiau gamtos, pramogu joje, daugiau judesio ir viskas bus ok ;)

man tai liudna, nes beliko maziau nei savaite cia :(
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS