Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / ausrine99
2014-05-16 11:01:01
Miela Aušrine, truputį lėtinti reikia tą savo norą visko ir po daug... Suprantu, kad būna dienų, kai nusispjauti į tokius dalykus, bet atsimink, kad kuo daugiau atsipalaiduosi, tuo daugiau paskui reikės atsikratyti, o dar ir grauši save už tokį vadelių paleidimą. Maisto skonis, kaip ir visi kiti dalykai, prie to reikia priprasti po truputį. Pvz. žaliąją arbatą geriu nuo 15 metų, nors pamenu, kad pirmi keli puodeliai tikrai nemalonūs buvo. Pabandyk vietoj sviesto ant daržovių porą lašų alyvuogių aliejaus užlašinti ir gal mėgstami prieskoniai padėtų. Jei vieną dieną leidi sau atsipalaiduoti ir valgyti viską, kas aplinkui, tai paskui bent porą dienų būk griežta sau. Juk dėl savęs, o ne dėl ko kito stengiesi. O save reikia mylėti. Žinoma, tai yra psichologinis dalykas. Aš irgi maistą sau gaminu atskirai, nors yra patiekalų, kurie tinka visiems, ir būna, kad troškinant kokius mėsos kukulius, kepant duoną su česnaku, to užsinori (tie prakeikti gardūs kvapai), bet reikia laikytis. REIKIA. Turi pasirinkti, ko nori labiau, ar keisti savo sveiką ir išvaizdą, ar skaniai pavalgyti ir leisti laiką užkandžiaujant, ko širdis geidžia. Pastebėjau, kad jei laiku pagal planą nepavalgau, tada išauga apetitas ir sunkiau save kontroliuoti, todėl stengiuosi valgyti laiku. Be to labai padeda vakarais negalvoti apie maistą, jei pasikviečiu draugę su vaikais į svečius, ar susitinkam kur kitur. Paskui jau nebelieka laiko valgymui. Labai tikiuosi, kad rasi jėgų. Man šiandien ryte akivaizdžiai pasijautė pokyčiai, nors maniau, kad ant drabužių to nesijaučia, bet apsirengiau kelnes, kurių kelias savaites nenešiojau, ir teko durti dirže skylę bent 5 cm arčiau :) kaip man tai patiko. Rašyk, kaip tau sekasi...
2014-05-16 13:04:36
aciu, Lung, uz toki palaikyma ;) jetus kaip padeda tas forumas ir zmones jame :)
2014-05-16 19:10:10
Nežinau, kiek čia į temą, bet nu nesisverkit vakarais...Daug kas guli nesuvirškinta ir be reikalo sau nuotaiką gadinatės. Anksčiau ir aš taip dariau. Dabar sveriuosi tik ryte ir kai tą pajutau, man kilo tik didesnis azartas vakare kuo mažiau valgyt ir ryte stebėt, kaip vis kokiu -100g...:))Aišku, organizmai skirtingi, man pvz. sunkiai virškina, kai pavalgau likus kokiai 1val. iki miego. Grynai sekant svorį rytais paaiškėjo. Ir tik kokias 2 sav. pradėjau valgyt prieš miegą bent 2val., svoris vėl po truputy, lėtai, bet krenta. O buvo sustoję. Ausrine99, kaip viskas ką rašai pažįstama....Bet kai man pradėjo dirže trūkt skylių, o dar patekau pas nerealų treneruką sporto klube, toooks azartas pakilo! Grįžt atgal nesinori. Sėkmės ;)
2014-05-16 21:49:44
Juraiste, jei ne paslaptis, koks klubas ir treneris?
2014-05-16 22:26:03
Manau būtų labai nediskretiška tai rašyti čia ;)
2014-05-16 23:23:50
merginos, kiek jums liko dar narystes laiko? ar tesit? o gal galim susitikt kokiam kitam forume ir plepet bei palaikyt viena kita ir toliau? pvz kokiam "manodrabuziai" puslapy ar pan. nes super mama ar kaip ten jis, man pati sistema nepatinka.
2014-05-17 14:56:29
man dar liko beveik pilni 5 mėn., manau po to jau žinosiu receptus mintinai ir galėsiu pati derinti viską :)
2014-05-17 17:42:51
Man liko kiek mažiau nei mėn., netęsiu, tikrai būtų įdomu ir kitur bendraut ;)
2014-05-17 22:21:35
man irgi maziau nei menesis :) turim dar laiko susirasti nqujus namus, kuriuose susitiksim ;)
2014-06-02 01:16:57
likus vos daugiau nei svaitele narystes dalinuosi rezultatais. per beveik tris menesius buvimo su jumis atsikraciau 8.5kg ir akivaizdziai apkudau per visur :) deja nesijauciu patenkinta savimi, nes supratau jog valios man truksta. ir dar kaip truksta... jeigu buciau bent kiek stipresne siuo atzvilgiu, manau rezultqtas butu buves nemaziau -10kg ir jau kaip reikiant isibegejusi sveika gyvensena. kolkas turiu tik nemenka bagaza ziniu bei visdar dideli nora.tik neturiu VALIOS!!! visdar svarstau gal vistik prasitesti naryste dar trims menesiams (kartu smagiau siekti rezultato), nes bijau jog be jusu mesiu si reikala ir atsipalaiduosiu daugiau negu reikia. na bent kuriuo atveju as manau jog as dar cia sugrysiu ir grysiu su trenksmu jau nebeliekneti, bet siekti dailesniu ir tvirtesniu kuno formu :p
linkiu visiems pasiekti savo tiksla ir nesigrezioti atgal, zengti tik pirmyn link svajones, laimes bei geresnio gyvenimo su placia sypsena :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS