Sportas / Sportas / Kardio pratimai
2014-03-23 19:08:23
man 28 metai, ir galiu pasakyti, kad NIEKADA nemėgau bėgti! nes bandžiau tik stadione, sporto salėse ir tt. Prieš 4 metus išsikrausčiau gyvent į sodybą, netoli miško. na, i pernai pabandžiau išeiti pabėgioti.. ir ką? pati nepatikėjau!! įsijungiau endomondo programėlę. apšilimui nuėjau 1km, po to nubėgau apie 4km su įvairiais pratimais (ne tik bėgant tiesiai, bet ir visaip kojas kilnojant, šonu bėgant, ir tt), po to ėjau likusius 10km pėškom : ) žinoma, kitą dieną blauzdų negalėjau pajudinti, per didelis krūvis. bet esmė tokia - kad suradau tinkamą man vietą! taip pat, galiu pasakyti, kad tinkami batai be galo svarbu. išbėgu į laukus su lengvučiais kedukais, ir tas SKATINA bėgti, nes jaučiuosi kur kas lengvesnė. taip pat, aks svarbu moterims - tinkama liemenėlė, nes anksčiau tokios neturėjau, tai jau vien nuo kratymosi negalėdavau pabėgt kelių šimtų metrų... nusipirkau tikrai stipriai prispaudžiančią, tai juokiausi iš savęs, kad jaučiau labiau kaip pilvas teliuškuoja, nei krūtinė : ))) ir dar vienas dalykas bėgant - kad ir kaip mėgstu gamtą ir jos garsus, prisirašiau į telefoną užvedančios muzikos. na, ir rezultatą jau sakiau ;) dabar išbėgu taip kartą per savaitę, arba kas antrą. vėlgi, darau per didelius krūvius, nes tiesiog norisi nesustoti :)
o salėj į bėgimo takelį negaliu net žiūrėt :)
2014-03-26 13:38:25
Teko salėje matyti įvairių pratimų ant bėgimo takelio (pvz. ėjimas šonu į įkalnę, ėjimas į įkalnę (incline 15) dideliais žingsniais ir pan.). Gal galite pakomentuoti?
2014-07-11 03:51:55
oi kiek islaidu, liemenele kazkokia susiverzt, o dar kedai (riestanosiai, kurie man baisiai nepatinka...) bet ko tik nepadarysi, kad tik vyras labiau myletu :DDDD bet begiot gink die tikrai nebegiosiu, greitai gal ir prasieisiu, vaika vezime bet kokiu atveju kasdiena parke stumdau, tai db tik reiks batareikas pasikeisti, kad zingsnis paspartetu :3
2014-07-13 21:15:44
Man niekas taip nepadėjo, kaip bėgimas, nes mityba nebloga, o judėjimo per mažai. 3 k. per savaite 5-7 km, paskui pratimai, svoris krito, šonai ištirpo. Deja, kai sustoji, sunku prisiversti iš naujo...
2014-07-13 22:47:14
Dar sausio mėnesį jei kas būtų pasakęs, kad aš bėgiosiu, tai būčiau pasiūliusi išsitrinti galvą, nes aš visuomet sakydavau:
1. Bėgti bjauru, šlukštu ir visai kaip fu....
2. Aš nemoku kvėpuoti ir todėl uždūstu :)
3. Aš niekada neišmoksiu teisingai kvėpuoti bėgdama....
4. Aš niekada nebėgiosiu....

ir ką, aš bėgioju, jau 3 mėnesiai, kol kas nereguliariai, bet tikiuosi tas reguliarumas ateis. Be to man tai patinka :) O juk sakiau niekada...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS