Sportas / Bėgiojimas / Bėgiojimas
2014-04-23 10:27:58
Paklausysiu tavęs lady, gal padės. Gal žinot kokių tempimo pratimus kurie kabintų būtent apatinius raiščius?
2014-04-24 10:30:14
Sandra,
http://4.bp.blogspot.com/_o6sE0HahlNo/SpRDoc-gwbI/AAAAAAAAAKw/UApRDFOi6Qk/s400/mayo_plantarfasciitis.jpg
2014-04-24 11:09:45
Pagelbėkite ir man. Prieš bėgiodama padarau tempimo pratimus, apšylu. Pradėjus bėgioti skauda priekine blauzdos pusę. nemoku paaiškinti. Tai ne raumens skausmas, o atrodo kad pats kaulas skauda :) Avalynė tikrai gera ir tinkama. Nuo ko šis skausmas? Atrodo bėgti galiu ir noriu, bet prasideda skausmai ir turiu nustoti. tada kiek pasivaikščiojus galiu vėl bėgti. Per daug gal apkraunu? Vis dėlto viršsvorio turiu..
2014-04-24 11:24:39
Kaip supratau tau skauda antkaulį. O jį galį skaudėti dėl daugelio priežaščių: netolygiai didinant fizinį krūvį, pakeičiant begiojimo dangą (todėl reiktų kaitalioti bėgimo pagrindą, nebėgioti vien asfaltu, ar žolyte), esant sipnai pėdai nuo nuolatinio kontakto su danga koja "atsitranko" tuomet pradeda skaudėtį antkaulius (tuoment reiktų bėgioti jei yra galimybė minkštesnių pagrindu ir nuolt stiprinti pėda), na jei turi viršvorio ir nuo to gali skaudėti, nes gaunama didesnė apkrova, todėl kojos greičiau nusilpsta.

Priežasčių yra daug dėl ko skauda, man dažniausiai skaudėdavo dėl dangos pakeitimo.
2014-05-05 14:24:36
Sveiki, gal kas pakonsultuotu mane..? Nebegiojes buvau isvis tad visa savaite po 3/4 km nubegdavau tai jokiu pozymiu nebuvo, bet savaites gale padidinau iki 6km, tai dabar vos paeinu visa savaite, dedu saltus kompresus po 15/20min i diena ant kekvieno kelio, aprises elastiniu bintu esu (tepu geliu), bet atrodo kad niekas nesikeicia ar dar reiketu kenteti keleta dienu ir laukti rezultatu, is anskto aciu.
2014-05-08 14:12:41
Tomai, tavo vietoj kreipčiausi pas gydytojus. Vienas dalykas, kai raumenis skauda, bet jei problemos su kelių sąnariais ar raiščiais - geriau neprisižaisti.
2014-05-14 23:11:40
Aciu Lamesta, jau pagijo, atsistatineja!
2014-06-03 08:23:13
Čia Tomai greičiausiai todėl, kad staigiai pakėlei bėgimo km. Jei esi pradedantis bėgikas rekomenduojama treniruotę ilginti ne pridedant km, o pradedant bėgti po 10 min ilgiau. Taip automatiškai po kokio laiko nubėgsi daugiau. Tiesa nubėgus mažiau nei 5 km rezultatų nelabai bus, organizmas nespėja tinkamai užsivesti, kad pradėtų deginti riebaliukus. Nors aš nežinau ar tavo tikslas riebaliukų deginimas ;) Jei taip tai tada geriau bėgti neskubant, ilgiau, pastoviu tempu. Na tarkime 1 km per 6-8 minutes. ;) Ne trumpiau kaip 30 min pradedančiajam bėgikui, o įpratusiam ir 40 -60 min ;)
2014-06-03 11:18:17
Labas, na susitvarke viskas kaip ir, tai 5 km kaip minumum dabar and begimo takelio pries pradedant treniruote, galvoju kad tai galejo paveikti kieta danga, nes parke begiodavau ant asfalto.
2014-06-08 22:16:56
Pats begiojau praita visa vasara, keliuose ir maratonuose, tai istikruju nuostabus dalykas. Kartais jeigu buna sunkus begimas ar labai karsta, atrodo viskas daugiau gyvenime nebegsiu, bet kita ryta vel norisi tai daryti :) Siaip visiems manau tas yra, kad pradedant begiot buna skauda sona, skadua kojas, pradeda koki sanari skaudet ir t.t bet su laiku dingsta sios probelmos, as pamenu kelsi menesius tai slubuodavau, tai dar kas nors, o paskui susitvarke. Siaip manau daugumai begimas svarbu del riebalu deginimo :) tai tiesiog paprastas patarimas, bekite gan letai sau komfortabiliu tempu, kad nebutu sunku, bet austumetes gerai, lecau begant sudeginsite daugiau riebalu negu greiciau :) Nes letai begant kunas ima energija is riebalu, o greitai is anglevandeniu :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS