Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Gretos dienoraštis
2014-03-05 13:18:45
Sveiki. Aš čia jau kiek daugiau, nei mėnesį, rezultatai džiugina.
Mano ūgis 180 cm, svoris pradžioje buvo 78 kg, amžius 22. Kaip ir daugelis, ko gero, gyvenu pasyviai - darbas/paskaitos sėdimi, mityba - bet kas ir retai. Nusprendžiau susiimti iškart po naujųjų - visas šventinis periodas buvo nejudrus ir labai sotus, todėl po jo pastebėjau, kad pasiekiau dugną. Pradėjau sportuoti, žiūrėtis mitybą, bet realūs ir mane labai džiuginantys rezultatai ėmė matytis užsiregistravus ir pradėjus naudotis kilo.lt. Nuo sausio 23 d. (kai užsiregistravau) iki šiandien, kovo 5 d., t.y. per 5,5 savaitės numečiau jau 4 kilogramus - šįryt svarstyklės pagaliau parodė 73,9 kg. Tiek svėriau geriausiu atveju prieš kokius 6 metus mokykloje.
Iki tikslo lieka vis mažiau - griežtai noriu pasiekti 70 kg, sustiprėti ir būti savimi patenkinta visu 100%.

Ne visos savaitės buvo vienodos - tai sirgau, tai patyriau traumą treniruotėje ir ne visu pajėgumu galėjau sportuot. Būdavo, kad turiu penkias dienas iš eilės negaliu valgyti pagal mitybos planą, nes esu išvykusi arba dalyvauju kokiame nors renginyje. Buvo, kad svoris šokinėjo, ypač po savaitgalių. Bet nepasidaviau, iš ankstesnių patirčių žinau, kad pradžia yra sunkiausia. Taip ir dabar - sunkiausia prisiversti pradžioje, o pradėjus sportuoti, kai ima matytis rezultatai, tik ir ieškau daugiau progų pajudėti, eiti, planuoju dieną taip, kad treniruotė būtinai joje būtų. Sportas - kaip narkotikas!

Pradėjau bėgioti - ruošiuosi 5 km bėgimui. Jau nubėgu pusę distancijos - per mėnesį laiko persilaužiau. Pradėjau nuo 700m, kuriuos įveikti būdavo beprotiškai sunku, o dabar jau vis daugiau nubėgu be papildomų pastangų. Štai dar viena papildoma motyvacija - nugalėti save.

Dabartinėje stadijoje mitybos plano laikausi tik pagal principus - liesiau, maža vakarienė, penki valgymai, daug vandens, vištienos, varškės, kiaušinių. Kiaulienos net nebesinori matyti :) Daug vaikštau arba stengiuosi važiuoti viešuoju transportu, kad daugiau pajudėčiau.

Į visą lieknėjimo procesą žiūriu kaip į valios ir ištvermės mokyklą. Čia susitinka valingoji „aš“ ir nedrausminga „aš“. Man tai yra didelis ir intriguojantis iššūkis - kuri laimės? Kuri stipresnė? Kol kas laimi vis stiprėjanti valingoji mano pusė, bet būtent dabar, pusiaukelėje, yra pavojingiausia. Atrodo, jau galima kartais nesilaikyti mitybos plano, praleisti sporto dieną ir pan. Taigi, kova tik prasideda.

Sėkmės visiems!
2014-03-05 21:50:41
Šaunuolė :) smagu matyti tiek užsidegimo, sėkmės ir tau siekiant tikslo :)))
2014-03-06 11:18:33
Sutinku su tavimi Greta, aš taip pat kovoju su savo stipria ir silpna puse.. Pirmąjį mėnesį viskas taip patiko, laikiausi plano, bet palaipsniui atsiranda nuodėmės tiek maiste tiek sporte, bet stengiuosi tai savo silpnajai pusei nepasiduoti :)
2014-03-06 18:43:06
Vakar pradėjau kilo.lt sporto programą - iki šiol sportavau aerobikoje, kalanetikos užsiemimus lankiau arba savarankiškai dirbau su treniruokliais. Matau, kad iššvaisčiau daug laiko taip elgdamasi - treniruoti vienos srities raumenų grupes žymiai efektyviau. Jei kas nors taip darote - meskite ir paklausykite trenerių ;)

Šįryt svėriausi - 73.7 kg. Užsisegiau savo gan tvirtai aptempiantį sijoną ir nustebau - jis kone krenta! Tada iš spintos išsitraukiau savo vienų dydžiu mažesnį sijoną, kurį įsigijau sau kaip motyvaciją lieknėjimui - pagaliau atrodau puikiai su juo. Jausmas nuostabus :) Kitas žingsnis - jaustis patogiai su bikini. Nesilankau pirtyse, nemėgstu paplūdimių būtent dėl šios priežasties - visi ten liekni ir raumeningi, o man net rankas rodyti yra nemalonu.

Nors diena buvo pilna streso ir tik apie 15 val. prisiminiau, kad nuo pusryčių nieko nevalgiau, pietums leidau sau du sūrainius iš McDonalds - didelė kalorijų bomba iškart pataisė nuotaiką ir žinau, kad dar turėsiu energijos darbui iki pat vėlaus vakaro. Aišku, taip daryti nesiūlau tik pradėjusiems naudotis šia programa, bet mano sąžinė rami.
2014-03-10 15:18:55
Savaitgalį šiek tiek atsipalaidavau - išgėriau du butelius alaus ir, aišku, prasidėjo - užsimaniau užkandžių. Kitą rytą svarstyklės nenudžiugino - 700 g iškart sugrįžo. Gera pamoka! Dėl to šiandien greitu ėjimu parėjau namo (5 km), ruošiuos eiti pasportuoti į lauką, nes oras puikus. Tikiuosi, kad šią savaitę ne tik atsikratysiu ataugusių gramų, bet pasieksiu dar didesnį rezultatą.

Keletą dienų kankinausi su cukraus poreikiu - svajojau apie tortus, pyragaičius, keksiukus. Gerai, kad vyras sulaukė, antraip būčiau neatsilaikiusi. Buvau teisi - dabar daug sunkiau, nei pradžioje. Norisi sau nuolaidžiauti, nes rezultatas vis arčiau. Atrodo, kas čia tokio, kad suvalgysiu tą ar aną - juk nieko nenutiks. Imu ieškoti pasiteisinimų papildomoms kalorijų bomboms arba nedisciplinuotam valgymui. Bet aš dar turiu jėgų su savimi kovoti!

Pastebėjau, kad druskos poreikis sumažėjo gerokai. Anksčiau į kiekvieną patiekalą, net ir pagamintą restorane, įsidėdavau papildomai druskos. Dabar tokio poreikio nebėra. Iš pradžių atrodė, kad maistas tarsi neturi pakankamai skonio! Tikra priklausomybė.

Dar vienas pastebėjimas - teigiamas vandens poveikis. Gražėja ne tik oda, bet ir figūra - jei išgeriu bent 2l vandens, svoris iškart greičiau krinta.
2014-03-11 10:38:45
sekmes tau Greta,laikomes,judam,nepasiduodam,vieni kitus palaikom ir viska pasieksim,buna,kad uzstringa ,nekrenta svoris kelias savaites ar net menesi,tik reik islaukti ir vel pajuda reikalai,sekmes,juk toks grazus pavasaris:)
2014-04-05 17:26:41
Tik trumpam užsuku pasidžiaugti - 78 -> 71,5 kg per 2,5 mėn. Galbūt galėjau ir greičiau, bet esu jau labai arti savo tikslo.

Paskutinį kartą nubėgau 4 km be sustojimo, o paskui dar pridėjau 1 km, kad būtų arčiau tikslo :)

Telpu į senus mokykloje nešiotus sijonus - 38 dydis dabar pats tas. Pastebiu, kad visi viršutiniai drabužiai, kuriuos turiu, yra laisvi, palaidi, neaptempti - taip anksčiau slėpdavau pilvuką, o dabar jie trukdo man jį parodyti - t.y. parodyti, kad jo nebeturiu :) Jausmas nuostabus. Visi pastebi!

Ko gero, nebetęsiu savo buvimo čia. Išmokau valgyti tinkamai ir nepamiršti pasilepinti per sėkmingą dieną. Išmokau judėti, bėgioti, sportuoti tinkamai. Dabar labiau savimi pasitikiu, iškart imu mažesnio dydžio rūbus parduotuvėje ir vienintelė priežastis, dėl ko man jie netinka - tai jų ilgis. Jaučiuosi sveika, kūnas pats prašosi judėjimo - tai tapo mano gyvenimo būdu. Aš pati tapau kitokia.

Linkiu ir jums patirti pasiekto tikslo saldumą!
2014-04-06 00:07:10
Gretai, puikus rezultatai!!! Taip ir toliau! :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS