Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Aušrytės dienoraštis
2014-03-03 21:17:08
Sveiki,

Nuo šiandien ir aš pradedu kelionę savo tikslų link :)
Žinoma, tai ne pirmas mano bandymas...Na, o istorija tokia: kai baigiau mokyklą buvau pasiekusi savo didžiausią svorį - 115 kg, tada iš kažkur atsirado didžiulis užsidegimas, pavyko numesti 20 kg.Tas svoris svyravo svyravo, kol galų gale išsikraustėme su vaikinu gyventi atskirai, o jis pas mane su baisiai greita medžiagų apykaita, valgo labaaai daug ir viską, o svoris ne tik, kad neauga, bet ir nukrenta kartais. Tai vat, per pusmetį ir baigiu priartėti prie savo didžiausio svorio (šiuo metu 113kg). Prieš tai dar dirbau stovimą darbą tai vis tekdavo pajudėti. Prieš savaitę įsidarbinau kitur ir dabar dirbu sėdimą darbą, taip atsėdėjus savaitę supratau, kad dabar jau TIKRAI atėjo laikas keisti savo mitybą, bei poilsio pobūdį ir štai aš čia. Tik kažkaip baisu...vis trūksta to didžiulio užsidegimo, kuris mane vedė tada metant tuos 20 kilogramų, bet tikiuosi, kad gavus savo mitybos planą, bei pradėjus vykdyti savo sporto programą akutės vėl užsidegs tuo didžiuliu noru eiti tolyn ir atsiras daugiau energijos, kurios tikrai trūksta.

2014-03-03 21:45:49
Sekmes siekiant savo tikslo ;)
2014-03-04 19:15:02
Sveika prisijungus:) Aš čia taip pat neseniai, tik antra savaitėlė. Patikėk savimi ir čia besidarbuojančiais profesionalais. Aš esu tinginė iki negalėjimo, bet pasivalkiojus valandą namie be tikslo, vis tiek susikaupiau ir padariau mankštą, nepraleidau, kaip vakar. O ir siūlomas mitybos planas fantastiškai: ir skanu, ir sotu. Tikiu, kad ir taviškis bus toks pat. Žinoma, bus visko, bent jau kiek paskaitinėjau čia, buvo visiems visko. O jei ir nuklįsi, svarbiausi, sugrįžti. Sėkmės tau didelės:)
2014-03-05 11:08:59
Na va, trečioji dienelė čia :) Kadangi vakar tik gavau mitybos planą tai dar nesilaikiau jo, bet jau sportavau vakar, iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad sportas namie tikrai neprilygs treniruočių salei, bet teko paprakaituoti neblogai, pavargau, bet jaučiausi savim patenkinta :) Na, o šiandien jau kertu pusryčius pagal mitybos planą:)

Pioneer, ačiū už palaikymą :)
Jurgitėli, mitybos planas atrodo tikrai sotus, na šiandien išmėginsiu :) ačiū, už palaikymą, tikiu, kad įsivažiuosiu ir pamačius pirmus rezultatus atsiras tas užsidegimas :))
2014-03-05 11:24:34
Sveikos, as ir nuo siandienos jungsiuosi cia.... bandysim. Man daug nereikia, mano gyvenimo budas gana neblogas, o ir sportuoju jau eile metu, bet panorau isbandyti profesionalu pagalba ir ant saves ismeginti kas kaip...

Ugis 170
Svoris 63
Amzius 36
Siekiams svoris 55

Sekmes visoms!
2014-03-05 12:04:53
Sveika Ausra, sekmes tau. Mano svoris buvo didesnis negu tavo, buvo baisu, kaip cia dabar bus, susitikimai su draugais, seima, bet visi palaiko ir yra dabar labai fajna. Per 6 savaites numeciau 10 kg, tai dabar tiek turiu jegu ir svarbiausia noro pasiekti savo tiksla. Sekmes tau ir nepasiduok. :)
2014-03-05 21:10:58
Na va, šiandien jau maitinausi pagal sudarytą mitybos planą, šiaip viskas gerai, tik kad porcijos pietums atrodo tikrai didokos :O gaminau sau ir vaikinui, ingridientus tiesiog dvigubinau, bet įveikėm tik pusę to, kažkaip keista :/
2014-03-15 13:09:43
Sveiki, senokai nerašiau, praėjo jau beveik 12 dienų kaip aš čia, sąžiningai prisipažinsiu...nesilaikau labai sąžiningai visko, bet ir nėra taip, kad valgau kaip anksčiau - viską kiek noriu ir kada noriu. Sunkiausia būna mano darbo dienomis, nes dirbu nuo 8 ryto iki 8 vakaro ir neturiu laiko eiti valgyti kelis kartus, bet lyg ir išsisukau iš tos padėties, priešpiečiams ir pavakariams bedirbdama sukrimsdama vaisių arba tą vadinamą sveiką avižinį batonėlį.

O sportas :/ ech, sąžiningai sportavau tik kartą, kadangi tą pirmąjį kartą sportavau pilnai atlikdama visas serijas, kitą dieną viską skaudėjo ir tas noras pradingo...

Beeet, kad ir būdama nelabai sąžininga sporto ir mitybos atžvilgiu jau galiu pasidžiaugti rezultatais :) -4kg
2014-03-15 13:20:22
Labai dziaugiuosi, kad sekasi numesti svorio. Ir dideles sekmes. Tikiuosi ir man pavyks griezciau laikytis dietos, nes iki siol vis neiseidavo ir sportuoti pradeti...
2014-03-17 10:04:53
Man irgi sunku visiškai viską daryti taip kaip reikia, nors rezultatai jau yra, bet nesijaučiu pilnai sąžininga :(
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS