Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Egio dienoraštis
2014-03-03 12:52:30
Sveiki, nuo penktadienio ir aš startavau..,
2014-03-03 13:08:37
Startuoju, nuo tokių pozicijų: 1,76 m. ir 82 kg. jaučiu, kad mano kūnui per daug tiek kg...todėl nutariau užsiregistruoti ir pabandyti pasiekti teigiamų rezultatų, tik vat turiu tokį vidinį nerimą...ne dėl maisto rėžimo problemų tikrai neturiu ir stengsiuos laikytis šio rėžimo...Tačiau nerimas yra dėl sporto klubo, nors ir turiu jau treniruotės programą, bet neramu.
Šiandien pirmą kartą keliausiu į impuls sporto klubą, tai šiek tiek nedrasu, kad kas netyčia nepradėtų juoktis, jei ką ne taip darysiu..., kadangi anksčiau neturėjau visiškai laiko sportui dėl per didelio darbo krūvio, nors krūvis labai ir nesumažėjo, bet nusibodo į save tokį žiūrėti ir noriu pabandyti pasikeisti.
Tai vat, kokie vidiniai neramumai mane kankina...na bandysiu, gal nepamatysiu kaip iš manęs juokiasi aplinkiniai
2014-03-03 13:28:59
Sekmes tau, Egi, svarbiausia pradejes, neustok, "don't break the chain", taip sakant. O del sporto klubo - as pvz nenoriu tan vaiksioti ir pasirinkau programa namuose, be svoreliu, tik su savo kunu + dar vaikstau po 30-40 minuciu 3 kartus per savaite, tiesiog greitesniu nei vidutiniu greiciu :) ir per maziau nei du menesiui su panasiais pradinemis duomenimis kaip pas tave numeciau 8 kg, kas man atrode anksciau neimanoma... :)
2014-03-03 15:35:28
Sporto klube niekas nesijuoks, nepergyvenk :) Nepamiršk ko ten atėjai ir tiek, nekrapštyk nosies ir nerašyk mergoms poemų :D Aš bent tik iš tokių juokiuosi ;)
2014-03-03 16:43:26
Juokingiausiai atrodo labai "kieti" vyrukai, kurie ateina su guminėm tapkėm sportuot :) neik su tokiom sportuot ir bus viskas liuks. Manau pats rasi iš ko pasijuokti :)
2014-03-03 19:27:47
Sveiki, dekui uz visus patarimus. Ka tik grizau is impuls'o tai esu labai patenkintas treniruote...ir visa aplinka, taip buvo nedrasu, bet kai pradejau daryti pratimus pagal sudaryta programa, pamaciau, kad viskas normaliai gaunasi ir niekas nekreipia i mane demesio. O i sale tai as einu be mobilaus telefono, tad nera su kuom rasyti....o nosies krapstyt irgi ;)
Paskui tik nuejau dar i baseina paplaukioti ir i pirtis...ir dabar visas laimingas sedziu ir rasau jums....;)
Tik nezinau,kokia savijauta bus rytoj, bet 3dieny po darbo tikrai eisiu pagal plana....
Kol kas tiek, gero vakaro visiems ;)
2014-03-03 21:55:01
Antra diena po sporto blogiausia būna, ant rytojau dar kentėt galimą :)) Šeip baisiai man atrodo, kai žmonės po treniruotės einą į pirtį, bet kiekvieno asmeninis reikalas. Asmeniškai aš pirtį dėčiau į laisvas dienas :)
2014-03-28 12:22:11
Sveiki,
Noriu pasidžiaugti laisvėjančiais rūbais ir gera savijauta bei nuotaika...
Praėjus 2 savaitėms nuo starto atsikračiau 4 kg. žinoma, dar vieną savaitę sirgau...tai tegalėjau laikytis tik dietos, sportuot nelabai su 39 temperatūra :) tačiau nuo pat antros savaitės pajaučiau, kad mano sudaryta sporto programa man yra per lengva...atlikus visus pratimus vis dar lieka nemažai jėgų...todėl šią savaitę pradėjau lankyti Les Mills RPM treniruotes impuls'e ir dabar lankau 4 kartus per savaitę...tai šios savaitės rezultatų dar nežinau...matuosiuosi tik rytoj...ir bus matyt, kiek nukrito....
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS