Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Graceful bandymas
2014-03-01 19:06:24
Sveiki,

Nutariau ir aš savo progresą (arba regresą) paviešinti, gal tai padės pasisemti stiprybės. :) Taigi, šiandieniniai rezultatai:
Ūgis 180cm, svoris 72,6 kg. Apimtys: 95/72/103. Teoriškai antsvorio kaip ir nėra, bet pati labai nekaip jaučiuosi, plius riebalų procentas pas mane yra apie 25-26%, kas manau yra gerokai per daug. Taigi pagrindinis tikslas yra palengvėti iki 62-64kg, o taip pat padidinti ištvermę bei sustiprinti visą kūną.
Kilo.lt esu dar tik kelios dienos, pirmas dienas vis tiek gerokai viršijau rekomenduotiną kcal normą, bet šiandien lyg ir pagaliau pavyko gražiuoju su savimi susitarti, kad laikas susiimti. :) Taigi planuojamos priemonės tikslui pasiekti:
1) Nevalgymas po 19val, taip pat kcal ribojimas
2) Bėgiojimas
3) Treniruotės pagal sudarytą programą (dar nesu tikra, kaip dažnai eisiu į sporto klubą, ar išvis sportuosiu tik namie, kadangi daug keliauju ir dėl to nelabai finansiškai apsimoka pirkti abonementą)
4) Kita aktyvi veikla, daugiausia šokiai, plius pirksiu riedučius, tai tikiuosi ir juos pamėgti, jei tik nenusisuksiu sprando pirmu bandymu. :)

Kol kas tiek, ir we can do it! :)
2014-03-01 19:27:18
Labas :) Tavo tikslas NR.1 nevalgymas po 19h yra truputėlį nepagrįstas jokia žinoma logika :) Na nebent miegot eini 21h :D
O šeip visokeriopos sėkmės.
2014-03-01 19:52:22
Jis pagrįstas labiausiai mano pačios patirtimi, nevalgydama vakarais jaučiuosi kur kas geriau ir svoris krenta greičiau. :) Ačiū!
2014-04-09 10:17:47
Pasirodo viešas pasisakymas nepadėjo ir kelias savaites beviltiškai kovojau su emociniu valgymu (per tą laiką kelias dienas svoris siekė net 74kg), susiėmiau tik nuo kovo 17, kai ėmiau rašytis kasdien ką valgau. Tad šiandien: 70,6 kg (-2), 93/71/102. Iki tikslo dar tolimas kelias, bet bent jau judu tinkama kryptimi. :) Tik su sportu disciplinos trūksta, kadangi sportuoju namie arba bėgioju, tai dažnokai susimuliuoju.
2014-04-18 08:12:11
Judu vis dar labai iš lėto, bet į teisingą pusę. :) Šiandien: 69,5 kg, 92/70/101. Vis tik reikia pripažinti, kad kol kas tikslą daugiausia padeda pasiekti kalorijų ribojimas, sportuoju vis dar gerokai mažiau negu planavau... Bet labai džiaugiuosi, kad šioks toks rezultatas jau yra.
2014-04-18 08:19:02
Graceful, tavo kone modelio parametrai :) tikslai tikrai ambicingi, nes neturint virssvorio svori mesti tikrai sunku. Bet kaip matau, tau pavyksta, super! Tikiuos ir man pavyks :D
2014-04-18 08:27:15
Buvo laikai, kai svėriau tiek, kiek norėtųsi, ir iki šiol prisimenu, kad jaučiausi šimtąkart geriau ir į tas pačias rūbų parduotuves buvo vaikščioti smagiau. :) Tik labai iš lėto tas progresas vyksta, bet aišku kadangi "susirinkau" nepageidaujamą svorį per 1.5 metų, turbūt nereikia tikėtis, kad numesiu per dvi savaites. :))

Bet net neabejoju, kad galiausiai pavyks, ir tau, ir man:) Pačiai dar daug iki tikslo liko?
2014-04-18 10:48:29
Sėkmės, graceful :)
Matau, labai panašios mūsų apimtys ir svoris :) Tik kad aš daug žemesnė už tave :(
Na tu ir šaunuolė :) Su tokiu ūgiu ir pagal ūgį palyginus nedideliu svoriu bei apimtimis turi tikslą dar nemažai numesti :) Sėkmės tau dar kartelį ;)
2014-04-18 11:15:07
Ačiū! :) Paskaičiau truputį tavo dienoraštį, tai aš irgi turiu tą kritinę (psichologiškai turbūt labiau) 70kg ribą, kai pirmąkart pamačiau tuos stebuklingus 69,.. išsišiepus visą rytą vaikščiojau, nors atrodytų anoks čia skirtumas keli šimtai gramų šen ar ten :D Matau, kad ir tu panašiu tempu judi į priekį, tad kuo didžiausios sėkmės, aš tai net neabejoju, kad vasarą pasitiksim bent vienu dydžiu mažesnės :))
2014-04-18 14:50:13
Ačiū labai ;)
Stengiamės, ir tikėkimės, kaip taip ir nutiks ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS