Sportas / Svorio metimas, riebalų deginimas / Ieskau drauges, juk kartu smagiau mesti svori :)
2014-12-03 22:09:58
labas fotografe, labai smagu kad kazkas atsirado su panasiom problemom :) labai noreciau ir asmeniskai pabendrauti, gal tu man pirma parasyk i mano el.pasta [email protected] ir tada apsikeisim kontaktais :)
2014-12-04 19:54:16
Visiškai pritariu, kad su drauge lengviau mesti svorį ar sportuoti, tik manau, kad tam nepritartų mano žmona.. :)))
2014-12-04 21:03:42
aciputes - tai sportuok su žmona! Ji milijoną kartų geriau už bet kokią draugę :-) Bet pokštas vykęs :-D
2014-12-04 21:37:15
merginos, mano laikas cia jau baigiasi. as irgi is vilniaus ir noriu toliau bendrauti su bendramintemis, beje irgi auginu pametinukus, tik mergytes ;) palieku savo el. pasta ir ziauriai lauksiu pakvietimo i grupsa, arba tiesiog susirasti galit mane FB Ausra Radziuviene profilyje. iki maloniu ;)
2015-01-13 19:36:03
Sveikos :) Aš dar čia visai jaunutė,įstojau į kilo.lt sausio 1d.. Pas mane yra darbo, mano ūgis 164, svoris 93 kg. Neturiu vaikų, bet čia viskas taip gavosi nuo studijų laikų, kada nieko nevalgydavau ir nemiegodavau. Po to, kad atsikratyt svorio, lankiau įvairius baseinus, treniruoklių salę, aerobiką...Svoris krisdavo laaabai sunkiai. Trėnerė sakydavo, kad 80% sudaro mityba, 20% sportas. Man tai buvo visiškai nesuprantama. Kokia mityba? Ką valgyti? Įstojusi čia, labai didelis pliusas yra "Dieta" arba "sveika mityba". Tik iš pradžių buvo sunkoka perprasti, bet po savaitės, viską perpratus kaip maitintis, pasidaro viskas paprasta, pagavau sistemą. Ir organizmas tiesiog prie to pripranta. Tik pradžia sunki. Ir svarbiausia vanduo, jo išgerti man reikia 3,1L. Nepatikėsit, bet išgeriu tą vandenį. Kartais jį pasišildau, nes koks gi malonumas gerti ledinį vandenį? Su juo susidraugauti irgi reikia po truputis.
Visada norėjau turėti draugę, su kuria būtų malonu siekti tikslų :) Tikiuosi ji atsiras su laiku :)
2015-09-22 22:45:36
idomu, ar just mūza, vis dar tebera cia, nes kaip supratau darbelio nemazai reikia ideti. Jei dar esi metames kartu i kova su svoriu :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS