Sportas / Svorio metimas, riebalų deginimas / Čijos sėklos ir kiti natūralūs priedai, padedantys mesti svorį
2015-08-13 08:51:50
visi labai skirtingai vertina. ar pavartojusi linų asmeniškai nepatenkinta, nes užkietėjo viduriai. ir dėdavau tik po šauktšą į kokteilį, kefyrą ar košę.
Chia sėklų dar nebandžiau.
bet dėl vitaminų ir visų naudingų medžiagų,- manau verta bandyti :)
2015-09-19 22:49:24
LadyDi< linu seklos tau nepadejo o atvirksciai? ? turiu ta pacia problema su gamtiniais ... bet esu girdejus kad linu seklos teigiamai veikia ta reikaliuka.. tai kaip cia taip gaunasi. Norejau as linu semenimis gydytis pradeti ...
2015-09-30 13:13:11
Grose, isbandyk kvieciu, avizu arba rugiu selenas! As kaip tik šiuo metu vartoju po šaukštelį per diena! Dar net savaite nepraėjo, bet kažkaip jaučiu kad reikalai tvarkosi :) Pirmas dienas rinkausi kviečiu selenas, bet veliau pagalvojau kad rugiu bus sveikiau :)))
2015-10-04 19:46:45
Barstau Chia ir Goji uogas ant avižinės košės. Dar Chia dedu į kokteilius. Bet daugiau tai darau dėl traškumo, grožio, skonio nei kitų šių sėklų savybių :) Teko kalbėti kažkada su dietologe, tai kaip ir kažkuri iš čia esančių merginų parašė: tos visos Chia ir panašiai, daugiau reklaminis dalykas, nes mes turime puikias linų sėklas su ne ką prastesnėmis savybėmis :)
2016-05-21 17:13:09
Aš taip pat užsisakiau du nemažus Chios pakius. Vis įsidedu į salotas, bet tik todėl, kad gaila išmesti į šiukšlinę. Kaip jau supratote, nulis sveikų man nuo jų :)
2016-05-23 10:31:26
buvau susigundžius ir aš pirkti Chia sėklas, išreklamuotos labai buvo, bet kai pasiklausinėjau kas jas vartojo, tai niekam jos nepadėjo, daugiau tik reklama :)
2016-05-23 11:12:20
O ko tikejotes is chia seklu, ka jos turejo padeti? Jos yra sveikos naudoti kaip ir kitos seklos ir deja nuo ju svoris stebuklingai nekrenta.
2016-05-23 12:29:39
Jei nuo jų svoris stebuklingai kristų, nebūtų net kilo.lt :) Reklamoje skelbiama, kad pagreitina medžiagų apykaitą ir pagerina virškinimą... nė velnio :)
2016-05-23 13:13:38
Na tokiu dalyku nelabai ismatuosi :)
2016-05-25 08:00:52
:) na medžiagų apykaitą galima išmatuoti ir pažiūrėti ar čija turi kokio nors pozityvaus poveikio jam.
Susiradau publikaciją, kurioje apžvelgiami tyrimai, kuriuose buvo vertinamas ir čija sėklų efektyvumas riebalų mažinimui, vėliau kažką parašysiu :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS