Sportas / Svorio metimas, riebalų deginimas / Pratimai riebalų deginimui
2015-01-20 11:41:29
Sveiki! Apie bėgiojimą:
@orintule ir Slavkute - namažai informacijos apie bėgiojimą yra čia: http://www.reikiabegti.lt/index.php/2013/01/pradzia-kaip-begti-lengvai/
Man asmeniškai labiau padėjo intervalinis treniruočių planas, kurį radau runtastic.com, bet jei tiesiog reikia informacijos, nemažai jos rasit "reikia begti" puslapyje.
@Dvylikadeive - aš pati tai bėgu ant bėgimo takelio. Tikrai toli gražu ne taip smagu, kaip lauke, bet vidury žiemos, ypač lyjant ar merkiant šlapdribai bėgioti lauke man visai nesinori. Aišku, jei nuo ankstyvo rudens pradėti, tai matyt prie vėstančio oro galima priprasti, bet aš pasirinkau takelį.
@just mūza - turiu ir aš lygiai tokią pačią bėdą - kartą per mėnesį rodos net iš lovos keltis sunku, ką jau ten bėgti. Bet. Vieną kartą ėmiau ir prisiverčiau. Pradžioje maniau, kad taip ir liksiu stadijone, bet toliau po truputį judėjau ir praėjus gal kokioms 10 min nuo bėgimo pradžios ėmė ir nustojo skaudėti! Pati negalėjau patikėti. Nežinau, gal čia sutapo kažkaip keistai man, bet nuo to laiko bėgioju ir tomis mėnesio dienomis. Man asmeniškai lengviau taip, nei daryti ilgesnę pertrauką ir paskui vėl bandyti prisiversti bėgti.
2015-05-16 02:55:15
High Intensity dviračiai sporto salėje tokie kaip elipsinis dviratis tik mazesnis ir greit isibegėja, suletėja. Pabandykit 10min su juo pamint(begt) 30sec visu greičiu, 30sec letai pailsėdami ir taip kol baigsis jėgos. Nekenčiu tų lėtų cardio treniruočiu, todėl šis variantas tiesiog super, po 5 prabegtų minučių pradedi prakaituot ir daraisi visas šlapias.
2015-05-16 12:06:27
Aš tai turėjus problemų su nugara. šeimos gydytoja sakė, kad iš sporto, man netinka šuoliukai (tinka tempimo-lankstumo pratimai). Tai aš ir galvoju, o kaip yra su bėgimu? Norėtųsi vis tik atlikt kokią kardio treniruotę, kuri daug nekainuoja.
2015-05-27 15:26:01
mane bėgimas išgelbėjo nuo nugaros ir kaklo skausmų, amžino "sukimo". Tai dėl visa ko, pasitarkit su gydytoju, ir mėginkit. Pajusit pati.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS