Mityba / Sveiki receptai / Skaniausi kilo.lt receptai
2015-06-25 13:38:47
Varškės apkepas, sumuštinis su avokadu ir kiaušiniu arba pomidoru, įdarytos paprikos su jautiena ir jautienos befstrogenas.
2015-07-17 11:44:46
Ar kas nors isbandete receptus su avinzirniais ar tuos ypatingus blynelius su varske ir morkomis ?idomu butu suzinoti vertinimus
2015-07-17 12:18:48
Aš avinžirnius gaminu su ryžiais pagal savo receptą. Visai skanus dalykėlis. :)
2015-07-18 12:06:45
o avinzirniu baltymai gerai isisavinami ?
2015-07-18 12:08:01
Butu idomu suzinoti kaip jus valgote sudyta lasisa ? Su kuo ji jums geriausiai dera ?:-)
2015-07-18 12:21:47
Nežinau, nesidomėjau. Tiesiog man baltymų beveik nėra iš kur gauti, nes aš vegetarė, tai valgau tokius, kokius galiu, nesvarbu, ar gerai įsisavinami, ar ne. ;)
2015-07-18 12:26:58
O ka tu valgai is vegetarisku produktu kurie turetu daugiausiai baltymu ? :-)
2015-07-18 12:30:00
Gerda ir kokie tavo megstamiausi kilo .lt receptai ? As vasaros metu daznai susigundau savaite dvi pabuti vegetare . Tiesiog organizmas pats prasosi , taciau kadangi per mazai surenku baltymu istisai i vargstu ieskodama patiekalu su baltymais :-(
2015-07-19 15:17:28
Iš vegetariškų, daug baltymų turinčių produktų valgau varškę ir kiaušinius. :D Bet kiaušinių planuoju atsisakyti, tai nebežinau, iš kur reikės gauti pakankamai baltymų... Gal pradėsiu baltymų kokteilį gert po 2-3 kartus per dieną.
Man skanus varškės apkepas, varškėčiai (bet jie netinka, nes į juos reikia miltų dėt), grikių blyneliai, sumuštiniai su avokadu ir pomidoru... Aišku, su dideliu baltymu kiekiu ir gan tinkamas yra tik apkepas. :)
2015-07-19 18:53:37
O man atvirksciai , truksta baltymu o Lenvo maisto tokio kaip norisi blyneliai , kokteiliai , varskyte su uogytem ...:)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS