Mityba / Sveika mityba / savijauta laikantis grieztos mitybos
2016-02-11 12:03:33
ah, kiek kartu as jiems jau rasiau, atsakyma gaunu visada ta pati..as ir maitindamasi nesveikai, niekada nebuvau apvalute, sveikos mitybos deka atsikraciau turbut tik nereikalinga riebaliuko sluoksni nuo pilvuko, bet akivaizdu, kad 1200kcal man per mazai, nes savijauta buvo tragiska.. dbr tiesiog maitinuosi laikydamasi tarpu tarp valandu, bet ant svarstykliu nieko nebeskaiciuoju, valgau tiek kiek manau man uztenka, svarbu, kad geriau jauciuosi ir atsigulus i lova nesvajoju apie maista:D
2016-02-17 16:59:50
Sveikos, komandos narės :) pasiskaičiau šią aktyvią diskusiją ir nutariau ir aš įkišti savo trigrašį. Esu kilo.lt narė beveik antrą mėnesį, per şį laikotarpį buvo visko - ir svorio kritimo ir augimo, ir nuopolio, bei liūdesio momentų. Nuolatinis stresas, emocinus valgymas ir pan. Esu perskaičiys begalės mokdlibės ir populiariosios literatūros mitybos ir sveikos gyvensenos klausimas. Daug neišsiplėsiu, tik pasakysiu, kad ir mane nuolat vargina galvos skausmad ir svaigimad, bet tai yra natūralu, nes kūnui reikiabent 30 dienų įpradti prie pasikeitusių sąlygų. Juolab gan drastiškų - cukraus tibojimad arba vidiškas atsisakymas, intensyvus sportas, o kur dar nuolatinis kalorijų skaičiavimas ir kasdienis meniu peržiūrinėjimas ir sudarinėjimas, kaip aukščiausip lygio virtuvės šefai :D jau nekalbu apie laimingą cheat day - bdng jau asmeniškai man su karamelės kruasanais ir šokolado luitais, lietiniais, cepelinais ir pan. O viskas tik dėl viso labo kelių kilogramų, kuriuos svajoju numesti. Kiekviena turime savo tikslą, bet esmė vienoda - organizmas patiria stresą dradtiškai keičiantis gyvenimo būdai ir netgi vusai pasaulėžiūrai. Beje nepamirškit kokioje klimato zonoje gyvename! Dabar juk žiema! Reikua daugiau kcal ir riebalų. Nors aš pati griežtai laikausi numatyto kurso, bey ne vien dėl svorio metimo, kiek valios ir kantrybės auginimo ir individualios disciplinos. Linkiu sėkmės visiems siekiant savo tikslų! Tik visur reikalingas saikad ir aukso viduriukas!
2016-02-20 11:14:15
Yamito, visiskai su Tavimi sutinku! man po menesio laiko, viskas idealiai susitvarke! jauciuos puikiai ir kupina jegu! nors mano tikslas ir nebuvo numest svorio, bet numetus 3kg, jauciuos daug geriau:)) dabar jau ir su mityba susitvarkyt nebera sunku, nebesikuiciu po receptu forumus, viska mintinai zinau:)))
2016-02-22 06:42:38
Sypsee rasete anksciau ,kad maziau valgote chemija,deje Jau nesistebime visais metų laikais matydami parduotuvių lentynose šviežius vaisius ir daržoves. Įpratome juos pirkti ir valgyti. Tačiau vis dažniau kalbama ne vien apie augalinės kilmės produktų naudą, bet ir apie nitratais, sunkiaisiais metalais ar pesticidais užterštus vaisius ir daržoves, kurių vartojimas maistui gali būti žalingas sveikatai. ...O rekomenduojama valgyti kuo daugiau siu produktu,parsinesus is parduotuves bandoma naikinti visus negatyvus ,tik nezinome ar jie isnyksta?!

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/kaip-buityje-is-vaisiu-ir-darzoviu-pasalinti-kenksmingas-medziagas.d?id=61303521
2016-02-22 14:16:58
Atsiprašau už tiek klaidų pirmoje žinutėje. Labai džiaugiuosi dėl Jūsų, kad viskas susitvarkė. Dėl savęs deja pasidžiaugti negaliu - paskutinioji mano cheat day pavirto į trijų dienų cheat week... Po beveik dviejų mėnesių supratau, kaip noriu valgyti tiek kiek noriu, kaip nusibodo riboti save,noriu lašinių, noriu batono (kurį šiaip retai valgydavau), norių napoleono, sviesto, pieniško šokolado ir visko noriu daug...Tam net per cheat day nesusitinku su niekuo - kad tik galėčiau valgyti visą dieną... Ir vėl užburtas ratas - savaitę skaičiuoju kalorijas, mažinu porcijas, o kur dar kilo kokteilis - tikra chemija...Ir vėl galvoju, kam man to reikia?...ar aš laiminga?
2016-02-22 14:20:17
3 kg galėčiau numesti per 5 dienas su grikių dieta, sakote sugrįš dvigubai? O su dabartiniu mitybos režimu nesugrįš? Šiuo metu sprendžiu egzistencinius filosofinius klausimus: ar pajėgsiu? ar tikrai to noriu? o JUK ir pinigėliai sumokėti 6 mėnesių "eksperimentui" iš kurių tik 2 praėjo....gal reikia tęsti, nepasiduoti...Bet juk aš visad maitinausi sveikai, riboti angliavandeniai, saldumynai ir miltiniai patiekalai retai, košės retai (dabar dažniau valgau), aktyvus gyvenimo būdas, viso labo šiek tiek lašinukų pilvo srity trukdo. Esu šiuo metu labai pasimetus ir nežinau sustoti, tęsti ar pabaigti...
2016-02-22 20:01:58
na psichologinis nusiteikimas yra lb svarbu, niekada nepritarsiu kazko darymo per prievarta..turi dziaugtis ne tik kunas, bet ir siela, del visko ka darote.. as niekada nebuciau pagalvojus, kad taip pamilsiu sveika gyvensena, mane uzdega mano pasiekti rezultatai, su kiekvienu issryskejusiu raumenuku, kyla dar didesnis noras to siekti. Nors tikrai meluociau, jei sakyciau, kad nenuklystu i sona..(ypac kai hormonai ima siausti) suvalgau buna ir sokolado ir bandeles, buna ir lucky day prasitesia (netycia), bet vis atrandu naujos motyvacijos knyguose, filmuose, sporte..visur galima rasti motyvacijos, tik reikia ismokti ja pastebeti. Tikrai nenoreciau, kad pasiduotum, sis kelias sunkus, bet beprotiskai malonius rezultatus nesantis, kovokit su savo vidiniais demonais, stenkites pamilti, tai ka darote:)
2016-04-30 07:22:29
Nezinau kodel ,bet man tinka 1200 k.kal...jauciuosi gerai ,nebepersivalgau ,kaip anksciau,zinau ,kad negalima ,tai ir negalima....
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS