Mityba / Sveika mityba / Maisto toleravimo testas
2015-11-20 15:03:28
Indraja, jei jis tau padejo, tai kodel tu esi kilo.lt?
2015-11-20 22:48:29
Greiciausiai, nes atsibodo save riboti? :)
2015-11-21 01:03:46
as ir laikydamasi rekomendaciju saves neribojau, man nebuvo tikslas numesti svorio, nes jis buvo man tinkamas, kaip minejau buvo pries kokius 7 metus. As tyrimus dariau del sveikatos, nes paprasti daktarai nesugebejo surast priezasciu.
O esu Kilo.lt todel kad ismokciau normaliai maitintis, nes daugiau nei 15 metu nevalgau pusryciu ir tt. Pries keturis metus turejau kojos operacija, tada per pusmeti priaugo svoris, tada jis krito, tada pastojau su vienu vaikuciu, paskui su kitu, ir tiesiog dabar noriu ismokti sveikiau gyventi. Bet tarkime ir dabar karts nuo karto pagalvoju kad noreciau pasidaryti testa, tik mastau nebutinai pas Tulcina. Tiesiog po tiek metu, daug kas keiciasi, ir senasis mitybos planas, man nebetinkamas.
2015-11-21 21:35:23
Tuomet, Indraja, tik i prieki ;) Tuo labiau jau turi tame patirties ;)
2016-01-11 09:36:49
Sveiki. Keletas mano pažįstamų buvo pasidarę testą pas Tulčiną, viena bendrakursė turėjo problemų su žvyneline, jai pastebimai sumažėjo visi tie bėrimai, susitvarkė kūno svoris, plaukai oda nagai, labai džiaugėsi. Kitas vyrukas darėsi vien dėl svorio metimo, numetė apie 15kg, nes laikėsi griežtai, bet po kiek laiko atleido vadžias ir vėl viskas grįžo :) aš manau, kad visur esmė kiek laikaisi, taip ir čia jei laikysiesi nurodymų pasieksi rezultatus, tik žmonėms dažniausiai pritrūksta valios, o ar darytis tą testą tai čia kiekvieno asmeninis reikalas :)
2016-01-14 13:34:27
Pasidariau maisto toleravimo testa .Nepavyko maitintis pagal ju rekomendacija...labai daug ko negalima ,nevardinsiu...svarbiausiai reikia maitintis juros gerybemis,nuo kuriu pykina vien paziurejus mazinau dideli cholesterolio kieki kraujyje../simtakojai,omarai ,kalmarai,veziu uodegeles / 2 savaite atlaikiau pagal nurodyta meniu,paskui nebegalejau ..cholesterolis nesumazejo ,svoris nekrito...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS