Mityba / Sveika mityba / Ar darote nusižengimus ?
2015-10-05 09:18:08
Jums po lucky day nesugrizta ta savaite numesti kg? ar bent dalis ju?
2015-10-05 09:45:03
o taip... netyčia savaitgalį teko pasmaguriauti, na, ir lucky diena buvo, tai... šnd plius kg ir dar daugiau...
2015-10-05 10:14:08
As savaite jau esu kilo.lt ir mano tikslas auginti svori, bet visa savaite man jis po simta gramu krenta o lucky day deka priaugau iki savo buvusio svorio. gal man netinka sudaryta mityba??
2015-10-05 10:26:26
na, taip, kalbėkitės su dietologe ...
2016-01-26 11:46:13
Kazkaip bandziau atsirinkti is sudarytos mitybos plano Lucky day diena.Pasiliko tie patys kg.Mes norime atsikratyti antsvorio ,sunkiai gaunasi ,o Egluska nori priaugti,taip supratau,tai labai paprasta mums storulems :-))
2016-01-31 16:13:30
aš darau nusižengimus kartais. esu nuo birželio, tai jaučiu sistemą: suvalgai, ko nereikia - kitą dieną kilogramas plius. grįžus į vėžes per porą dienų jis nunyksta. valgau netvarkingai tada, kai tenka dėl kitų žmonių. vis lengviau ir lengviau atsisakyti, ir žmonės praranda kantrybę kišti ko nereikia. bet kartais nesinori liūdinti mamos, kad nevalgai to šokoladinio pyrago... bet šiaip paprastai tai sau neleidžiu. pastaruoju metu tiek gyvenime, tiek mityboj atsirado netvarka, ir man atrodo, vienas kitą labai sustiprino. bet pastebėjau, kad "kai no nors labai norisi", pvz., prisivalgyt duonos vakare, tai kitą dieną prastai jaučiuosi. bet bet kuriuo atveju, verta kuo mažiau save graužti. kuo daugiau grauži, tuo labiau ir emocinis valgymas tampa problema.
2016-02-12 09:24:10
Sveikos,

Turiu tokį klausimą. Mano kūno sudėjimas gan lieknas (ūgis 173 cm, o svoris 55-56 kg). Didžiausia bėda pilvas, kuris dė sėdimo darbo, mažo fizinio aktyvumo ir netinkamos mitybos sukaupė neažą gelbėjimo ratuką. Taigi iš esmės, turėčiau ne svorį mažinti, bet sureguliuoti mitybą ir intensyviai sportuoti, ką ir darau jau kelias savites.

Taigi, klausimas toks, ar aš galiu vakare su draugais užkandžiauti kokiais nors sveikais užkandžiais, nors pagal valgiaraštį valgyti nepriklauso, ar reikėtų sėdėti ir prie nieko neprisiliesti? :) Kiap jūs darote tokiais atvejais? Kokius užkandžius galima rinktis.?
2016-02-12 09:37:03
chioLyn,
kaip supratau pagal dietologe, negalima papildomai uzkandziauti, jei tikites sulaukti rezultato. juk net ir sveikas maistas tai kalorijos, ir jei valgote daugiau nei parasyta pagal dienos plana, tai valgote papildomas kalorijas, todel bus sunku pasiekti norima rezultata ar jis bus toks nezymus, kad prarasite motyvacija.
2016-02-12 10:00:32
Ačiū už atsakymą.

Bet jei mano tikslas nėra numesti svorio, o keli papildomi kilogramai, pasiskirstę tolygiai nebūtų tragedija.. Gal sveiki užkandžiai, kuriuose nėra riebalų yra leistini?

Na, bet kokiu atveju paklausiau dietologės kaip ten yra. Man įdomu kaip jūs elgiatės gimtadienių, kitų švenčių metu? :)
2016-02-12 13:08:35
Niekada nesilaikiau plano ilgiau kaip 1 ar 2 mėnesius, tai neišpuola tokie gimtadieniai, kur privalai daug valgyti. Jei koks susėdimas su draugais, suvalgau tik tiek ir to, kad išsitektų į vakarienės meniu. Kuo žmonių didesnis būrys, tuo pagundų daugiau, bet kita vertu, lengviau likti nepastebėtam. Būna durnų klausimų, nusistebėjimų, kai kuriems pasakau, kad laikausi man tinkamos mitybos, kitiems nuleidžiu juokais, tenka ir pameluoti. Kartais žmonės labai stebisi, nes nesu dručkė (KMI apie 22-24) ir žiūrėdami su užuojauta kemša patys už save ir mane, nors jiems reikėtų nugrandyti bent 20 kg. Alkoholį keičiu vandeniu, nebent išgeriu mažą taurę balto sauso vyno.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS