Mityba / Sveika mityba / Koks Jūsų nuomone sveikiausias ir skaniausias riešutų sviestas (be pridėto cukraus ir kitų
2015-09-03 08:02:22
Labas rytas :)
Vakar kaip tik gaminau pati riešutų sviestą, tai nieko nėra paprasčiau:
Nusiperkam 05-1 kg riešutų,
pakepinam 10-15 min 180 laipsnių įkaitintoj orkaitėj,
palaukiam kol šiek tiek atvės,
Įdedam žiupsnelį druskos/cukraus arba nieko nededam ir susmulkinam blenderiu tol, kol pradeda skirtis aliejus.
Vuolia :)
Užtrunka tikrai neilgai ir kainuoja daug mažiau nei parduotuvėje :)
2015-09-03 12:23:25
As taip pat anksciau ji gaminausi pati...kol nesugedo blenderis :(((
2015-09-03 13:40:20
tai va,suzinojau, grose,kad esi ,,ji,, o ne ,,jis,,....atsprasau, kazkur tave ,,juo ,, pavadinau! bet nieko, gal nepyksi, mano pavadinimas irgi ,,vyriskas.....
2015-09-03 13:55:36
stai mano trigrasis apie riesutu sviesta. savo nuomones nepersu, tik rasau.
-100g riesutu sviesto turi 660kcal
-daug riebalu, bet tai sveikieji(augaliniai) riebalai
-iprastiniai riesutai gali buti uzkresti aflatoksinu(grybelio rusis) , egzistuoja norma, kiek to aflotoksino gali buti indelyje riesutu sviesto
-iparstai jis valgomas uzteptas ant duonos ar trapucio, bet metantiems svori geriau ji tepti ant saliero gabalelio
-geresne alternatyva yra migdolu sviestas ar tahinas(sezamu sviestas) turi didesne mitybine verte, magnio, kalcio, vit e.

Parasiau, ka zinojau, gal kam pades. Sekmes!
2015-09-03 22:20:47
mano vasaros atradimas- saukstelis riesutu sviesto i avizu kose. valgydavau su svieziom braskem, zemuogem, avietem.. laaabai skanu!
2015-09-04 12:47:13
As tai megstu viska, ir zemes riesutu sviesta ir migdolu, ir tachini ir saulegrazas ir t.t... :)))
2015-09-04 12:48:39
o del tachinio., tai sumaisius ji su ''peknmez''- nerealus desertukas...kas buvo Turkijoje tas supras mane :))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS