Mityba / Sveika mityba / Poilsinė kelionė su
2015-06-23 10:32:54
Tikrai taip :) Save apdovanosiu kelione :) O susiėmusi tikrai labai rimtai, draugai ir artimieji sako, kad nebepažįsta manęs (valgau normuotai, skaičiuoju viską :) )
2015-06-23 12:21:06
Tikrai žiaurus išbandymas :( Kaskart grįžę iš tokių "viskas įskaičiuota" svarstome, jog kitą kartą rinksimės atostogas be maitinimo. Laikykitės ir mėgaukitės poilsiu :)
2015-06-23 20:57:29
Nenoriu gazdinti bet butent po keliones su ,,Viskas iskaiciuota'' ir prisijungiau cia, nes priaugau 4kg :( kisau visa maista koki tik radau ir vis raminau save kad nieko nenutiks per dvi savaites, cia juk atostogos ir va matai pasekmes... :( Na bet dabar manau jau elgciausi kitaip. Tame viesbuti kuriame buvau buvo puikus maisto pasirinkimas! Ir nemanau kad butu beda sveikai maitintis. :) Pasiimi lekste ir dediesi pradziai darzoves, o kaip lieka jau mazai vietos leksteja tada vistienos, lasisos ar dar kokio vertingo maisto :) Iprasit per si laikotarpi prie sveikesnes gyvensenos o jei dar ir pasieksit pirmuosius rezultatus, tikrai pavyks atsisakyti dideliu porciju bei kaloringo ir riebaus maisto :) Sekmes :)
2015-06-24 21:02:24
Na aš važiuoju tik savaitei... Ir nusiteikusi ryžtingai, bet sėkmės visvien prireiks :)
2016-06-27 11:45:40
Sveiki :) Ieškojau temos apie atostogas, nes jos jau man ne už kalnų, liko nepilnas mėnuo... Tad vis dažniau pagalvoju, kaip reiks maitintis, sportuoti, nes vis dėlto tai atostogos ir norisi atsipalaiduoti :) su kilo.lt jau esu du mėn, ir jau gana gerai įpratau prie naujo gyvenimo būdo, maisto ir sporto. Tik va galvoju, kad per atostogas šiek tiek atleisiu vadžias, nes norėsis paragauti kitokio maisto...Bet labai noriu ir toliau sportuoti, tik maistą spėju ne visada suderinsiu...Nežinau, kaip manote, ar labai blogai bus, jei šiek tiek atsipalaiduosiu, o po to aišku grįšiu prie savo plano? :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS