Mityba / Sveika mityba / Motyvacija:
2015-07-03 23:05:10
Jūs dar labai jauna. Manau, kad su amžiumi pasikeis vertybės ir jumyse kategoriškumo liks mažiau. Prisiminkit, kad visada yra ir kita pusė... Didžioji dauguma mano sutiktų pilnesnių / stambesnių žmonių yra labai charizmatiški, linksmi, kūrybiški, įdomūs, apsiskaitę, talentingi ir labai faini žmonės. Paprasčiau pasaulį priimti tokį koks jis yra. Su savo netobulumais, mielais savitumais :)
2015-07-06 13:32:47
Ne visų žmonių tikslas yra grožio standartų atitikimas. Yra ir skirtingas grožio suvokimas. Yra ir skirtingi prioritetai. Ir aš visiškai nepritariu nuomonei, kad žmonės, kurie neatitinka grožio standartų, per karščius turėtų slėptis po tamsiais beformiais maišais, kad neduok dieve koks nors kritiškas žvilgsnis ko "negražaus" nepamatytų ir nepasibaisėtų. Mes esame čia, nes mums svarbi mūsų išorė, nes mes nesijaučiame gerai, nejaučiame harmonijos su savo išore, bet jei kažkas, kad ir su antsvoriu, jaučiasi gerai, aš dvigubai džiaugiuosi už tuos žmones ir netgi širdyje jiems pavydžiu, kad jie gyvena harmonijoje su savimi, kad save myli tokius, kokie yra, ir kad priima save. Ir kad galiausiai galbūt jiems tai nė nerūpi. Aš irgi labai trokštu atsipalaiduoti ir nebekompleksuoti.
2015-07-06 17:53:37
Giliai viduje aš irgi, galbūt, pavydžiu tiems žmonėms, kurie sugeba save mylėti kad ir kokie yra. Aš, deja, savęs nebesugebu mylėti, kai sustorėju ir visada noriu atitikti ne tik savo susikurtus grožios standartus, bet ir kitiems būti patraukli. :)
2015-07-07 09:39:06
Gerda, aš irgi. Skirtumas tame, kad jei aš būčiau nuo kūdikystės stambi, tai viena, o visai kas kita kai sustorėji iš savo apsileidimo. Ir aš negaliu mylėti vien dėl to fakto, kad aš apsileidau. Juk mano atveju tiesa, kad ir kokia skaudi, yra būtent tokia. Man nebe -iolika ir jei valgau bet kaip ir bet ką ir dar alkoholį dažniau pavartoju, iškart kuriasi plaukimo ratas. O man asmeniškai apsileidimas - nuodėmė, į kurią pati save varau. Su kilo atsirado daugiau motyvacijos, jėgų, laiko, noro kitiems dalykams, nei apsiėsti. Pasiekusi savo tarpinį tikslą jau esu laiminga be galo be krašto :) o ką pasieksiu daugiau, bus tik priedas prie šios laimės! Ir aš išties myliu save dabar ne dėl savo formos, o dėl to, kad rūpinuosi savimi, tausoju save...o meilė ir yra nuolatinės pastangos ir atsakomybė net prieš save.
2015-07-08 15:08:10
Jaune, kokia buvo praėjusioji Tavo savaitė?
2015-07-08 22:25:18
Tik pradejau maitinimosi programa/:) ir esu labai laiminga nebereikia saldainiu visada soti jauciuosi.:) tikras atradimas man si svetaine.;)
2015-07-09 08:03:24
Migle, papasakok apie save, apie savo tikslus. :)
2015-07-16 14:59:45
Sveiki!:) patiko skaityt visą forumą, nes motyvacija šiame kelyje labai svarbi.. as nuo pirmadienio naudojuosi kilo.lt ir prisipažinsiu, kad kolkas sunku.. sunku vėl netingėti sportuoti, sunku vakare nenusipirkti šokolado, bet sukaupus visą valią juk įmanoma:) tikiuosi pavyks ir visiems to linkiu :)
2015-07-16 16:25:32
KarolinaKK, užvesk savo dienoraštį skilty "Rezultatai". Seksim, kaip sekasi. ;)
2015-07-26 15:42:45
Sveiki visi, prisijungiau ir as prie jus visu. su idomumu perskaiciau cia esancias zinutes ir jau begimstancia diskusija. Jaune, esi saunuole, grazus tavo rezultatai ir mintys. idomu,, kur gyveni? as irgi ne Lietuvoje, bet tai tikriausiai nesvarbu. Noreciau kiek paoponuoti Gerdai. Pastebiu jos nemazai zinuciu, saunu, kad ji irgi nutare uzsiimti saves tobulinimu. jai nepatiko vaizdas Gediminno prospekte ir galiu jos komentarus suprasti. Jai tegaleciau pasakyti panasiai-esat jaunos merginos, dazna ir be virssvorio, ka jus cia veikiat ? jei jums gyvenima trukdo tie keli kg ar viskas tvarkoj su saviverte? Bet tai pirma reakcija. Kadangi esu jau metuose ir turiu patirties, suprantu, kad kiekvienam zmogui savi tikslai ir motyvai, gerbkime juos. ir neskubekime teisti ,,kitokiu,, nes niekad nezinai kas tam zmogui atsitiko. tai nebutinai gali buti ,,saves negerbimas,, buna ir ligos ir bedos ir pinigu trukumas. man jusu metu nereikejo laikytis jokiu dietu. dabar reikia ir kreipiausi i sios srities profesonalus, nors jie galbut beveik dvigubai uz mane jaunesni. gerbiu zinias ir tikiuosi palaikymo. bet jaunyste labai zavi, gaila kad greit praeina... zydekit, merginos, sekmes jums!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS