Mityba / Sveika mityba / Šventinis laikotarpis
2014-12-29 09:54:19
Iš tiesų šventės buvo gražios, su sniegu, gražiomis eglutėmis, dovanomis ir.... nukrautais stalais. Šiandien dar gražiau rodo svarstyklės:-(. Dabar kokias 3 dienas reikės atstatinėti svorį, kokį buvau pasiekusi prieš šventes. O rodos taip laikiausi, bet ne laiku ir ne toks suvalgytas kasnelis ir.... turiu rezultatą. Galėtų dietologė sustatyti 1 dienos iškrovą, kad svoris greičiau atsistatytų :-)
2014-12-29 13:50:25
Irike, ar reikia iškrovai dietologės? ;) Viena elementariausių iškrovų - kefyro. Per dieną litras kefyro ir vandens pagal poreikį. Ir viskas. Seniau darydavau iškrovas net 2 k. per sav - pirmadieniais būdavo kefyro, o ketvirtadieniais - obuolių ir ryžių... Atvirai sakant, davė rezultatą tol, kol ir kitom dienom padoriai maitindavausi. Vėliau, gal po kokių metų, kažkas man nutiko ir po iškrovų jausdavaus perbadėjus. Kadangi psichologija sakė, kad "2 d. iškrovauju, sportuoju ir pan., tai kitomis dienomis galiu ir paryti - nieko nebus", tai taip ir dariau - per iškrovas suvartodavau iki 1000 kcal gal, užtat likusias penkias dienas ir 3000 kcal viršydavau - ledai, saldainiai... Viskas buvo naudojama gausiai ir intensyviai :) Rezultatas - priaugau svorio, mečiau iškrovas ir dabar stengiuosi mityba rūpintis kasdien, o ne 2 d. per sav. Nors šiaip nieko labai blogo pasakyti apie iškrovas negaliu - nors taip gyvenau apie metus, jokių sveikatos problemų neįgijau. Tad čia gal močiučių pasakos labiau, kad dieną nepavalgius įsivarysi skrandžio opą... Tiesa, lieku tos nuomonės, kad tai duoda naudos tik tada, jei ir po iškrovos maitiniesi tvarkingai :) Dar ką reikia suvokti, kad svarstyklės po iškrovos rodys 1 - 2 kg mažiau ne todėl, kad numetėt tiek riebalų, bet labiau dėl to, kad ištuštėjo žarnynas... Taigi, vėlgi kaip "svorio atstatymo priemonė" tai nėra labai tinkamas dalykas. Pasikrovus maisto, svarstyklės vėl rodys daugiau :)
2015-01-01 01:51:34
Manau, kad po švenčių nereikėtų nusivilti savo svoriu ir kaltinti savęs. Aš į jas žiūriu, kaip į lucky day viduryje savaitės ir žinau, kad po šventės galėsiu toliau laikytis numatyto valgymo plano. Svarbu tik nepulti į paniką ir neviltį, kad nepasisekė, o bandyti siekti savo rezultatų toliau. Jei jau ryžomės čia užsiregistruoti, mokėti pinigus, tai mūsų motyvacija turėtų būti gana didelė siekti norimų rezultatų :)
2015-01-01 13:39:44
Labai gražus pasisakymas. Gerai, kad dabar perskaičiau, nes jau užsiiminėju savigrauža. Aišku šiandien vėl laikaus plano, neskaitant to, kad pramigau pusryčius:)
2015-01-01 19:07:52
Na taip. Sutinku su Ligita :-). Darau pratimus. Bandysiu vėl maitintis pagal planą ir numesti šiek tiek svorio. Nes per savaitę nenumečiau, netgi 200 g, dasidėjo :-(. Viskas, griežtai. Man sekmadienį Lucky day, bet jos nedarysiu. Aš turiu pajudėti žemyn, sakau tai tvirtai. ir man pavyks :-)
2015-01-03 16:19:16
Ligita papasakojo mano senų laikų iškrovų tradicijas :-D Na, rytoj bandysiu grikiadienį sugrįžimui į švaros ir tiesos kelią, tikiuosi, po to neprasidės nesąmonės :-D
2015-01-03 21:59:09
Grikiadienis turėtų būti puiku :D Tik aš, kai ir šiaip dbr stengiuos neviršyti 1500 kcal./d., tai jaučiuosi visa tokia gera ir pūkuota, kad tiesiog neprisiverčiu dar ir grikiadienio (kefyradienio ar pan.) pasidaryti... Aišku, po sočių Naujųjų metų tai būtų sveikintina... Jaučiu,kad virškinimas iki šiol nėra visiškai atsigavęs po maždaug 2500 - 3000 kcal dienai :D
2015-01-04 18:26:36
Gal tikrai reiketu dietologes paklausti, ar iskrovos dienos gerai? :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS