Mityba / Sveika mityba / "LUCKY DAY" - už prieš
2016-01-18 18:58:14
Siandiena buvo mano LUCKY DAY diena ,pasirinkau pirmadieni nes daugiausiai noriu valgyti..po savaites mitybos cia ,jau nebesinorejo bili ka valgyti ,tiesiog issirinkau is mitybos plano ir maitinausi ,sekesi puikiai.
2016-01-22 13:43:40
Lucky dai pirmadienis-bet kadangi svoris sustojo krites ,gal but tokios dienos ir nereikia ,maitinsiuos pagal mitybos plana.Manau nieko tokio?Ar cia blogai?
2016-01-22 13:56:28
Kiekvienam tai labai individualu, gali paskaityti straipsni, gal kiek pades:
http://dev.zestard.net/itsmylife/2014/02/sukciavimas-valgant-ir-suplanuotas-uzkrovimas-koks-tarp-ju-skirtumas/
2016-05-15 11:51:04
Aš už lucky day :)
vakar buvo mano antroji :) pirmą kartą buvo baisu bet ką valgyti, kažkaip atrodė kad vėl per tą dieną papilnėsiu ir rezultatai nebesimatys :) O šįkart buvo kitaip, aišku valgiau ką norėjau, ne po daug, bet irgi pusrycius, priešp. ir tt. :) kadangi šeštadienis, susitikom su draugais, ėjom valgyti picos, kuria iš tikrųjų mėgavausi, nes senai jaustas skonis :) ir jau kažkaip nesijaudinau, žinojau kad ši diena tam skirta, atsipalaiduot ir pasimėgaut maistu, ir kad kitą dieną vėl grįšiu prie savo plano. Matyt labai to laukiau, kad net naktį sapnavau avižinius dribsnius :D ryte vis delto pasisvėriau, svoris kilogramais liko tas pat, tik keli šimtai gramų daugiau, tai labai nuramino :)
2016-05-18 18:00:53
Man, kol isivaziuosiu tai sunku - norisi kad visas savaitgalis butu lucky days :D Nes dazniausiai bunam ne namie ir sunku begte uzkrimsti kazka tinkamo is mitybos plano
2016-05-19 09:46:42
Sveiki, mano dar tik antra diena kai , sunkoka.... :) šeštadienį esu pasirinkus LUCKY DAY, bet galvoju ar jau galiu sau tą dieną leisti valgyti tai ką noriu, ar ją praleisti ir laukti kito šeštadienio :)
2016-05-22 13:02:27
vakar turėjo būti mano LUCKY DAY, bet aš ją praleidau, maitinausi pagal tai kas priklauso valgyti, dar tik penkta diena, kai laikausi mitybos plano, bet jau -2kg :) patenkinta tokiu rezultatu, bet žinau, kad norint išlaikyti ir siekti savo tikslo reiks ir toliau laikytis, skaičiuoti kalorijas ir t.t. .....
2016-05-22 22:02:11
Neli, tai pradėjome tuo pačiu metu ir netgi Lucky Day tą pačią dieną :) Jeigu ne paslaptis, su kokius svoriu startavote ir kiek siekiate numesti? :)
2016-05-23 09:20:52
mano svoris buvo 67kg, ūgis 164cm, užsiregistravau pasiekti 60kg (nors idealu man būtų 58kg) :) planą ėmiau 3mėn. O kaip jums Karatiste1 sekasi, ir kokie tikslai ? :)
2016-05-25 00:37:36
Supratau :) Aš tai startavau su 177/74kg, tikslas - 64kg (kol kas). Per pirmąją savaitę jau numečiau 2.8kg (nors ko gero daugiau, nes sv4riausi vakare, po visų valgymų) :) Neli, kiek jums pavyko numesti? Įtariu, kad antrąją savaitę svoris kris lėčiau?... Lucky Day greičiausiai atsisakysiu šią savaitę, nes vakarais nebūnu šventoji - arba praleidžiu pavakarius ir vakarienes, arba įsimetu kokią nuodėmę burnytėn... :) :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS