Mityba / Sveika mityba / Daugiausiai vandens 1-os dienos puseje
2016-01-19 11:12:35
Vanduo plane 2300..bandau gerti tiek : pries- pusrycius,priespiecius ,pietus, pavakarius ,vakariene,pries miega 6x300=1800ml. ir dar per visa diena telpa 300=2100ml.Tai tik tiek priima mano organizmas.
2016-01-30 18:59:01
Ar kam yra svaigusi galva nuo per didelio vandens kiekio ir sunkumas blauzdose?
Atrodo, kad man netinka tie 2l. Gal kiekvienam organizmui tai yra individualu
2016-01-31 12:07:36
Pasak dietologės A. Jauniškytės, geriant vandenį, kaip ir vartojant kitus maisto produktus, nevalia pamiršti saiko. Padauginus skysčių, gali nukristi kūno temperatūra, pradėti tekėti seilės, pykinti, sutrikti judesių koordinacija, prasidėti traukuliai, suglebti raumenys, skaudėti galvą, atsirasti įvairiausių patinimų. Vandens žmogui reikia tiek, kad organizmas tinkamai veiktų. O juk kiekvienas esame labai individualus, taigi ir skysčių poreikiai skirtingi: vienas geria daug, o kitas troškulio gali nejausti labai ilgai. Todėl kas vienam daug, kitam gali pasirodyti tik pakankamai.

Reikia pasitarti su savo mitybos konsultante Gika,Man pirma savaite svaigo galva ,bet nuo pakeistos mitybos ,o gal ir nuo kokteilio?
2016-02-01 13:56:20
Sutinku, kad ne kiekvienam reikalinga tiek daug vandens.

O apie koki kokteili eina kalba? Cia apie baltymu matyt koki nors
2016-02-01 17:21:43
...rasoma apie KILO kokteili ,kuri mes naudojame ,manau ir Jus Gika naudojat. Ypatingai isgerus braskiu kokteili visada jauciu burnoje kazkokia sintetika ,o ne braske,gal tik man atrodo taip,nezinau kaip kitiems....?!
2016-02-03 11:26:15
Tai kad neturiu jokio kokteilio ir negersiu.. Man jo nereikia. Kaip
2016-02-03 11:30:47
Vanduo is tiesu reikalingas, tik jo kiekio klausimas. Bet tik deka kilo.lt komandai einu siuo geresniu keliu isikibus dideli vandens ar arbatos puoduka.
2016-02-03 14:08:28
...o maniau ,kad kilo.lt kokteilis pades atsikratyti daugiau kg.Na nusipirkau turiu isgerti ,vistik nemazai Euru....
2016-02-04 19:37:23
Lavanda, tikiuosi nestresuojat, kad tas svoris nekrenta. Mano pirmos trys savaites cia ir minus vienas kg, ir man visai puiku. Dabar sveriu 72kg budama 172cm, 40 metu. Jei kris daugiau-puiku, jei ne--vadinasi organizmas nori buti toks koks nori. Svarbiau yra savijauta. Ar nebloga, ar lengva, ar organizmas funkcionuoja sklandziai, va tikrieji kriterijai. ;-)
2016-02-05 07:50:44
Aciu Gika uz palaikyma.Ne,nestresuoju tikrai.Tikriausiai mano organizmas ir nori likti toks koks yra-tai Jusu tiesa ,nes jeigu as sversiu pagal savo ugi,tai busiu kaip "vysnios stiebelis"suvytes,vistik 66 metukai ,o ugis 164 cm ,siandiena svoris 68,8 kg .Cia kaip eksperimentas.Pilvas buvo issproges tarsi laukciau dar vieno vaikelio.Pilvukas sukryto,jauciuosi gerai pakeitusi mityba ,man viskas patinka.O Jusu Gika svoris idealus .Sekmes visur ir visada.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS