Mityba / Sveika mityba / "Lucky Day"
2014-07-27 14:52:33
Avele, man praitą savaitę taip buvo. Irgi persistengiau per tą lucy day. Todėl ja jau taip nabasidžiaugiu, bet... ir atsisakyt kol kas negaliu...
2014-07-28 11:42:38
Sveiki vidi aš čia jau dvi savaitės. Vakar buvo mano "lucky day", kadangi gyvenu Klaipėdoje, o ši savaitgali pas mus buvo jūros šventė, tai neatsisakiau paragauti alaus ir kokteiliukų. Penktadienį žinoma atsilaikiau su vandeniu, o šeštadienį dirbau, tad buvo lengvaiu. Taigi vakar pietums - žemaičių blynai kavinėje, kurių labai norėjau, bet buvo tokie riebus, kad puse dienos virškinau. Manau organizmas jau atprato nuo riebaus maisto, tad tokių klaidų daugiau nebesarysiu. Užkandžiui arbuzas tokią karštą dieną, jis tiesiog gelbėjo. O vakare šašlyko keli gabaliukai su alumi ir kokteiliukais, porcija ne padauginta. Ir dar dienos viduryje šokoladinių - karameliunių ledų porcija - šie man buvo kaip palaima, praskaidrino man dieną po tų riebių žemaičių ir pagerino nuotaika. Tad kartais maistas turi būti ne tik kūnui, bet ir sielai. Svarbiausiai nepadaugint porcijų, kad neapsunkinti organizmo. Tik vat gaila, kad per tas šventes miego trūkumas pasidarė, kas irgi nėra gerai. Reziume: šią savaitė beveik minus vienas kg, savijauta po vakar ledų nuostabi, o del miego susiimsiu ir šią savaitę stengsiuos labiau save mylėti :)
2014-07-28 13:11:59
Aš tik paskaičiusi šitą temą supratau, kad mano lucky days gerokai prasilenkė su tuo, ką turėjau daryti :) Hm. Na, reiškias, kad kitomis dienomis žinosiu. Bet aš suinterpretavau "valgyti kiek nori, kada nori ir ką nori" kaip visišką vadžių atleidimą:) Tai leidau sau ir junk foodo, ir bandelių ir tai, ko apskritai nevalgau kelis mėnesius.
2014-07-28 21:45:30
Aš iš esmės irgi taip supratau, tačiau po antros savaitės ir jausmo pavalgius riebų maistą man tiesiog jo nebesinori. Nors šokoladiniams desertams noras nedingo, bet juos aš sau leidžiu besąlygiškai, nes šios akimirkos sielai :) ir tikrai nesigailiu :)
2014-08-04 20:58:37
Šį kartelį per "laimingą dieną" truputį save suvaldžiau, tai kitą dieną pasisvėrusi šoko nepatyriau... O torčiuko gabalėlis pasirodė toks riebus fui.., kad pačiai nepatiko, matyt atprantu nuo riebaus maisto. Vis dar labai traukia glaistyti sūreliai, nors žinau, kad ten nedaug gėrio...matyt neišsipildžiusi vaikystės svajonė: daug sūrelių....
2014-08-05 13:22:53
LABAI RETAI varškės sūrelyje rasite tikros varškės, praktiškai nenaudingas produktas, o geriau rinktis liesą varškytę ir ją pagardinti cinamonu, vaisias, uogomis ar šiek tiek džemo :)))
2014-08-05 19:57:26
Gal tikrai geriau pasirinkti varškės ir prikąsti šokolado - tipo kaip glaistytas sūrelis :)))
2014-08-05 20:42:27
Man patinka grūdėta varškė su uogiene, nes uogienė "prikabinta" atskirai, ją susidėti galima ne visą.. suteikia tokį jausmą, kad valgau cukrų, bet vis tiek kontroliuoju situaciją :D šiek tiek nusidedu dietai, bet tuo pačiu ir šiek tiek apgaunu cukraus velniuką :) geriau nei visas šokoladuotas sūrelis :)
2014-08-05 21:33:10
Turėjau šeštadienį pirmą "lucky day" ir po savaitgalio nusprendžiau ją išbraukt iš savo meniu :) nes kai atsipalaiduoju tai negaliu sustot ir sekmadienį negaliu sugrįžt į vėžes, tai gaunasi apsoliutus persivalgymas.. geriau jei užpuls siplnumo akimirka kokią dieną šiek tiek atsipalaiduosiu, negu taip visiškai persistengsiu per "Lucky day" :)
2014-08-06 10:50:41
Puri avytė, internete yea be galo daug receptų, kaip pasigaminti naminius varškės surelius . Tad manau šiek tiek pasisukus virtuvėje tikrai galėtum ir gyvenima pasisaldint ir suvalgyti tikrai naudingus produktus, nors ir su trupučiu šokolado.
čia vienas iš receptų: http://gpmagija.blogspot.com/2014/02/naminiai-sureliai-3-rusys.html
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS