Mityba / Sveika mityba / Maistas ir darbas
2014-07-17 17:06:06
Na neštis į darbą galima priešpiečius, pavakarius, bet su pietumis sudėtingiau... Jei yra mėsos ar žuvies patiekalas, esant šiltiems orams darbe reikalingas šaldytuvas. Taigi vistiek reikia galvoti praktiškesnį variantą.Pati galvoju neštis salotas, o su kolegomis einant pietauti valgyti tik sriubas. Nors laiko atžvilgiu, tai - dvigubas iššūkis, nes sugrįžus valgymą reikėtų pratęsti.
2014-07-17 18:51:57
Na aš mitybos klausimą darbe paprastai išsprendžiau. Tipo negalima ir darbo vietoj, kad maisto būtų, bet kartais reikia kokių 3-5 min užkrimtimui, taigi nejau kažkas atsitiks jei tiek skirsime sau. Ir nėra ko čia gėdytis, kad tipo "ne lygis" visi žmonės, valgom ir ... .
Taigi. Priešpiečiams / pavakariams negėda obuoliai, pvz. jogurta / raugintas pasukas galima ir iš puodelio gerti, galvos kad arbatą, suveikia, porą trapučių su sutepti, man jokių problemų ir agurką suvalgyti ir dar pasigardžiuot kad va savaitgali šviežių turguje pirkau. Toliau trapučiai pertepti medum, net indelyje supjaustyti greifruto gabalėliai su desertine šakute :) svarbu dirbt savo darbą ypač prie kompo sėdintiems ir įsimetinėt po kasnelį.

Pietūs nepamirškit apie tokį dalyką, kaip termusas. Dabar yra visai mažų, šaunių. Madinga, praktiška. nieks ten nesuges per 4-5 val. ryte įsidėjus. Šilta ir skanu. vieta, suoliukas, darbo vieta, automobilis ir tt. improvizuokit. Pietų metas yra laisvas laikas taigi įjunkit vaizduote ar kazkur eit ar palaukt kol kiti išeis.

Ne nuo pareigų o nuo požiūrio į gyvenima priklauso kaip jautiesi valgant ans suoliuko. Nieko blogio ir išsiskirti, koks kieno reikalas. Jei būtų gyvenimo ar mirties kl. ką valgai, tai manau be sąžinės graužaties visi valgytume savo maistą ten kur mums patinka ir netrukdome kazkam ar kažkokiom taisyklėm - prisitaikytume. Taigi kodėl lyst į tuos eilinius stereotipus. Ir indelius gražius pasirinkti reiktų, gal smagiau būtų, užuot su bliūdais bandant išsisukti.

2014-07-24 22:08:18
Mano darbas yra toks, kad aš net į tualetą išbegti neturiu kada. Būna dienų, kai atsisiedi prie kompjuterio pusė dievynių ir atsikeli dvylikta valanda, skubedama į kitą vietą, dokumentu paimti,
Ir kaip siule ''Raassa'' priešpiečiams pasuku gerti...ar ilgai tu gersi tuos pasukos, juk atsibuos anksčiau ar veliau....O obuoli ar agurka man asmeniškai griaužti prie klientu būtu gieda ir kažkaip nemandagu...
2014-07-26 16:45:23
Viskas priklauso nuo požiūrio - jeigu galvosi, kad negali, tai ir negalėsi, jeigu nerandate galimybių, tai gal ir to noro ne per daugiausiai :) aš asmeniškai nešuosi į darbą indeliuosi, tas tikrai nesudaro didesnių nepatogumų, negu vaizdas, kuris manęs netenkina veidrodyje. Ir tikrai geriau jau parke valgyčiau maistą, negu žinočiau, kad nesistengiu pasiekti to, ko čia ir užsiregistravau. Žinoma, kiekvienam savo, bet tokiu atveju nepadės forumas...
2014-07-26 20:20:34
ir as laikausi poziurio, kd nuo poziurio ir bandymo kazkaip rasti iseiti is situacijos daugiausiai priklauso. juk galima rasti "patogų maistą" tarkime riesutaui, ar kelios dziovintos slyvos, ar datules, ar pan. t.y. ka galima suvalgyti gana greitai. Na juk galima nueiti darbo metu iki tualeto. taigi gal galima rasti tas dvi tris min. ir saujai riesutu, ar kazkam kitam. neretas poziuris, kad darbas yra ziauriai svarbu, taip tai yra ziauriai svarbu, bet keleta min, kurias "istaikai" pagal galimybes ir situacija, yra visada imanoma iseitis. Po ziauriai darbingos dienos, zmones juk neretai jauciasi labai svarbus, daug gero padare, o po to skundziasi, net neturejau laiko pavalgyti, taip dirbau, stengiausi. tai gal taip pat kartais del saves pasistenkime :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS