Sportas / Sportas / Treniruotės iš YouTube
2015-07-05 14:46:41
ojei, aš tai įveikiau pusę treniruotės ir dar širdį ėmė skaudėti ties vienu pratimu...bet turiu pripažint, patiko. Po truputį gal ir visą pavyks kada išbūti :) smagu,kad dalinatės.
2015-07-06 19:07:04
Hello. Aš jau pusmetis kilo.lt (maždaug), tai pradžioje sportavau gana intensyviai pagal pasiūlytą programą, bet po to atsibodo. Vienas per tą pati. Aišku, pokyčiai matosi. Sumažinau apimtis kažkiek. Kai paprašiau kažką pakeisti, tai gražiai man išaiškino, kad realiai nieko nebegaliu daugiau namų sąlygomis pasiekti tad vertėtų man jau šutinti į sporto klubą. Tai va, jau antras mėnesis nebesportuoju išvis. Ruošiuosi į sporto klubą mat.
2015-07-07 09:33:15
o tai ko su you tube nesportuoji? :) tau gal pats tas būtų :) su išsiruošimu visada sunkiausia...
2015-07-07 19:12:41
Nelabai man tie youtube vaizdeliai, o gal tiesiog nerandu kas patiktų. :)
2015-07-10 11:09:49
Super treniruotė, man patiko. Aš vieną dieną darau pratimus pagal sudarytą programą, o kitą kokią nors kardio treniruotę.
2015-07-10 13:11:34
Aš neseniai atradau, kad ir pačiam KILO yra tokių aerobinių treniruočių: http://www.kilo.lt/sportas/aerobika :OO
2015-07-13 11:54:55
Super treniruotė. Pajutau kiek raumenų turiu, lengvai skaudėjo visas kūnas :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS