Sportas / Sportas / Savijauta
2015-03-30 22:28:47
Pradejau siandien sportuoti :) Motyvacijos 0, ji kazkur staiga prapuole :o Nezinau ar del oro prasto, ar del to, kad labai labai noriu torto ir sokolado, ir dar coca colos ir t.t. Kaip jus jauciates dabar ir kaip jautetes is pradziu? Mane apniko tokia nuojauta, kad vel pritruksiu ryzto ir vel man nepavyks :( Kaip save motyvuojat?
2015-03-30 23:43:29
Rekomenduočiau pažiūrėti šį video apie motivaciją ir užsibrėžtų tikslų siekimą:

2015-03-31 07:50:26
Žinai, ta motyvacija dingsta dėl pačio proceso priešistorės (važiuoti į sporto klubą tyyngiu, traukti namuose hantelius tyyngiu), bet kai prisiverti pradėti, ir pradedi, tada užsivedi.. Vat kelis kartus save perlaužti reikia, o tada bus lengviau..
Aš kai važiuodavau į sporto klubą, tai šiaip kur važiuodama nusinešdavau savo sportinę aprangą, o kai reikdavo į klubą, o labai tingėdavosi, tai aš negalvodama pašokdavau ir varydavau iki mašinos, o ten jau viskas yra, tai nuvažiuoji ir viskas.. Taigi, reik įveikti pasiruošimą patį.. :) Tu gali, nagi jau nepasiduok dabar tai tikrai :)
2015-03-31 09:38:52
Nežinau, jei jau tyngi primą dieną tai nekažkas. :( asmeniškai aš vidine motyvacija sportuot niekad nesiskundžiau, tai man gal sunku ką patart. Kai pačiai būna dienų kai pavargusi ar išties šiek tiek tingisi sportuot, nes prieš tai dienas sportavau, tai pažiūriu sportinių motyvacijų filmukų su dailiais merginų užpakaliukais :D tas išvaro mane į sporto klubą siekti tokio pat užpakaliuko :D pabandyk - man išties suveikia.
2015-03-31 12:56:21
Man irgi su sportu sunkoka. Jau dvi savaitės nesportuoju. Iš pradžių labai slopino, o dabar nerandu laiko. Šiandien nusprendžiau ilgiau pamiegot. Bet va forume parašinėt žinutes laiko yra :).
2015-04-01 15:52:27
man kartais tik is namu iseit sunku prisiverst, bet prisiverciu! o tada neisvysi is sporto sales, prabunu po 2 val, ypac jeigu grupines treniruotes ar koks stepas, aerobika ar zumba ta diena =) na jei butu tik nuobodzios treniruotes gal sunkiau butu... bet pasitaiko dienu kai nesinori ar neturi laiko - tai ir neini. Nieko nenutiks jei ne kasdien sportuosi. As kai nenoriu sportuot - neinu, o traniruote perkeliu i kita diena ir viskas issilygina =)
Arbe gali pakalbinti kokia drauge ar drauga su tavim eit sportuot, manau padetu motyvuotis! Sekmes ^^
2015-04-02 10:28:57
Žmonės, laikykitės ritmo. Ritmas - tai yra tie patys laikai sportui ir tos pačios dienos. Taip kartais tingisi, bet ritmas padeda laikytis viso to plano. :) Aišku jei ten susergi ar mirtinai kažkur turi būti treniruotės dieną - tai suprantama persikelt. Bet šiaip patingėt - nereikia ir negalima ;) Kai būsit ritme - visks taps lengviau, tarsi įprotis išsiplauti dantis. Man apskritai sportas yra kūno higiena..
2015-04-02 13:39:54
Jei kam sunku sportuoti, tai siūlyčiau nusipirkti sporto klube abonementą. Kai sumoki pinigus, tai ir sportuoti eini...Man patinka judrus sportas, t.y. aerobika, zumba, šokiai. Susibendrauji su lankančiaisiais, todėl susitikus prieš treniruotes yra apie ką pakalbėti, dėl to norisi ateiti ir į treniruotes. Be to, gera muzika, užveda. O trenerio sudarytą pratimų programą darau namuose, 2-3 kartus, įsijungiu mėgstamą muziką, tai net nepajuntu kaip atlieku visas serijas ir visus pakartojimus. Labai padeda nugarai, nes mano sėdimas darbas.
2015-04-02 18:15:06
buvau nusipirkusi 3 mėn abonementą, spėkit, kiek kartų buvau -0, tačiau dabar turiu programą namie p90x, treniruotės kasdien dirbu iki 19-20 val, namuose 3 vaikai iki 6 metų, tačiau laiko atsiranda :) Reikia dirbti, jei norim rezultatų, norim jėgų ir geros nuotaikos, taigi spaudžiam play ir pirmyn :)
2015-04-03 08:58:50
Aišku, kiekvienas renkasi pagal galimybes, su mažais vaikais tikrai sunku ateiti į sporto klubą. Bet sportuoti verta, ypač jei darbe daugiau tenka sėdėti.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS