Sportas / Sportas namuose / Vandens vartojimas
2016-02-25 14:30:19
svarbiausia to vandens nepadauginti... ir tikrai nereikia ji be perstojimo gerti. Del geriamo vandens kiekio yra kelios nuomones, per didelis vandens kiekis pasalina druskas ir kitas reikalingas mineralines medziagas is organizmo, be to per didelis jo kiekis apkrauna inkstus.
2016-02-26 07:05:15
Gryna tiesa, nepadauginti. Kai per jėgą išgerdavau normą 2,3 l. nustodavo jį šalinti, vakare tindavau ir kildavo kraujospūdis. Per naktį pašalindavau, kraujospūdis nukrisdavo.
Bet geriu daugiau, nei norėčiau, kartais lengvai sulenda norma, kartais mažiau.
2016-02-26 14:52:26
ta norma man ir yra padauginimas...kazkaip nesuprantu prasmes slapintis vandeniu.
2016-02-26 15:21:16
As laikausi tik tokios taisykles, kad vandens reikia isgerti, bet neskaiciuoju jo ir negeriu per prievarta. As irgi nesuprantu tikslo slapintis vandeniu. Sako geriama, kad nesikauptu skysciai, is pradziu lakstoma daznai i tuoleta, po to priprantama... nesamone. Sutinku, kad kaupiasi skysciai jei labai mazai vartoji vandens, bet jis juk turi pasisalinti bet kokiu atveju. Tad manau isgerti ryte stikline (bet nebutinai pilna jei nesinori) yra gerai, nes organizmas tarsi prabunda. Tada naudinga isgerti kai atrodo jau nori valgyti, bet dar ne laikas. Galima pagurksnoti jei turi ant darbo stalo, isgerti pries valgi ir einant miegoti. Aisku dar papildomas litras sportuojant. Ir tiek tikrai uztenka.
2016-02-26 15:38:14
...o vakare kompensuoti vandens kiekio dienos norma nepatartina...Einant miegoti išgerti tik stiklinę vandens, kad organizmas galetų naktį tęsti apsivalymo ir maistinių medžiagų įsisavinimo procesus, nes be gero vandens nevyksta geras medžiagų įsisavinimas ir toksinų šalinimas.
2016-03-18 13:46:48
Man mitybos plane paskyrė gerti išgerto po 2800 ml per dieną, bet man tiek yra ryškiai per daug, aš jau nuo 2 litrų jaučiu kaip patinsta kojos...
2016-03-18 13:46:53
Man mitybos plane paskyrė gerti išgerto po 2800 ml per dieną, bet man tiek yra ryškiai per daug, aš jau nuo 2 litrų jaučiu kaip patinsta kojos...
2016-05-21 17:05:33
Man paskyrė 2400ml per dieną, kai galiu max 1500ml. Susitarėme, kad po truputį dauginsiu dozes, bet gi nuo tiek net arklys užsilenktų :)
2016-05-23 10:19:38
Man paskyrė vandens gerti išgerti po 2100 ml per dieną, stengiuosi tiek ar nors panašiai išgerti
2016-05-24 12:49:24
Man sunkiausia buvo gerti vandenį pirmąją savaitę, nors gėriau tiek kiek reikia, tai yra 2 l, bet matyt organizmui tai buvo nauja, ir jaučiausi keistai, apsunkusi, į tualetą laksčiau dažnai kaip tik įmanoma... Bet dabar jau praėjo trys sav., ir su vandeniu susidraugavau, geriu , nes ir noriu ir jaučiu poreikį :) Jei kartais pritrūksta kažkiek iki mano normos, tai išgeriu arbatos žalios be cukraus :) Orgazinmą reikia kiekvienam pagal savo poreikius prisipratinti :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS