Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nuo Naujų metų tobulesnių formų link....
2017-01-11 23:25:22
Cami, man blogai :D Išsimušiau visai iš ritmo, daug darbų, dar sesija, nera laiko gaminti, tai praleidineju valgymus, valgau ne visai tai ka reikia, nesportuoju, rytoj bandysiu gristi i ritma. Svoris nekrenta, motyvacijos nulis.
2017-01-12 12:35:40
Kristy...! Common, tu gali!! Man irgi taip sunku prisiverst vakar vos neatsidariau ipsu pakeli nes taip negera norejosi pasilepint bet suslaikiau ir nuejau miegot vietoj to.. :D
Nors zinau, kad tie visi vaistai nuo persalimo ir arbatos su medum prideda kaloriju nemazai vistiek stengiuos laikytis mitybos plano..

Caramelia30, tau gerai.. as visa gyvenima su savo svoriu kovoju.. Visada buvau ta didesne drauge :D
2017-01-12 14:01:35
Galiu galiu! Šiandien jau tvarkingai laikausi plano, vakare bandysiu pasportuoti, šiandien pasisvėriau tik atsikelus ir pradziugau -1,9 nuo pradinio svorio per savaite, manau neblogai, motyvacijos padaugejo NORIU DAUGIAU! :D
2017-01-12 16:28:55
Kristy, per savaitę -1.9 kg? Wow! O koks pradinis svoris? Eisiu jūsų senesnius poklabius paskaitinėt, kad geriau pažinčiau :))
2017-01-12 16:29:00
Kristy, per savaitę -1.9 kg? Wow! O koks pradinis svoris? Eisiu jūsų senesnius poklabius paskaitinėt, kad geriau pažinčiau :))
2017-01-12 17:17:18
Kristy, man irgi per šį laiką nemažai to svorio nukrito, bet aš galvoju DĖL TO, kad atsisakiau daug visokio NEGERO maisto, kadangi iki tol mano mityba buvo :D ... gal geriau patylėsiu... bet nepatingėk padaryti ir kelių pratimukų, nors kelias serijas, tu šaunuolė ir rezultatai šaunūs, tik nepabėk iš čia ir mes kiek galėsim tiek pamotyvuosim NESUSTOTI :)))

Prisipažįstu merginos šiandien aš nusidėsiu! :D, nes turėsiu svečių ir tikrai bus suvartota vyno taurė (kaip minimum) ir suvalgyti tie „savaitgaliui atidėti“ sushiai, bet manau, kad sąžinė kiek aprimtų šeštadienį būsiu be cheat day :)
2017-01-12 17:57:51
O kiek kartų per savaitę jums paskirta sportuoti pagal kilo? Man tik du kol kas, bet kitai savaitei jau pasiprašiau trijų. Ir kiek soortuojat iš tiesų?
2017-01-12 19:35:58
Carmelia30 tai cia mano pirma savaite o pries tai labai nesveikai maitinausi del to tiek ir nukrito manau ir daugiau galejo :D
Cami nebegsiu dar niekur turiu laiko dar 3 men beveik liko tikiuosi pasieksim geresniu rezultatu. Paslistu daznai bet nuo kitos dienos vel pradedu. Pas mane savaitgali drauges gimtadienis nusimato tai vel bus nusimusimas nuo ritmo :(
2017-01-13 11:16:20
O man visai nedaug nukrito nors ir laikausi plano griestau jau antra savaite.. :( Bet kadangi persalus daug visokiu arbatu su medum bei vaistu geriu, gal del to..?
Tiesa jus fotografuojates merginos..? As praeita karta kai liekninausi tai fotkinaus kas menesi ir zinokit labai gerai rezultatai matesi.. :)
2017-01-13 13:10:32
Labas rytas!

Vakar nusidėjau, šiandien pusryčiams vėl buvo sumuštiniai su tepamu sūreliu, nes nereikėjo į darbą, vėlai atsikėliau tai dar lovoj su arbata sušlamščiau... bet daugiau šiandien jokių nusižengimų (i hope so!!!), ir dar būtinai padarysiu treniruotę namuose :) kas prisijungs?:D
Agulis, lėtas svorio kritimas manau efektyvesnis yra, nežinau manau mums su Kristy gal taip krenta dėl kardinaliai pasikeitusį mitybos įpročių lyginant su tais kas buvo prieš tai... arba nežinau :D bet man svarbiausia, kad jis nesviruotų didele amplitudę, nes vieną dieną 73 kitą dieną 75 kg... sakiau paslėpsiu svartykles, kad taip nesisveriot kasdien :D
Caramelia30 mano sporto programa sudaryta 5 dienos per savaitę (pirmadienis-penktadienis) ... savaitgalį poilsisis, bet kartais tas dienas pati pasikoreguoju :)

Agulis aš fotkinausi praeitos registracijos metu, čia buvo 2016 vasarį (bet tik pradžioj vienkartinai), tad šį kartą startinių fotkių nedariau, sakiau pakartotinai nusifotografuosiu po pirmojo mėnesio ir palyginsiu rezultatus... O tai jei matei pokyčius turbūt motyvacija kelis kart išaugo!!!

Gražaus penktadienio!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS