Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-08-05 10:01:22
Sveiki visi ir visos,
Paklausiau cihitos patarimo ir bandau suburti grupele nariu, kurie galbut jau perzenge 40 metu slenksti. Kaip sakoma, jaunyste baigesi, bet gyvenimas tik prasideda! Galbut pradejome ir mes bandydami pakeisti kas savo gyvenimo buda, kas mityba, o kas tiesiog pribrendo kazkam naujam. Labai kvieciu parasyti, tai suzinosime, kiek cia musu ir gal kartu bus lengviau. As apie save jau cia ir ten esu parasiusi, trumpai apbudinsiu naujai pazinciai. Prie kilo. prisijungiau perskaiciusi Andriaus knyga, kuri mane prajuokino savo pastabomis ir zmoniu apibudinimais, taip iejau i svetaine is susidomejau. Mane patrauke programos paprastumas, kai uz tave ,,viskas pagalvota,, ir lucky day, ka cia slepti. Iki 32 metu virssvorio neturejau. Po pirmojo gimdymo sveraiu 63kg ir buvau patenkinta. Ugis 170cm, esu gana sunkiu kaulu. Taigi, ne balerina, bet sveika. Po to atejo gana juodas periodas, buvo nelaimiu ir bedu, daug streso. Rezultatas- 91kg. Susiemiau su profesionalu pagalba numeciau 22kg, bet jie sugrizo.
Dabar cia ir bandau is pradziu. Nuo 90kg nupurciau 5kg ir einu toliau, ne visada lengva. Mielos likimo drauges, parasykit kas jus ir kaip jums sekasi, gal drauge prisikelsim naujam gyvenimui ir antrai jaunystei!
2015-08-05 10:41:43
Smagu, kad paklausei mano patarimo :-). Kodėl pasivadinai vyriškai? Nenori, kad tave kas nors pažintų? Iš pradžių galvojau ar čia vyras ar moteris :-) Kiek suprantu mane jau pažįsti iš mano temos "Man pavyks" :-).
Linkiu tau sėkmės ir sakau, kad šį kartą tau tikrai pavyks :-).
2015-08-05 14:25:10
aciu uz linkejimus, o kodel taip pasivadinau ir pati nezinau, gal kad spalvinti megstu.visai nebloga terapija.
2015-08-05 14:40:15
Džiugu, kad padedate vieni kitiems siekti savo tiklso ir paskatinate :)
Labai puiki grupė ir manau labai naudinga bus tiems nariams, kuriems taip pat jaunystė baigiasi, bet dar tik pradeda gyventi! :) Labai motyvuojantys žodžiai, sėkmės! :)
2015-08-05 16:28:17
Tik nesakykit, kad 40 metu jau baigiasi jaunyste.... :)
2015-08-05 16:53:35
Ji tik prasideda:-)
2015-08-05 22:00:57
zinoma,kad prasideda! o koks skirtumas kelinta!
man kazkaip tu pagundu daugeja paskutiniu metu. mano vyriausioji turi iproti kur ka valgo ar gamina app!inti tai gaunu ,,gardzias,, nuotraukas. parejus is darbo randu saldumynu skanumynu likucius. O mano grudeta varke ismete is saldytuvo, tai dabar sedziu ir buriu ka cia tokio suvalgius ir nepastorejus. Laimei darbe niekas nieko nesako tik akys apvalios nuo mano pilnu bliudu su salotom. Bet kadangi atrodo daug, klausimu kazkaip nekilo.
Idomu, kokia buvu jusu seimu reakcija nusprendus jums laikytis, na, ne dietos bet superduper naujo ypatingo mitybos plano? As tai pranesiau vakarienes metu ir paprasiau is manes nesisaipyti ir palaikyti.Auginam 2 dukras. Maniskis siaip jau prie bajerio, pasake, vaje, tai turesiu maziau zmonos uz ta pacia kaina. Aha, sakau.uzteks.negi ieskos antros? o mano mazoji po mano didvyrisku 2 dienu sako, mama mama, tik tu neisizeisk, nieko blogo negalvojau, bet kiek jau numetei? Sakau 200gramu. Aaaa. Sakau vaikeli, paklausk po metu. mmmm.
as irgi turiu ta yda kad kasryt sveriuosi.is tiesu, jei praejusia diena mazokai vandens isgeriau, tai svoris kaip ir stabteli.Ach, kaip ta vandeni pamegti, 3 l nepasiekiama virsune!
Bet nieko nera amzino.Siaip as bijau aukscio ir gerokai bijau. Bet paskutines keliones metu visgi didvyriskai uzlipau i antra Eifelio boksto auksta vis vandenelio(!) uzsigerdama.O dysney parke imete mane dukros i ta space montana ar kaip ten kur dideliu greiciu i visas puses varto ir galva zemyn. Na ir ka, atrakcionas nesuluzo . jei jau cia pavyko, tai ta dieta turi buti ,,semkes!,,
o saldainiuko kazkaip uzsinorejau, dar 3 dienos iki sekmadienio...padekit!
2015-08-06 15:02:47
Jungiuosi prie jūsų 40-ečių. Trumpai apie save. Man 43 -eji, labai didelio viršsvorio neturėjau nei iki nėštumų nei po jų,bet esu, trumpai tariant "sultinga". Pastebėjau, jog sutiksėjus jubiliejui labai sparčiai pradėjo kauptis riebaliukai liemens srityje, kas man "smėlio laikrodžio" figūros atstovei visai nepatinka.Esu 166 cm. ir čia pradėjau su 74 kg. Po 3 mėn. pamečiau 4 kg. Mano tikslas 65 kg. Noras noru, bet tai pasiekti kaži ar bus įmanoma. Esu saldumynų,o ypač bandelių (kad ir duoninių) vergė, su tuo reikalu tvarkausi labai sunkiai. Šeima mane palaiko.Juos esu pripratinusi savo nuolatinėmis dietomis. Neatsimenu ar buvo toks laimingas laikas, kai aš nebuvau joje :)Žodžiu,amžina kova:), bet aš turiu tikslą ir pamažu einu link jo. Maitintis sveikai man patinka ir nematau jokios bėdos, bet nutrūkti norisi dažniau nei kartą per savaitę.
Labai patiko Piešinys vyro posakis apie žmonos vertę. :) Sėkmės jums visiems šiame kelyje
2015-08-06 15:04:42
Žmonos traukiasi kaip duonos kepaliukai parduotuvėse. Bet vertė tai tikrai nemažėja :)
2015-08-06 15:33:51
Pabūsiu prie jūsų, nes tos kur virš 50 neprisipažįsta, grupių nekuria, o gal jų ir nėra. Kilo nuo praėjusių metų, numečiau 8,6 kg. Dabar atostogauju visom prasmėm ...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS