Motyvacija / Motyvacija / Kaip susigrąžinti motyvaciją
2015-01-15 21:30:41
Unix, man motyvaciją pakelia nauji rūbai. Ta prasme rūbai, kurių dar neturiu, bet norėčiau turėt, jei būčiau kiek lieknesnė.. Susirandu kokia grazia suknele ir stengiuos, kad galeciau veliau ja nusipirkt ir i ja ilyst! :) sekmes motyvuojantis. :)
2015-01-16 10:10:14
IngridaCe man panašiai su tais rūbais :) tik dar dažnas atvėjis,jog norisi sulieknėt ir tilpt į senus rūbus.. Nes yra tokių mažai nešiotų, gražių rūbų, kurių dėl svorio anei ant vienos galūnės neužsidėsi :D Aš pas mamą namuose esu palikus visus savo "išstorėtus" rūbus.. O gal kada sukūsiu ir prireiks :) gaila išmest :)
2015-01-16 11:41:44
Monica,aš irgi tokia kaupikė...
Visus savo išaugtus rūbus (išstorėtus baisiai negražiais skamba, nors ir tiesa) sudėjau į labdarą, netikėdama, kad gal kada prireiks... o ir draugas sako, kad žymiai maloniau bus nusipirkti naujų :) bet alia keletas suknelių guli spintoj - gaila išmest (brangiai mokėta, suknelės klasikinės- o užsidėta vos 1-2 kart)... :)

Kiek žinau, kitos samoningai perka mažesnį rūbelį, na tokį "skrumną", kad reiktų pasitemt, kad jis atrodytų puikiai :)
2015-01-16 12:06:40
Laima119, taip ir nesupratau, kas neleidžia vieno sveiko maisto pakeisti kitu :) Pas mane riešutų yra, pas Jus nėra... Ir ką? Mano valgiaraštyje nėra 80 proc. produktų, kuriuos vartoju :) Netikiu, kad jie dėl to mažiau sveiki :) Be to, Jūs sau leidžiate nukrypti nuo valgiaraščio dėl šokolado, bet neleidžiate dėl saujelės riešutų? :) Galbūt tai ir trukdo mesti svorį bei mažina motyvaciją? :)
2015-01-27 09:11:35
Sveiki, vis neprisėdau parašyti. Mano vaistai susigrąžinti motyvaciją suveikė :) Pasipasakosiu ir jums. Turėjau rimtą pokalbį pati su savimi. Dėliojausi mintyse ko noriu, kodėl pradėjau. Ir staiga grįžo didelis noras pasiekti rezultatų. Pradėjus vėl maitintis pagal programą vėl grįžo gera savijauta, lengvumo jausmas, energija. Tai kodėl turėčiau maitintis blogai? :) Dar kaip merginos kalbėjo, pasižiūrėjau savo "kūdos" rūbus. Palyginau dydžiu su dabartiniais. Pažiūrėjau nuotraukas. Ir štai, per savaitę -2 kg :) Tikiuosi nesustoti :D
2015-01-27 09:11:53
Kaip sekasi jums? Motyvacija nedingsta?
2015-01-27 10:02:37
Su rubais veiksmingas reikalas, matau daugumai moteru tas pats - noriu ilisti i ''isaugtus'' rubus.
Pas mane pvz yra keli tokie, kuriuos kazkada pirkau labdaroje UK (pries kokius 3 metus). Ar pikau del to kad telpu? Deja, bet ne :D nuostabaus grozio marskinukus pirkau nes ale uzsisegdavo itempus viska (dabar jau toli grazu iki uzsisegimo ar telpimo per rankoves net.. ) o suknele tai nors ant nosies dek..... :D
nu abydna tikrai. Stai ir motyvacija.
2015-01-27 13:20:15
Mano irgi yra tokių rūbų. Esu iš Ispanijos džinsus parsivežusi, 2 kartus užsimovusi, o dabar net blauzdos neįkišu :D Bet pasižadėjau sau, kad po metų juos nešiosiu. Ir nešiosiu!!!
2015-01-27 13:29:21
Savimotyvacijai labai padeda varžytuvės, ne vien dėl svorio, o kažkokio kitokio konkretaus tikslo siekimas. Tarkim man pavyko prikalbinti savo vyrą ir jau visą mėnesį vakarais išeinam pasivaikščioti. Ir ne šiaip sau koja už kojos, o maždaug 4,5 km/h greičiu (išmatuota, nes įsijungiu žingsniamačio programėlę). Iš pradžių eidavom, kad nueiti ~3000 žingsnių ( ~2,3 km), paskui įsibėgėjom, ir kasdien praeinam ne mažiau 4000 (~3 km), sekmadienį išėjom dienos metu ir sukorėm net 9655 (6,84 km).
Toks azartas pagavo ieškoti naujų takų, pasidairyti kur dar nebuvom ėję, o kartu sekti kiek gi nukeliaujam. Iš tiesų einam, plepam, naujų temų atrandam ir net pamirštu tą pirminį tikslą, kad visa tai dėl svorio:)
2015-01-27 13:33:57
dar pagalvojau, kad tikėtis įlįsti į "išaugtus" drabužius irgi gerai, ir pati tai darau, tačiau kartu tai šiek tiek demotyvuoja, nes matuojiesi matuojiesi, lauki lauki, o suknelės siūlės vis dar braška:( laukimas darosi kiek per ilgas, o štai nueiti šiandien 1 km, rytoj 2 km, o po savaitės 3 km daug lengviau pasiekiama :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS